Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 447 105 PLN

Święto Wisły 2026

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00175776

Numer referencyjny: 3/TP/2026

Zamawiający

Miasto Stołeczne Warszawa

ul. Hożej 13A

00-528 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5213748392

REGON: 365421948

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja jednodniowego wydarzenia plenerowego Święto Wisły 2026, odbywającego się na warszawskim odcinku Wisły, obejmującego działania zarówno na lądzie, jak i na wodzie, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji flisackich, szkutniczych i wodniackich , edukacji wiślanej, rzemiosła tradycyjnego, rejsów tematycznych, parady jednostek pływających oraz plenerowych wydarzeń artystycznych.

Kryteria oceny ofert

Cena 40%
Koncepcja organizacyjna i przestrzenna wydarzenia Święto Wisły 2026 12%
Koncepcja rejsów tematycznych i działań na wodzie 12%
Koncepcja parady jednostek pływających 12%
Koncepcja pokazu artystycznego 12%
organizacja bezpieczeństwo 12%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
et cetera events Anna Wojdan Piecki 5241488069

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 et cetera events Anna Wojdan (Piecki) Umowa podpisana 447 105 PLN 447 105 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 128 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)

Najniższa cena

27 060 PLN

Średnia cena

259 611 PLN

Najwyższa cena

892 181 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
P.P.H.U. ,,FUKS” Jacek Wolski Warszawa 4 252 150 PLN 504 300 PLN
EventSystem Kamil Banasiak Koło 3 197 969 PLN 395 937 PLN
PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba Warszawa 3 101 829 PLN 101 829 PLN
Art Bonsai Jadwiga Krysiak Poznań 3 320 051 PLN 320 051 PLN
TARRAYA S.A. Poznań 3 157 472 PLN 314 944 PLN
WAYKIKI ZAWIDZKI sp. j. Leszno 3 132 248 PLN 264 495 PLN
GOLDEN FRAME MEDIA Janusz KUROWSKI Otwock 2 - -
Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków 2 71 030 PLN 142 060 PLN
Konfederacja Lewiatan Warszawa 2 - 220 000 PLN
GRUPA MSG Michał Szturmiński Spółka z o.o. Poznań 2 616 434 PLN 616 434 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Święto Wisły 2026

et cetera events Anna Wojdan -

2026-09-01 11:43:56Z

Kompleksowa organizacja konferencji z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności

EVENT STUDIO S.C. 186 901 PLN

2026-09-01 11:26:56Z

Kompleksowa organizacja Eliminacji Regionalnych SkillsPoland

KDK Sp. z o.o. -

2026-08-31 13:48:16Z

Organizacja imprezy integracyjnej dla pracowników Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

EventSystem Kamil Banasiak 194 340 PLN

2026-08-28 06:29:04Z

Kompleksowa organizacja i obsługa dwudniowego plenerowego wydarzenia o charakterze promocyjno-integracyjnym pn. „Karcelak 2026” – numer postępowania: 47/ZP/26

WAYKIKI ZAWIDZKI sp. jawna 309 000 PLN

2026-08-27 11:21:40Z

Kompleksowa organizacja i obsługa plenerowego wydarzenia promocyjno-edukacyjnego pn. „Piknik Naukowy Moje Miasto vol. 2” w Parku im. Księcia Janusza w Warszawie – numer postępowania: 46/ZP/26

P.P.H.U. "FUKS" Jacek Wolski 221 400 PLN

2026-08-27 09:19:10Z

Organizacja IV Kongresu Umiędzynarodowienia nauki i szkolnictwa wyższego w ramach tworzenia Strategii umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki

KDK sp. z o.o. -

2026-08-24 13:33:39Z

Kompleksowa organizacja konferencji upowszechniającej wyniki badania Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL) z dodatkową transmisją on-line.

„KDK” Sp. z o.o. -

2026-08-21 08:44:13Z

Kompleksowa organizacja pikniku wraz z przeprowadzeniem zawodów rowerowych na terenie Dzielnicy Wola – numer postępowania 41/ZP/26

BOOK THEM ALL sp. z o.o. 82 000 PLN

2026-08-13 11:48:54Z

kompleksowa organizacja konferencji dla lektorów języka polskiego jako języka obcego kierowanych przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej do zagranicznych ośrodków akademickich.

DELUXE EVENT sp. z o. o. -

2026-08-10 10:55:43Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 300 PLN Średnia: 221 619 PLN Max: 1 380 001 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Święto Wisły 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Zieleni m.st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365421948

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Hożej 13A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-528

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zzw.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zzw.waw.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Święto Wisły 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-923e1cf0-8cca-48ca-aec8-c87cf31547e0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175776

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020081/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.20 Święto Wisły

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-923e1cf0-8cca-48ca-aec8-c87cf31547e0

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności
przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
2. Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
3. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
4. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
5. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
6. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem
Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zamowienia@zzw.waw.pl (nie dotyczy składania ofert).
7. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy
(Dz.U. z 2020 poz. 2415 ze zm.).

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Obowiązek informacyjny został określony w Rozdziale XXIV SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 3/TP/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i realizacja jednodniowego wydarzenia plenerowego Święto Wisły 2026, odbywającego się na warszawskim odcinku Wisły, obejmującego działania zarówno na lądzie, jak i na wodzie, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji flisackich, szkutniczych i wodniackich , edukacji wiślanej, rzemiosła tradycyjnego, rejsów tematycznych, parady jednostek pływających oraz plenerowych wydarzeń artystycznych.

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-13

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Zamawiający dokona oceny ofert według następujących kryteriów i ich wag:
a) Cena (C) – 40 pkt;
b) Kryterium „Koncepcja organizacyjna i przestrzenna wydarzenia Święto Wisły 2026” (Kf) – 12 pkt;
c) Kryterium „Koncepcja rejsów tematycznych i działań na wodzie” (G) – 12 pkt;
d) Kryterium „Koncepcja parady jednostek pływających” (D) – 12 pkt;
e) Kryterium „Koncepcja pokazu artystycznego (A) – 12 pkt;
f) Kryterium organizacja bezpieczeństwo (B) - 12 pkt.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 40

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja organizacyjna i przestrzenna wydarzenia Święto Wisły 2026

4.3.6.) Waga: 12

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja rejsów tematycznych i działań na wodzie

4.3.6.) Waga: 12

Kryterium 4

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja parady jednostek pływających

4.3.6.) Waga: 12

Kryterium 5

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Koncepcja pokazu artystycznego

4.3.6.) Waga: 12

Kryterium 6

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: organizacja bezpieczeństwo

4.3.6.) Waga: 12

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w tym zakresie.
1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w tym zakresie.
1.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w tym zakresie.
1.4. zdolności technicznej lub zawodowej:
1.4.1. Wykonawca spełni warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności zawodowej, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał lub wykonuje* co najmniej dwie usługi polegające na przeprowadzeniu działań w zakresie organizacji wydarzeń o charakterze promocyjnym, rekreacyjnym czy plenerowym każda o wartości minimum 150 000,00 zł (słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) brutto**, realizowanych w ramach odrębnych umów.
Uwaga!
*Za wykonaną usługę Zamawiający rozumie takie usługi, które zostały zrealizowane na rzecz podmiotu (Zamawiającego / Odbiorcy) w ramach danej umowy i odebrane przez ten podmiot, jako wykonane należycie. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ewentualnego sprawdzenia prawdziwości przedstawianych danych, które będą wyszczególnione w ofercie.
**w przypadku gdy rozliczenie pomiędzy Wykonawcą/Podmiotem a Zamawiającym/Odbiorcą za wykonane zamówienie zostało dokonane w innej walucie niż w złotych polskich, Zamawiający dokona przeliczenia wartości wykonanych zamówień w innej walucie na złote polskie – na podstawie średniego kursu złotego w stosunku do walut obcych określonego w Tabeli Kursów Narodowego Banku Polskiego na dzień ogłoszenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Uwaga! W przypadku składania oferty przez Wykonawców występujących wspólnie, wykonaniem usługi musi wykazać się co najmniej jeden z Wykonawców występujących wspólnie.
1.4.2. Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w zakresie potencjału osobowego niezbędnego do realizacji zamówienia.
1.4.3. Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w zakresie dysponowania maszynami i urządzeniami niezbędnymi do realizacji zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w Rozdziale X pkt 1 SWZ (art. 125 ust. 1 ustawy Pzp), w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 266 w zw. z:
2.1. art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp,
2.2. art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
2.3. art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
2.4. art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp,
2.5. art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (. Dz. U. z 2025 r. poz. 514)
Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 5 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, od dnia wezwania, podmiotowych środków dowodowych, aktualnych na dzień ich złożenia w celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących:
1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w tym zakresie.
2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w tym zakresie.
3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w tym zakresie.
4. zdolności technicznej lub zawodowej:
4.1. wykazu usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy. Wzór wykazu określa załącznik nr 4 do SWZ;
4.2. Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w zakresie potencjału osobowego niezbędnego do realizacji zamówienia.
4.3. Zamawiający nie wyznaczył szczegółowego warunku w zakresie dysponowania maszynami i urządzeniami niezbędnymi do realizacji zamówienia.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na całość zamówienia.
2. Do oferty należy dołączyć koncepcję wydarzenia, która uwzględnia:
a) rozmieszczenie stref,
b) szczegółowy przebieg godzinowy,
c) opis działań na wodzie i lądzie,
d) kluczowe atrakcje edukacyjne i artystyczne,
e) propozycje działań dodatkowych zgodnych z charakterem warszawskiego odcinka Wisły.
Koncepcja wydarzenia musi być sporządzony zgodnie z wymaganiami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia (stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ).
Uwaga!
W przypadku niedołączenia koncepcji – oferta wykonawcy będzie podlegać odrzuceniu, jako niezgodna ze SWZ. Koncepcja stanowi integralną część oferty i nie podlega uzupełnieniu.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie ze wzorem Umowy stanowiącym Załącznik Nr 7 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-04-08 11:30

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć zgodnie z instrukcją „Oferty, wnioski i prace konkursowe” udostępnioną na Platformie e-Zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-04-08 12:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-05-07

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3

2026-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.03.2026
Termin składania ofert
15.04.2026 09:30
Wartość umowy
447 105 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez)

Okres realizacji

do 2026-09-13