Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 04.09.2026 08:00 (Jutro)

Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas Inauguracji Roku Akademickiego dla Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej

Aktywny Usługi 2026/BZP 00388813

Numer referencyjny: ZP/GiK/101/2026

Zamawiający

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

PLAC POLITECHNIKI 1

00-661 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250005834

REGON: 000001554

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas Inauguracji Roku Akademickiego dla Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55320000-9 - Usługi podawania posiłków)

Najniższa cena

129 PLN

Średnia cena

188 502 PLN

Najwyższa cena

817 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Bistro Smak Catering Sp. z o.o. Warszawa 2 111 156 PLN 502 182 PLN
MULTI Paweł Kaczmarczyk Ostrowiec Świętokrzyski 2 5 162 PLN 5 162 PLN
PROFECTO Artur Gołaś Ząbki 2 148 000 PLN 148 000 PLN
Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Restauracja Amfitrion Sp. z o.o. Warszawa 1 182 474 PLN 890 000 PLN
Granatoil Graniszewscy sp.j. Czerwin 1 117 774 PLN 117 774 PLN
GOMI ŻYWIENIE Sp. z o.o. Poniatowa 1 817 600 PLN 817 600 PLN
Restauracja SMAKOSZ Kamil Mirski Kacice 1 - -
AGHIH PAWEŁ KĘPA Krężnica Jara 1 - -
Milord Sp. z o.o. Warszawa 1 14 697 PLN 14 697 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków jednego miesiąca wakacyjnego sierpnia dla dzieci z placówki wsparcia dziennego Świetlicy „Słonecznikowa Brać” MOPS w Pułtusku w 2026r.

Milord Sp. z o.o. 14 697 PLN

2026-08-10 06:31:42Z

Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas spotkania z firmami i debaty pt. "Polski rynek prac geodezyjno-kartograficznych i geoinformatycznych – jak łączyć potencjał uczelni i biznesu”

MULTI Paweł Kaczmarczyk -

2026-07-20 08:11:50Z

Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas spotkania z firmami i debaty pt. "Polski rynek prac geodezyjno-kartograficznych i geoinformatycznych – jak łączyć potencjał uczelni i biznesu”

MULTI Paweł Kaczmarczyk 5 162 PLN

2026-07-20 08:07:58Z

Świadczenie usług cateringowych na rzecz Polskiego Radia S.A. w likwidacji

Agencja Cateringowa Party Sp. z o.o. -

2026-07-08 10:15:48Z

Świadczenie usługi cateringowej

Bistro Smak Catering Sp. z o.o. 129 PLN

2026-06-11 08:11:47Z

Świadczenie usługi cateringowej

Granatoil Graniszewscy sp.j. 117 774 PLN

2026-06-11 08:11:47Z

Świadczenie usługi cateringu dla uczestników szkoleń centralnych

Bistro Smak Catering Sp. z o.o. 222 182 PLN

2026-05-07 13:25:35Z

Całodobowe świadczenie usług w zakresie żywienia pacjentów Szpitala Powiatowego Gajda – Med Sp. z o.o.

Restauracja SMAKOSZ Kamil Mirski -

2026-04-27 14:22:06Z

Wykonanie kompleksowej usługi cateringowej podczas uroczystej Gali Jubileuszowej z okazji 100-lecia WITU

PROFECTO Artur Gołaś -

2026-04-24 05:17:06Z

Świadczenie usług cateringowych na rzecz Polskiego Radia S.A. w likwidacji

Restauracja Amfitrion Sp. z o.o. 182 474 PLN

2026-04-14 14:46:56Z

Cała Polska — 94 przetargów

Min: 129 PLN Średnia: 155 219 PLN Max: 817 600 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas Inauguracji Roku Akademickiego dla Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.gik@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas Inauguracji Roku Akademickiego dla Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75ab8596-1e69-495c-9328-458708db6a40

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388813

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/37/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.82 Usługa cateringowa podczas Inauguracji Roku Akademickiego na potrzeby Wydziału Geodezji i Kartografii

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1358138

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu
Pełne informacje na temat korespondencji i składania podpisu zawarte są w przedmiotowej SWZ w szczególności pkt 6 i 7 IDW

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): RODO (obowiązek informacyjny): KLAUZULA INFORMACYJNA Z ART. 13 RODO DO ZASTOSOWANIA PRZEZ
ZAMAWIAJĄCYCH W CELU ZWIĄZANYM Z POSTĘPOWANIEM O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO, Z KTÓRĄ
WYKONAWCA ZOBOWIĄZANY JEST ZAPOZNAĆ OSOBY FIZYCZNE (ZGODNIE Z OŚWIADCZENIEM ZŁOŻONYM W
OFERCIE).
1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie
ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO” i
ustawy z dnia 21 lutego 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o
ochronie danych), informuję, że:
1.1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Politechnika Warszawska, Plac Politechniki 1, 00-661 Warszawa;
1.2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych, z którym można
skontaktować pod adresem mailowym: iod@pw.edu.pl;
1.3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z powyższym
postępowaniem;
1.4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja
postępowania w oparciu o art. 18 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze
zm.), dalej „ustawa Pzp”;
1.5. Administrator będzie przetwarzać dane osobowe w zakresie procedury postępowania mającej na celu wyłonienie wykonawcy, a
w efekcie zawarcia umowy, mocą której zostanie udzielone zamówienie publiczne. Oznacza to, że danymi chronionymi w zakresie
procedury udzielania zamówienia będą wszelkie dane osobowe znajdujące się w ofertach i wszelkich innych dokumentach
składanych w toku prowadzonego postępowania przez wykonawcę. Powyższe dotyczy danych osobowych tylko osób fizycznych,
takich jak: dane osobowe samych wykonawców składających ofertę, w tym konsorcjantów, podwykonawców, osób trzecich
udostępniających swój potencjał, ich pełnomocników, pracowników itp.
1.6. Jednocześnie informuje się, że wystarczające będzie wskazanie jedynie tych danych, których zamawiający wyraźnie żąda lub
tych, które wprost potwierdzają spełnienie wymagań przez wykonawcę;
- dalej za SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/GiK/101/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi cateringowej realizowanej podczas Inauguracji Roku Akademickiego dla Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej

4.2.6.) Główny kod CPV: 55320000-9 - Usługi podawania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2026-10-01 do 2026-10-01

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 9.3 W
celu potwierdzenia spełniania warunków wskazanych w pkt. 9.2 ppkt. 1 SWZ Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia kopii
dyplomu potwierdzającego posiadane wykształcenie.
9.4 W celu potwierdzenia spełniania warunków wskazanych w pkt. 9.2 ppkt. 2-10 SWZ Wykonawca zobowiązany jest do
przedłożenia oświadczenia stanowiącego załącznik w Rozdział II.5 o sposobie pozyskania umiejętności i wiedzy oraz posiadania
wymaganego doświadczenia.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 10.1. Do oferty każdy
Wykonawca musi dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w zakresie braku podstaw do wykluczenia na podstawie
art. 125 ust. 1 ustawy Pzp
i oświadczenie Wykonawcy/Podwykonawcy dotyczące podstaw wykluczenia z postępowania składane na podstawie art. 7 ust. 1
ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r.
o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa
narodowego oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, a także, zgodne z treścią formularzy zamieszczonych w Rozdziale
II.2 i II.4 SWZ.
10.2. Oświadczenia, o którym mowa w ust. 1, stanowią dowód potwierdzający brak podstaw do wykluczenia oraz spełnianie
warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe
środki dowodowe.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Numeracja za SWZ Rozdział IV §6 ZMIANA UMOWY
1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na
podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy w oparciu o art. 455 ust.1 pkt 1 ustawy Pzp, w szczególności w przypadku
zmiany terminu realizacji umowy:
1) na skutek zaistnienia ,,siły wyższej”, tj. zdarzenia o charakterze niezależnym od Stron, którego Strony nie mogły
przewidzieć i któremu nie mogły zapobiec przy zachowaniu należytej staranności, a wystąpienie którego skutkuje
koniecznością zmiany terminu re-alizacji umowy. Za „siłę wyższą”, warunkującą zmianę umowy, uważać się będzie w
szczególności: powódź, pożar i inne klęski żywiołowe, zamieszki, strajki, ataki terrory-styczne. Za siłę wyższą uważa się
również niemożność wykonania umowy przez którą-kolwiek ze Stron wynikającą lub związaną z wprowadzaniem na
terytorium Rzeczypo-spolitej Polskiej lub w miejscu zorganizowania wyjazdu stanu epidemii lub stanu nad-zwyczajnego w
związku z wystąpieniem wirusa SARS-CoV-2 oraz ich ewentualnych skutków,
2) na skutek informacji Zamawiającego, przekazanej Wykonawcy niezwłocznie po jej pod-jęciu, nie później niż na 7 dni
przed planowanym terminem rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia.
2. Zmiana umowy powinna nastąpić w formie pisemnego aneksu sporządzonego przez Zamawiające-go i podpisanego
przez Strony umowy, pod rygorem nieważności takiego oświadczenia oraz po-winna zawierać uzasadnienie faktyczne i
prawne, chyba że niniejsza umowa nie przewiduje ko-nieczności zawierania aneksu w przypadku zaistnienia określonej
podstawy prawnej jej zmiany.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1358138

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.08.2026
Termin składania ofert
04.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55320000-9 (Usługi podawania posiłków)

Okres realizacji

01.10.2026 - 01.10.2026