Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 685 579 PLN
Świadczenie usług w zakresie odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych wytwarzanych przez Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o. o.
Numer referencyjny: 85-W-U-06-2026
Zamawiający
Centrum Medyczne "Żelazna" sp. z o. o.
Żelazna 90
01-004 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5270104746
REGON: 012103423
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Emka S.A. | Żyrardów | 146249404 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Emka S.A. (Żyrardów) | Umowa podpisana | 685 579 PLN | 685 579 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 174 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90500000-2 - Usługi związane z odpadami)
Najniższa cena
6 091 PLN
Średnia cena
302 088 PLN
Najwyższa cena
1 482 548 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BYŚ Wojciech Byśkiniewicz Warszawa | 7 | 111 274 PLN | 778 918 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o. o. Warszawa | 4 | 10 192 PLN | 40 767 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usługowe "HETMAN" Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 52 464 PLN | 52 464 PLN |
| Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Siedlce | 3 | 510 145 PLN | 1 272 920 PLN |
| REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 204 679 PLN | 204 679 PLN |
| PARTNER Dariusz Apelski Sp. z o. o. Warszawa | 2 | - | - |
| Mo - Bruk SA Niecew | 2 | 561 600 PLN | 561 600 PLN |
| Przedsiębiorstwo Usługowe "HETMAN" Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 89 937 PLN | 89 937 PLN |
| Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zambrowie Zambrów | 2 | 556 201 PLN | 556 201 PLN |
| koma marcin pechcin debe wielkie | 2 | 273 580 PLN | 590 932 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług w zakresie odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych wytwarzanych przez Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o. o.
2026-08-31 14:59:45Z
Wywóz nieczystości stałych z nieruchomości Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim
2026-08-27 08:59:54Z
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie gminy Zaręby Kościelne
2026-08-25 08:52:15Z
Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji kat.3 wytworzonych podczas 33 pielgrzymki na Jasną Górę
2026-08-21 09:49:51Z
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 191212- Inne odpady, powstałe z przetworzenia odpadów o kodzie 200307 do frakcji 0-100 mm
2026-08-18 07:20:56Z
Odbiór odpadów komunalnych z podwarszawskich oddziałów Zamawiającego.
2026-08-18 07:20:35Z
Odbiór odpadów komunalnych z podwarszawskich oddziałów Zamawiającego.
2026-08-18 07:20:35Z
Odbiór odpadów komunalnych z podwarszawskich oddziałów Zamawiającego.
2026-08-18 07:20:35Z
Odbiór odpadów komunalnych z podwarszawskich oddziałów Zamawiającego.
2026-08-18 07:20:35Z
Odbiór odpadów komunalnych z podwarszawskich oddziałów Zamawiającego.
2026-08-18 07:20:35Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00325854 z dnia 2026-07-06 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług w zakresie odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych wytwarzanych przez Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o. o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Medyczne "Żelazna" sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012103423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 90
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-004
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kazanowska@szpitalzelazna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalzelazna.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług w zakresie odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych wytwarzanych przez Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o. o.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fa5c0e7-fa6e-4d12-acf1-c90c7671ad35
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325854
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://szpitalzelazna.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/5206023.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://szpitalzelazna.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/520602
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne korzystania z elektronicznej platformy zakupowej eb2b określa Regulamin Platformy(dostępny pod adresem internetowym https://platforma.eb2b.com.pl/user/terms). Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego tj. bezpłatnie rejestrując się lub logując (w przypadku posiadania konta w Platformie Zakupowej), akceptuje warunki korzystania z Platformy, określone w Regulaminie oraz uznaje go za wiążący.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o.o.,
ul. Żelazna 90, 01-004 Warszawa, adres strony internetowej: www.szpitalzelazna.pl,
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem mailowym: iod@szpitalzelazna.pl, tel. 22 25 59 801,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 Ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), dalej „ustawa Pzp”,
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 i 4 ustawy p.z.p. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy,
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy p.z.p., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego,
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzję nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO,
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą p.z.p oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o.o.,
ul. Żelazna 90, 01-004 Warszawa, adres strony internetowej: www.szpitalzelazna.pl,
2) administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się kontaktować pod adresem mailowym: iod@szpitalzelazna.pl, tel. 22 25 59 801,
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym,
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 Ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), dalej „ustawa Pzp”,
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 i 4 ustawy p.z.p. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy,
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy p.z.p., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego,
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzję nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO,
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą p.z.p oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 85-W-U-06-2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych wytwarzanych przez Centrum Medyczne „Żelazna” sp. z o. o.
4.2.6.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O zamówienie może ubiegać się Wykonawca zgodnie z art. 57 ustawy Prawo zamówień publicznych, który nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Zamawiający zgodnie z art. 112 ustawy Prawo zamówień publicznych określa następujące warunki udziału w postepowaniu dotyczące:1) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
a) wpis do rejestru o którym mowa w art. 49 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r.
o odpadach w zakresie transportu odpadów (Dz. U. 2023, poz. 1587 ze zm.);
b) wpis do rejestru o którym mowa w art. 49 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r.
o odpadach w zakresie przetwarzania odpadów (Dz. U. 2023, poz. 1587 ze zm.).
c) aktualne zezwolenie na przetwarzanie odpadów, co najmniej w zakresie odpadów o kodach wymienionych w Załączniku nr 2 „Formularzu cenowym. Opisie przedmiotu zamówienia. (OPZ)”, wydane w drodze decyzji przez organy właściwe, ze względu na miejsce przetwarzania odpadów.
2) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że:
a) dysponuje lub będzie dysponował minimum 2 pojazdami, wykorzystywanymi do realizacji zamówienia, przystosowanymi do przewozu odpadów medycznych;
b) dysponuje lub będzie dysponował: minimum 2 osobami, które będą uczestniczyły
w realizacji zamówienia, posiadającymi uprawnienia dotyczące transportu odpadów
tzw. zaświadczenie ADR, zgodnie z ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych (Dz. U. z 2024 r, poz. 643 ze zm.).
c) dysponuje lub będzie dysponował instalacją główną i minimum 1 alternatywną
do unieszkodliwiania odpadów medycznych.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy p.z.p. w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia z postępowania, spełniania warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert – zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ.
2. Wykonawca przygotowując oświadczenie wypełnia „Oświadczenie Wykonawcy” – w zakresie informacji dotyczących przesłanek wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
3. Informacje zawarte w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 1 stanowią wstępne potwierdzenie,
że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania oraz spełnia warunki udziału w postepowaniu.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 4. Podmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu:
1) w celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunku udziału w postępowaniu dotyczącego posiadania uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej Zamawiający żąda następujących środków dowodowych:
a) dokumentu potwierdzającego wpis do rejestru, o którym mowa w art. 49 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach w zakresie transportu odpadów;
b) dokumentu potwierdzającego wpis do rejestru, o którym mowa w art. 49 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach w zakresie przetwarzania odpadów;
c) aktualnego zezwolenia na przetwarzanie odpadów, co najmniej w zakresie odpadów
o kodach wymienionych w załączniku nr 2 „Formularzu cenowym. Opisie przedmiotu zamówienia. (OPZ)”, wydanego w drodze decyzji przez organy właściwe, ze względu na miejsce przetwarzania odpadów.
2) w celu potwierdzenia spełniania przez Wykonawcę warunku udziału w postępowaniu dotyczącego posiadania zdolności technicznej i zawodowej Zamawiający żąda następujących środków dowodowych:
a) wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego zgodny ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ: minimum 2 pojazdy wykorzystywane do realizacji zamówienia wraz z informacją
o podstawie dysponowania tymi pojazdami;
b) wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego zgodny ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ: minimum 2 osoby skierowane przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego posiadające uprawnienia dotyczące transportu odpadów tzw. zaświadczenie ADR, zgodnie z ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami;
c) wykaz narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego zawierający informację o podstawie dysponowania tym zasobem (instalacja główna i minimum 1 alternatywna), zgodnie z załącznikiem nr 7.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Szczegółowe zapisy dotyczące przewidywanych zmian w umowie zawarte są w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-14 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://szpitalzelazna.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/520602
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-14 10:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-12
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 06.07.2026
- Termin składania ofert
- 14.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 685 579 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
12 miesiące