Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
świadczenie usługi serwisu angiografu Azurion 7 M12 sn 183 – przeglądów, napraw wraz z częściami zamiennymi oraz wymianą lampy/detektora na okres 36 miesięcy dla MSB
Zamawiający
Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5242688913
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. | Warszawa | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 139 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50421000-2)
Najniższa cena
324 PLN
Średnia cena
25 948 PLN
Najwyższa cena
635 040 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMKO-MED Sp. z o.o. Wrocław | 23 | 11 913 PLN | 323 044 PLN |
| Elektromechanika Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego Jacek Kowalski Warszawa | 8 | 4 229 PLN | 33 835 PLN |
| Paramedica Polska Sp.z o.o. Sp.k. Warszawa | 6 | 21 025 PLN | 126 148 PLN |
| Paramedica Polska Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa | 5 | 12 021 PLN | 57 015 PLN |
| Elektromechanika Sprzętu Medycznego i Laboratoryjnego Jacek Kowalski Warszawa | 4 | 1 147 PLN | 3 440 PLN |
| PLS Services sp. z o.o. Białystok | 4 | 1 917 PLN | 7 668 PLN |
| GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa | 4 | 13 176 PLN | 52 704 PLN |
| Stern Weber Polska Sp. z o. o. Warszawa | 3 | - | - |
| Diens Serwis Aparatury Medycznej Sebastian Rawecki Kostrzyn | 3 | 3 060 PLN | 9 180 PLN |
| Fromed Frąckowiak sp.j. Bydgoszcz | 3 | 3 481 PLN | 10 444 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Obsługa serwisowa, pogwarancyjna aparatury anestezjologicznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce
2026-08-17 07:38:04Z
Naprawa Tomografu Komputerowego Revolution Evo
2026-08-12 08:21:56Z
świadczenie usługi serwisu angiografu Azurion 7 M12 sn 183 – przeglądów, napraw wraz z częściami zamiennymi oraz wymianą lampy/detektora na okres 36 miesięcy dla MSB
2026-08-11 12:49:27Z
Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 2 części.
2026-08-10 13:01:39Z
Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 2 części.
2026-08-10 13:01:39Z
Naprawa Tomografu Komputerowego Revolution Evo
2026-08-04 10:05:39Z
Naprawa rezonansu magnetycznego w Specjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Ciechanowie
2026-07-09 08:50:34Z
Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 9 części
2026-07-08 07:30:08Z
Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 9 części
2026-07-08 07:30:08Z
Wykonanie przeglądów technicznych aparatury medycznej, w podziale na 9 części
2026-07-08 07:30:08Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00387841 z dnia 2026-08-11 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
świadczenie usługi serwisu angiografu Azurion 7 M12 sn 183 – przeglądów, napraw wraz z częściami zamiennymi oraz wymianą lampy/detektora na okres 36 miesięcy dla MSB
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141983460
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Kondratowicza 8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-242
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: +48 223265735
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzial.zamowien.publicznych@brodnowski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brodnowski.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
osoba prawna świadcząca usługi o charakterze powszechnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b8dec7f-0c38-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00387841
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-11
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 136-434993
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
świadczenie usługi serwisu angiografu Azurion 7 M12 sn 183 – przeglądów, napraw wraz z częściami zamiennymi oraz wymianą lampy/detektora na okres 36 miesięcy dla MSB
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
3.9.) Główny kod CPV: 50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-31
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHILIPS POLSKA Sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 44670 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 136-434993
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 44670 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 11.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE