Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Świadczenie usług żywienia zbiorowego dla pacjentów SPZOZ w Łukowie
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
Łuków, Lubelskie
NIP: 8251711719
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| NAPRZÓD CATERING Sp z o. o. | Łódź | 6772398589 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NAPRZÓD CATERING Sp z o. o. (Łódź) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Lubelskie — na podstawie 22 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55520000-1)
Najniższa cena
35 520 PLN
Średnia cena
315 961 PLN
Najwyższa cena
1 408 100 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MM Andrzej sp. z o.o. Rakowiska | 3 | 290 225 PLN | 901 315 PLN |
| MM Andrzej Sp. z o.o. Rakowiska | 2 | 354 688 PLN | 933 960 PLN |
| Lawendowy Dworek Mirosław Augustyniak Lublin | 2 | 122 640 PLN | 122 640 PLN |
| Rafał Sawczuk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Sawczuk Rafał Srebrny Serwis Lublin | 2 | 91 800 PLN | 91 800 PLN |
| Melaniuk Helena Dworek Helena Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Porosiuki | 1 | - | - |
| CORDROY Sp. z o.o. Lublin | 1 | - | - |
| Gomi Żywienie Sp. z o.o. Poniatowa | 1 | - | - |
| "AVANGARDA" Konrad Jaszczuk Wisznice | 1 | 36 685 PLN | 36 685 PLN |
| MM Andrzej sp. z o.o. Rakowiska | 1 | - | 213 435 PLN |
| Spółdzielnia Socjalna "Wspólna Chata" Tuczna | 1 | 58 096 PLN | 58 096 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługi społeczne: Usługi dostarczania posiłków do szkół, żłobka, przedszkola – Gmina Biała Podlaska
2026-08-28 11:07:00Z
Usługi społeczne: Usługi dostarczania posiłków do szkół, żłobka, przedszkola – Gmina Biała Podlaska
2026-08-28 11:07:00Z
Usługi społeczne: Usługi dostarczania posiłków do szkół, żłobka, przedszkola – Gmina Biała Podlaska
2026-08-28 11:07:00Z
Usługi społeczne: Usługi dostarczania posiłków do szkół, żłobka, przedszkola – Gmina Biała Podlaska
2026-08-28 11:07:00Z
Usługi społeczne: Usługi dostarczania posiłków do szkół, żłobka, przedszkola – Gmina Biała Podlaska
2026-08-28 11:07:00Z
Usługi społeczne: Usługi dostarczania posiłków do szkół, żłobka, przedszkola – Gmina Biała Podlaska
2026-08-28 11:07:00Z
Świadczenie usług żywienia zbiorowego dla pacjentów SPZOZ w Łukowie
2026-08-13 12:15:52Z
Sukcesywne świadczenie usług cateringowych zamawianych na potrzeby projektu pt. „Aktywna Szkoła 3
2026-07-29 09:59:32Z
Sukcesywne świadczenie społecznych usług przygotowywania, dostarczania i podawania posiłków z prawem opcji na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
2026-07-17 12:23:03Z
Świadczenie usług cateringowych dla Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie na 2025 r.
2026-07-17 09:06:32Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00391876 z dnia 2026-08-13 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług żywienia zbiorowego dla pacjentów SPZOZ w Łukowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306472
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: dr A. Rogalińskiego 3
1.4.2.) Miejscowość: Łuków
1.4.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@spzozlukow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.lukow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-317f7036-5f87-452f-83ca-330ddcbad467
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00391876
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-13
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 208534-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług żywienia zbiorowego dla pacjentów SPZOZ w Łukowie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przygotowywania i wydawania posiłków całodobowych przez 7 dni w tygodniu, z produktów zakupionych przez Wykonawcę dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie. Wykonawca, zobowiązany jest realizować przedmiotowe usługi z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z postanowieniami niniejszej SWZ oraz w szczególności obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, w szczególności Wykonawca zobowiązany będzie realizować zamówienie zgodnie z przepisami określonymi w ustawie z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2015 r. poz. 594 ze zm.) i
rozporządzeń wykonawczych wydanych na podstawie tej ustawy. Wynikające z obowiązujących przepisów prawa wymogi dotyczące świadczenia usług będących przedmiotem tegoż postępowania są wiążące dla Wykonawców, a ich nie zawarcie w niniejszej SWZ nie zwalnia Wykonawców z obowiązku ich dopełnienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NAPRZÓD CATERING Sp z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772398589
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 3317760,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 459030-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 3
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz minimalnej stawki godzinowej w 2026 r.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
a) Zamówienie podstawowe: (iloczyn stawki za jeden dzień żywieniowy jednej osoby podanej przez wykonawcę i szacowanej do wyliczeń przez zamawiającego ilości 114 000 całodziennych posiłków w okresie 12 miesięcy realizacji umowy, na kwotę 2 981 830,09 zł netto plus podatek VAT, to jest w
kwocie brutto: 3 220 376,50 zł (słownie: trzy miliony dwieście dwadzieścia tysięcy trzysta siedemdziesiąt sześć złotych 50/100),
b) Rozszerzenie usługi żywienia pacjenta o program dobry posiłek (iloczyn stawki za osobodobę za rozszerzenie usługi żywienia pacjenta o program dobry posiłek i szacowanej do wyliczeń przez Zamawiającego ilości 108 000 całodziennych posiłków w okresie 12 miesięcy realizacji umowy, na
kwotę 108 000,00 zł netto plus podatek VAT, to jest w kwocie brutto: 116 640,00 zł
Łączna_wartość umowy po uwzględnieniu programu dobry posiłek nie może przekroczyć 3 089 830,09 zł, netto, 3 337 016,50 zł brutto (słownie: trzy miliony trzysta trzydzieści siedem tysięcy szesnaście zł 50/100)
5.4.6.) Wartość zmiany: 19256,50
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wejście w życie od dnia 1 stycznia 2026 r. Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 grudnia 2025 r. w sprawie standardu organizacyjnego żywienia zbiorowego w podmiocie leczniczym wykonującym działalność leczniczą w rodzaju świadczenia szpitalne oraz mając na uwadze, że wykonawca świadczy na rzecz pacjentów Zamawiającego usługi żywienia w oparciu o umowę Strony postanawiają zawrzeć aneks do Umowy (zwanej dalej „Aneksem”), określający warunki realizacji programu oraz zwiększający łączną wartość umowy o kwotę 100 735,80 brutto
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 1.
1. Celem aneksu jest określenie zasad współpracy Stron przy realizacji Standardów Żywienia – Żywienie dla zdrowia (dalej jako „Program”) w rozumieniu Rozporządzenia.
2. Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się do udziału w realizacji Programu, poprzez rozszerzenie zakresu usługi żywienia pacjentów Zamawiającego, wykonywanej na podstawie Umowy, zgodnie z wymogami Rozporządzenia oraz zawartej przez Zamawiającego z Narodowym Funduszem Zdrowia umowy na realizację Programu.
3. Usługi objęte programem, o którym mowa w ust. 1, stanowią uzupełnienie usług wykonywanych na podstawie Umowy.
§ 3.
Z tytułu realizacji Przedmiotu Aneksu Zamawiający zobowiązuje się zapłacić Wykonawcy kwotę 2,50 złotych netto, tj. 2,70 zł brutto (słownie: dwa złote, 70/100) do stawki za osobodzień, o której mowa w § 9 ust. 1 Umowy.
Łączna wartość umowy po uwzględnieniu programu dobry posiłek nie może przekroczyć 3 183 103,98 zł netto, 3 437 752,30 zł brutto
5.4.6.) Wartość zmiany: 100735,80
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
aneks wydłużający termin realizacji umowy o 1 miesiąc oraz zwiększający wartość wynagrodzenia Wykonawcy o kwotę nieprzekraczającą 10% pierwotnej wartości umowy tj. o kwotę 296 399,00 zł netto
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§ 1.
1. Strony ustalają wzrost ilości całodziennych posiłków o 9.500 osobodób.
2. § 2 otrzymuje następujące brzmienie:
„Umowa zostaje zawarta na czas oznaczony, tj. od dnia 01.07.2025 r. do dnia 31.07.2026 r.
3. W § 9 ust. 8 otrzymuje następujące brzmienie:
„8. Łączna, wartość umowy w całym okresie jej trwania określona zostaje:
Łączna wartość umowy po uwzględnieniu programu dobry posiłek nie może przekroczyć 3 479 502,98 zł netto, 3 757 863,22 zł brutto
5.4.6.) Wartość zmiany: 320110,92
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3757863,22 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 13.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE