Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z dostawą kart SIM – 2150 szt. w tym 100 kart SIM ze stałym adresem IP na numerach abonenckich dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
Zamawiający
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Radom, Mazowieckie
NIP: 7962234609
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Orange Polska S.A | Warszawa | 5260250995 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Orange Polska S.A (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 64212000-5)
Najniższa cena
6 240 PLN
Średnia cena
47 716 PLN
Najwyższa cena
178 524 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Polkomtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 2 | 27 714 PLN | 55 429 PLN |
| T-Mobile Polska S.A. Warszawa | 2 | 10 925 PLN | 21 850 PLN |
| Orange Polska S.A. Warszawa | 2 | 30 943 PLN | 61 885 PLN |
| Polkomtel Sp. zo.o. Warszawa | 1 | 178 524 PLN | 178 524 PLN |
| Polkomtel spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Warszawa | 1 | 64 042 PLN | 64 042 PLN |
| Orange Polska S.A Warszawa | 1 | - | - |
| Orange Polska S.A. Warszawa | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z dostawą kart SIM – 2150 szt. w tym 100 kart SIM ze stałym adresem IP na numerach abonenckich dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
2026-08-13 10:15:56Z
Świadczenie usług komunikacji elektronicznej
2026-07-23 07:07:43Z
Świadczenie usług komunikacji elektronicznej
2026-07-23 07:07:43Z
Świadczenie usług komunikacji elektronicznej
2026-07-23 07:07:43Z
Świadczenie usług komunikacji elektronicznej
2026-07-23 07:07:43Z
Świadczenie usług komunikacji elektronicznej
2026-07-23 07:07:43Z
Świadczenie usług komunikacji elektronicznej
2026-07-23 07:07:43Z
Świadczenie usług komunikacji elektronicznej
2026-07-23 07:07:43Z
Świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi transmisji danych w technologii sieci pakietowej LTE/LTE+ za pośrednictwem dedykowanego punktu dostępowego tzw. prywatnego APN dla 120 (...)
2026-06-30 13:59:18Z
Świadczenie usługi telefonii komórkowej wraz z dostawą kart SIM – 2900 szt. w tym 300 kart SIM ze stałym adresem IP na numerach abonenckich dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
2026-06-15 09:55:48Z
Cała Polska — 28 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391237 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z dostawą kart SIM – 2150 szt. w tym 100 kart SIM ze stałym adresem IP na numerach abonenckich dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670897379
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 11 Listopada 37/59
1.4.2.) Miejscowość: Radom
1.4.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.7.) Numer telefonu: 47 701 3103
1.4.8.) Numer faksu: 47 701 3103
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@ra.policja.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0b12a24-fd72-11ee-885b-8267c0608453
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391237
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00293393
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z dostawą kart SIM – 2150 szt. w tym 100 kart SIM ze stałym adresem IP na numerach abonenckich dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi telefonii komórkowej wraz z dostawą kart SIM – 2150 szt. w tym 100 kart SIM ze stałym adresem IP na numerach abonenckich dla potrzeb jednostek Policji garnizonu mazowieckiego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w:
Formularzu ofertowym
Wzorze umowy
OPZ
3.9.) Główny kod CPV: 64212000-5 - Usługi telefonii komórkowej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
24 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Orange Polska S.A
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260250995
4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie 160
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-326
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 189888,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00413492/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 189888,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE