Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego dla Sieci LAN wraz z urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą
Zamawiający
Najwyższa Izba Kontroli
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261058627
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| S&T Poland Sp. z o.o. | Warszawa | 01013560 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | S&T Poland Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 2 rozstrzygniętych przetargów (CPV 32420000-3)
Najniższa cena
374 936 PLN
Średnia cena
374 936 PLN
Najwyższa cena
374 936 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| S&T Poland Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Nomios Poland sp. z o.o., Warszawa | 1 | 374 936 PLN | 374 936 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego dla Sieci LAN wraz z urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą
2026-07-17 10:13:08Z
Modernizacja i zapewnienie usługi wsparcia technicznego producenta dla systemu FUDO
2026-06-25 07:07:17Z
Cała Polska — 8 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00348957 z dnia 2026-07-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego dla Sieci LAN wraz z urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Najwyższa Izba Kontroli
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000052
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Filtrowa 57
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-056
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: nik.zp@nik.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.nik.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aa041ef-9f9a-11ec-baa2-b6d934483bfb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00348957
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 017-041180
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego dla Sieci LAN wraz z urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego dla Sieci LAN
wraz z urządzeniami i infrastrukturą towarzyszącą:
1) świadczenie usług serwisu Wykonawcy,
2) zapewnienie przez Wykonawcę wszystkich wymaganych Serwisów Producentów i ich aktywacja w urządzeniach i oprogramowaniu Zamawiającego
3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): S&T Poland Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 01013560
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3628500 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 107-301519
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3936000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE