Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług sprzątania obiektów użytkowanych przez zamawiającego
Zamawiający
Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5832082755
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Jantar 2 Sp. z o.o. | Słupsk | NIP: 839-26-57-011 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jantar 2 Sp. z o.o. (Słupsk) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90911200-8)
Najniższa cena
4 539 PLN
Średnia cena
418 109 PLN
Najwyższa cena
850 608 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| FUDEKO S.A. Gdynia | 2 | 10 934 PLN | 262 418 PLN |
| Zakład Sprzątania Wnętrz Józef Jankowski MOP83 Sp. z o.o. Gronowo Górne | 1 | 345 517 PLN | 345 517 PLN |
| DGP Clean Partner Sp. z o.o. Legnica | 1 | 825 091 PLN | 825 091 PLN |
| FUDEKO S.A: Gdynia | 1 | 465 569 PLN | 465 569 PLN |
| Jantar 2 Sp. z o.o. Słupsk | 1 | 850 608 PLN | 850 608 PLN |
| Jantar 2 Sp. z o.o. Słupsk | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Utrzymanie czystości na obiektach administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu od 01.09.2026r. do 31.03.2028r.
2026-08-27 10:51:02Z
Usługa sprzątania dwóch budynków oraz terenu zewnętrznego Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
2026-08-10 08:45:46Z
Świadczenie usług sprzątania obiektów użytkowanych przez zamawiającego
2026-07-29 12:06:29Z
Świadczenie usług sprzątania obiektów użytkowanych przez zamawiającego
2026-06-25 08:23:28Z
ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE UTRZYMANIA PORZĄDKU I CZYSTOŚCI POMIESZCZEŃ BUDYNKU, SPRZĄTANIA DRÓG, CHODNIKÓW I PLACÓW UTWARDZONYCH W KW W KOŚCIERZYNIE ADMINISTROWANYM PRZEZ 18 WOG W WEJHEROWIE
2026-05-14 06:38:39Z
Świadczenie usługi kompleksowych prac porządkowych w zakresie stałego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych w dwóch lokalizacjach biur WFOŚiGW w Gdańsku
2026-05-11 05:57:46Z
Świadczenie usługi kompleksowych prac porządkowych w zakresie stałego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych w dwóch lokalizacjach biur WFOŚiGW w Gdańsku
2026-05-11 05:57:46Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00368442 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług sprzątania obiektów użytkowanych przez zamawiającego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276400
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Korzenna 33/35
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-851
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 58 301 10 51
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@bozp.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nck.org.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57483dae-f642-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368442
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00230319
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług sprzątania obiektów użytkowanych przez zamawiającego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania zabytkowych obiektów: Ratusza Staromiejskiego, przy ul. Korzennej 33/35 w Gdańsku oraz zespołu Centrum św. Jana, przy ul. Świętojańskiej 50 w Gdańsku, wraz z terenami przyległymi a także 1 pomieszczenia biurowego w budynku przy ul. Bielańskiej 5 w Gdańsku.
Zamówienie obejmuje sprzątanie pomieszczeń we wskazanych wyżej lokalizacjach oraz sprzątanie i utrzymanie przyległych terenów zewnętrznych.
2. Prace prowadzone będą w czynnych obiektach kulturalnych.
3. Sprzątanie powinno się odbywać codzienne w godzinach wskazanych w załączniku nr 7 do SWZ. Przewiduje się także czynności wykonywane rzadziej, cyklicznie, zgodnie z ww załącznikiem.
3.9.) Główny kod CPV: 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
90612000-0 - Usługi zamiatania ulic
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Jantar 2 Sp. z o.o.
4.3.1.1.) Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Jantar Sp. z o.o., Sekret Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 839-26-57-011
4.3.3.) Ulica: ul. Zygmunta Augusta 71
4.3.4.) Miejscowość: Słupsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 76-200
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 915192,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00268916/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1139811,95 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.15
- Próg unijny
- Poniżej progów UE