Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 176 589 PLN

Świadczenie usługi opieki medycznej w ramach medycyny pracy oraz kompleksowej opieki medycznej dla uprawnionych pracowników oraz ich członków rodzin MPRI Sp. z o.o.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00310756

Numer referencyjny: BZP.260.3.2026.AM

Zamawiający

Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.

Wybrzeże Gdyńskie 27

01-531 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5210530646

REGON: 010246680

Opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usługi opieki medycznej w ramach medycyny pracy oraz kompleksowej opieki medycznej dla uprawnionych pracowników oraz ich członków rodzin Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Centrum medyczne Enel-Med S.A. Warszawa 5242593360

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Centrum medyczne Enel-Med S.A. (Warszawa) Umowa podpisana - 176 589 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 31 rozstrzygniętych przetargów (CPV 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne)

Najniższa cena

153 PLN

Średnia cena

246 426 PLN

Najwyższa cena

2 174 550 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
POLMED S.A. Starogard Gdański 7 - -
Fundacja Prometeusz Szkolenie i Ratownictwo Warszawa 5 123 433 PLN 617 164 PLN
PRAKTYKA LEKARSKA LEK. GRZEGORZ NIEMIEC Konstancin-Jeziorna 3 119 564 PLN 358 691 PLN
Alicja Grządka-Kiedrowska USŁUGI LEKARSKIE ALICJA GRZĄDKA-KIEDROWSKA Warszawa 2 109 370 PLN 218 740 PLN
CENTERMED WARSZAWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa 2 2 174 550 PLN 2 174 550 PLN
Świat Zdrowia Operator Medyczny Sp. z.o.o. Toruń 2 - -
FALCK MEDYCYNA Sp. z o.o. Warszawa 1 62 508 PLN 62 508 PLN
CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED S.A. Warszawa 1 - -
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A Warszawa 1 - -
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową

Alicja Grządka-Kiedrowska USŁUGI LEKARSKIE ALICJA GRZĄDKA-KIEDROWSKA 121 590 PLN

2026-09-03 12:52:24Z

Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową

PRAKTYKA LEKARSKA LEK. GRZEGORZ NIEMIEC 115 511 PLN

2026-09-03 12:52:24Z

Świadczenie usługi opieki medycznej w ramach medycyny pracy oraz kompleksowej opieki medycznej dla uprawnionych pracowników oraz ich członków rodzin MPRI Sp. z o.o.

Centrum medyczne Enel-Med S.A. 176 589 PLN

2026-09-02 09:19:03Z

Usługa kompleksowej opieki medycznej dla pracowników Centrali IPN i Oddziału IPN w Warszawie oraz członków ich rodzin. BAG-46/25

Centrum Medyczne ENEL-MED S.A. -

2026-08-31 06:40:21Z

„Usługa kompleksowej opieki medycznej dla pracowników Centrali IPN i Oddziału IPN w Warszawie oraz członków ich rodzin” BAG-34/26

PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA 153 PLN

2026-07-09 07:10:24Z

Ocena medyczna skierowań na leczenie uzdrowiskowe albo rehabilitację uzdrowiskową

Alicja Grządka-Kiedrowska USŁUGI LEKARSKIE ALICJA GRZĄDKA-KIEDROWSKA 97 150 PLN

2026-06-10 09:58:47Z

Świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego dla obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Fundacja Prometeusz Szkolenie i Ratownictwo 264 960 PLN

2026-06-09 06:46:36Z

Świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego dla obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

FALCK MEDYCYNA Sp. z o.o. 62 508 PLN

2026-06-09 06:46:36Z

Świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego dla obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Fundacja Prometeusz Szkolenie i Ratownictwo 84 966 PLN

2026-06-09 06:46:36Z

Świadczenie usługi zabezpieczenia medycznego dla obiektów Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

Fundacja Prometeusz Szkolenie i Ratownictwo 83 424 PLN

2026-06-09 06:46:36Z

Cała Polska — 66 przetargów

Min: 153 PLN Średnia: 201 492 PLN Max: 2 174 550 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usługi opieki medycznej w ramach medycyny pracy oraz kompleksowej opieki medycznej dla uprawnionych pracowników oraz ich członków rodzin MPRI Sp. z o.o.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.

1.3.) Oddział zamawiającego: MPRI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010246680

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Gdyńskie 27

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-531

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mpri.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpri.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usługi opieki medycznej w ramach medycyny pracy oraz kompleksowej opieki medycznej dla uprawnionych pracowników oraz ich członków rodzin MPRI Sp. z o.o.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5155ec8f-c5aa-4126-a9c6-a18f5b3e7519

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00310756

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00134299/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Świadczenie usługi medycznej w ramach medycyny pracy oraz kompleksowej opieki medycznej dla uprawnionych pracowników oraz członków rodzin MPRI

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mpri.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://mpri.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://mpri.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://mpri.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z zapisami SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z zapisami SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: BZP.260.3.2026.AM

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usługi opieki medycznej w ramach medycyny pracy oraz kompleksowej opieki medycznej dla uprawnionych pracowników oraz ich członków rodzin Miejskiego Przedsiębiorstwa Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.

4.2.6.) Główny kod CPV: 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający dokona oceny spełniania warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z formułą
spełnia/nie spełnia, w oparciu o oświadczenia i dowody złożone przez Wykonawcę w ofercie na wezwanie Zamawiającego.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postepowaniu, które mogą dotyczyć.
1.1 zdolności do występowania w obrocie prawnym.
1.2 uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów.
1.3 sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
1.4 zdolności technicznej lub zawodowej.

Ad. 1.1 Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie spełniania tego warunku.
Ad. 1.2 Zamawiający wymaga aby Wykonawca był wpisany do rejestru działalności regulowanej tj. rejestru
podmiotów wykonujących działalność leczniczą (RPWDL)
Ad. 1.3 Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie spełniania tego warunku.
Ad. 1.4 Warunek posiadania zdolności technicznej lub zawodowej;
1.4.1 Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, że w okresie trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał (tj. zakończył) lub wykonuje co najmniej jedną usługę polegającą na świadczeniu usługi medycznej w ramach medycyny pracy oraz usługi polegającej na świadczeniu kompleksowej usługi medycznej, o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł brutto, świadczonej nieprzerwanie przez okres co najmniej 12 miesięcy, wraz z dowodami potwierdzającymi, że te usługi zostały wykonane należycie (np. referencje). W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, przedmiotowy warunek musi spełniać co najmniej jeden Wykonawca.
Za wykonaną usługę Zamawiający uzna taką usługę, którą Wykonawca wykonał i której przedmiot został odebrany przez Zamawiającego jako wykonany należycie.

1.4.2 Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował potencjałem kadrowym w postaci osób zdolnych do wykonania zamówienia, tj. odpowiednią kadrą medyczną (lekarze, pielęgniarki) z wymaganymi uprawnieniami i specjalizacjami.
W przypadku Wykonawców występujących wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia w/w warunek, Wykonawcy mogą spełniać łącznie.

1.4.3 Zamawiający wymaga aby Wykonawca dysponował odpowiednim potencjałem technicznym tj. odpowiednim sprzętem medycznym oraz lokalami umożliwiającymi udzielania świadczeń.
W przypadku Wykonawców występujących wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w/w warunek, Wykonawcy mogą spełniać łącznie.


2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
2.1 warunek określony w pkt 1.4 zostanie spełniony jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców, albo Wykonawcy wspólnie ubiegających się o zamówienie potwierdzą że łącznie spełniają warunek.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenia i dokumenty,
odpowiednio na dzień składania ofert, składane wraz z oferta przez Wykonawców w postępowaniu w celu potwierdzenia, że
Wykonawca nie podlegają wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu.
1.1 Wykaz dowodów potwierdzających, ze Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu:1.1.1oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu na podstawie przestanek określonych w art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 7,
sporządzone wg formularza - stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ.
1.1.2 oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, sporządzone wg formularza - stanowiącego załącznik nr 4 do
SWZ.
1.2 Jeżeli Wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu polega na zdolnościach innych
podmiotów musi przedstawić zobowiązanie tego podmiotu do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby
realizacji zamówienia, które powinno być sporządzone wg formularza - stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ. Wykonawca, który w
momencie składania oferty opiera się jedynie na własnych zdolnościach, nie jest uprawniony do powoływania się na zdolności
innych podmiotów w ramach wyjaśnienia lub uzupełniania dokumentów potwierdzających spełnianie warunków udziału w
postępowaniu.
1.3 Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia wraz z
własnymi oświadczeniami, o których mowa w pkt 1.1, oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak
podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio szpetnienie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie w jakim
Wykonawca powołuje się na jego zasoby.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz
oświadczeń i dokumentów potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia -
składanych na wezwanie Zamawiającego. Zamawiający przed udzieleniem zamówienia na podstawie art. 274 ust. 1 ustawy PZP,
wezwie Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 5 dni, terminie
podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych.
2.1 wykaz usług, wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich trzech (3) lat od dnia w którym upływa termin
składania ofert, a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i
miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których usługi te zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te
usługi zostały lub są wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty
sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeśli Wykonawca z przyczyn niezależnych od
niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty. Wykaz usług sporządzony według
wzoru formularza - stanowiącego załącznik nr 9 do SWZ.
2.2 potwierdzenie aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w Rozdziale 9 pkt. 1.1.1 SWZ w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego,
2.3 potwierdzenie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej tj. podmiotów wykonujących działalność medyczną

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Nie dotyczy

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Wykonawcy, którzy mają siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej
Polskiej, składają:
1. W przypadku Wykonawcy w kraju, w którym ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, nie
wydaje dokumentów, o których mowa w niniejszej SWZ, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się
do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 oraz 109 ust. 1 pkt 7
ustawy PZP, zastępuję się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zwierającym
odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazanie osoby albo osób uprawnionych do jego
reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą,
lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania nie ma
przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub
administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego,
właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy,
2. Do podmiotów udostępniających zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP
oraz Podwykonawców niebędących podmiotami udostępniającymi zasoby na tych zasadach, mających siedzibę lub miejsce
zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przepisy
Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 roku stosuje się
odpowiednio,
3. Pozostałe dokumenty i oświadczenia Wykonawcy mający siedzibę lub miejsce zamieszkania
poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, składają zgodnie z wytycznymi w SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w
sprawie zamówienia publicznego oraz ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy i wniesienie
zabezpieczenia
należytego wykonania umowy. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie:
1. Warunek określony w punkcie 1.4.1 SWZ musi być spełniony przez co najmniej jednego z Wykonawców wspólnie
ubiegających się o zamówienie (jeden lub każdy z podmiotów musi posiadać samodzielnie wymagane doświadczenie),
2. Warunek określony w pkt 1.4.2 SWZ zostanie spełniony jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających
się o zamówienie potwierdzi, ze spełnia warunek albo Wykonawcy łącznie wykażą dysponowanie osobami.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają:
1. Oświadczenie Wykonawcy wymienione w Rozdziale 9 SWZ:
1.1. o którym mowa w pkt. 1.1.1 SWZ składa, każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w celu
potwierdzenia, ze Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania,
1.2. o którym mowa w pkt. 1.1.2 SWZ składa, każdy z Wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, w
zakresie w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu,
1.3. o którym mowa w pkt. 1.1.1 SWZ w zakresie potwierdzenia aktualności informacji zawartych w oświadczeniu składa,
każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w celu potwierdzenia, ze Wykonawca nie podlega
wykluczeniu z postępowania.
1.4. Wykonawcy występujący wspólnie ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie
zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy, pełnomocnictwo musi być załączone do oferty.
1.5. Przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakres zmian określono w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2
do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-07 12:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć elektronicznie za pośrednictwem platformy zakupowej zamawiającego poprzez link: https://mpri.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-07 12:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
26.06.2026
Termin składania ofert
09.07.2026 10:00
Wartość umowy
176 589 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne
85120000-6 (Usługi medyczne i podobne)

Okres realizacji

24 miesiące