Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 2 032 821 PLN

Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadań.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00294815

Numer referencyjny: ZP.272.6.TP.2026

Zamawiający

POWIAT CHRZANOWSKI

ul. Partyzantów 2

32-500 Chrzanów, Małopolskie

NIP: 6281715276

REGON: 276254979

Opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadania: Część 1 - Modernizacja Biura Rady wraz z ciągiem komunikacyjnym na II piętrze, łazienkami i wymianą drzwi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Rękojmia 40%

Część 2

Cena 60%
Rękojmia 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Progresbud Sp. z o.o. Chrzanów 120753318
Architektura Sp. z o.o. Miejsce Piastowe 526782490

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Progresbud Sp. z o.o. (Chrzanów) Umowa podpisana 83 271 PLN 83 271 PLN
2 Architektura Sp. z o.o. (Miejsce Piastowe) Umowa podpisana 194 995 PLN 1 949 550 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 152 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)

Najniższa cena

13 530 PLN

Średnia cena

168 268 PLN

Najwyższa cena

525 200 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Progreg Sp. z o.o. Kraków 5 99 876 PLN 499 380 PLN
infrastruktura drogowa: projekty, wykonawstwo i nadzory drogowe Tadeusz Bogdał Ślemień 4 14 145 PLN 28 290 PLN
PRACOWNIA INŻYNIERII DROGOWEJ PIOTR TABAK Młoszowa 3 33 169 PLN 99 507 PLN
Linter Energia Sp.z o.o. Tyczyn 3 29 315 PLN 87 945 PLN
Pracowania Inżynieryjna „RENOWA” Krzysztof Waniczek Nowy Sącz 3 200 798 PLN 602 395 PLN
Firma Inżynierska ARCUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kraków 2 225 090 PLN 225 090 PLN
Rafał Matusik BPD Kraków 2 327 180 PLN 327 180 PLN
AJ PROJEKT Anna Jasica Kraków 2 - -
Marta Mardyła Firma Inżynieryjna TECHMA Kraków 2 - -
WMC Inżynieria Wanda Czopek Olkusz 2 33 900 PLN 67 800 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Ekspertyza techniczna mostu na rzece Małochlebówka (na ul. Środkowej – K201153) w ramach zadania pn.: „Projekty na budowę i rozbudowę mostów w Tarnowie”

Mesilo Engineering Sp. z o.o. 17 441 PLN

2026-08-28 11:01:48Z

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Gołkowicach Górnych”

KONCEPT Marcin Kuźma -

2026-08-21 12:46:40Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Modernizacja kładki na rzece Rudawie pomiędzy ul. Korbutowej a ul. Zarudawie (3-metrowy ciąg pieszo-rowerowy) wraz z najazdami”

Pracownia Projektowa MID Sp. z o.o. 437 880 PLN

2026-08-13 10:52:03Z

Opracowanie projektu trasy ścieżki rowerowej wokół Zalewu Klimkowskiego (z wykorzystaniem obecnych tras)

PRACOWNIA PROJEKTOWA "Akwadrat" mgr inż. arch. JAROSŁAW BIEDROŃ 166 050 PLN

2026-08-12 08:49:32Z

Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy drogi powiatowej nr 1538 K Jazowsko – Obidza w km 0+640 – 1+880 polegająca na budowie chodnika w m. Obidza

PRODROG Paulina Pandyra Ostrowska -

2026-08-12 06:19:42Z

Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji przebudowy, rozbudowy i budowy drogi stanowiącej połączenie komunikacyjne pomiędzy drogą wojewódzką DW 957 a drogą powiatową 1651K w m. Czarny Dunajec

KW Projekt Krystian Węgrzyn -

2026-08-11 10:37:54Z

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa chodnika na DP2189K od działki nr 124 do działki 345/1 w miejscowości Baczyn.”

Niweleta Sebastian Gwizdek 449 565 PLN

2026-08-10 13:17:25Z

Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadań.

Progresbud Sp. z o.o. 83 271 PLN

2026-08-07 08:27:35Z

Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadań.

Architektura Sp. z o.o. 194 995 PLN

2026-08-07 08:27:35Z

Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ulicy Dołuszyckiej wraz z oświetleniem

Pracownia Inżynieryjna Renowa Krzysztof Waniczek 196 957 PLN

2026-08-07 06:37:41Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 800 PLN Średnia: 203 370 PLN Max: 1 050 383 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadań.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CHRZANOWSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276254979

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 2

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-chrzanowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-chrzanowski.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadań.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc3f3e7f-d75b-4ba6-a485-667d0f75f0a5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294815

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054556/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Wykonanie dokumentacji projektowej na zadanie: Modernizacja Biura Rady wraz z pozostałymi pomieszczeniami

1.3.3 Wykonanie dokumentacji projektowej na zadanie: Modernizacja budynku ZSTU w Trzebini

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chrzanowski

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chrzanowski

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chrzanowski
2. W celu skrócenia udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego” znajdującego się na stronie danego postępowania. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość” po którym pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
3. Zamawiający może również komunikować się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej, email: przetargi@powiat-chrzanowski.pl w sytuacjach awaryjnych, np. gdy nie będzie działać platformazakupowa.pl.
4. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy do konkretnego Wykonawcy.
5. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego:
• akceptuje warunki korzystania z platformazakupowa.pl określone
w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący, zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/instrukcje-wykonawca
6. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ. Dokumentacja przedmiotowego postępowania dostępna jest na Platformie w zakładce „Postępowania”. Z listy postępowań należy wybrać przedmiotowe postępowanie, aby przejść do zamieszczonej przez Zamawiającego dokumentacji postępowania.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Starosta Chrzanowski, działający poprzez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie z siedzibą pod adresem 32-500 Chrzanów, ul. Partyzantów 2.
2. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie:
- poczta elektroniczna: iod@powiat-chrzanowski.pl,
- nr telefonu: 32 625 79 56 lub 32 712 10 07 .
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego.
4.odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu art. 74 ustawy PZP.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy PZP, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6. Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy PZP, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego;
7. W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8. Posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących*;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych **;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ***;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9. Firmą pod przetwarzającą dane jest platformazakupowa.pl, którego operatorem jest Open Nexus Sp. z o.o.
10. nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.272.6.TP.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 2

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadania: Część 1 - Modernizacja Biura Rady wraz z ciągiem komunikacyjnym na II piętrze, łazienkami i wymianą drzwi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Rękojmia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowej architektoniczno - budowlanej na realizację zadania Część 2 - Kompleksowy remont budynku Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini.

4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Rękojmia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy wykażą, że posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, tzn.: w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane, wykonali co najmniej jedną usługę na polegającą na wykonaniu:
• dla Części 1:
dokumentacji projektowej związanej z remontem/budową/przebudową budynku o powierzchni nie mniejszej na 200 m2. Wykonawca zobowiązany jest dołączyć dokumenty potwierdzające, że usługi zostały wykonane należycie.
• Część 2:
dokumentacji projektowej związanej z remontem/budową/przebudową budynku o powierzchni nie mniejszej niż 1500 m2 wraz z dostosowaniem budynku dla osób ze szczególnymi potrzebami (min. szybu windowego). Wykonawca zobowiązany jest dołączyć dokumenty potwierdzające, że usługi zostały wykonane należycie.
O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy wykażą, że:
dysponują osobami zdolnymi do wykonania zamówienia tj.:
• dla Części 1:
- dysponuje minimum 1 osobą – która będzie pełnić funkcję projektanta branży architektonicznej. Osoba posiada uprawnienia budowlane do projektowania
w specjalności architektonicznej bez ograniczeń oraz - wykazuje co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w danej specjalności
- dysponuje minimum 1 osobą – która będzie pełniła funkcję projektanta branży sanitarnej. Wskazana osoba posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji
i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych
i kanalizacyjnych bez ograniczeń oraz wykazuje co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w danej specjalności.

• dla Części 2:
- dysponuje minimum 1 osobą – która będzie pełnić funkcję projektanta branży architektonicznej. Osoba posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń oraz - wykazuje co najmniej
3-letnie doświadczenie zawodowe w danej specjalności,
- dysponuje minimum 1 osobą - która będzie pełnić funkcję projektanta w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń oraz - wykazuje co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w danej specjalności.
- dysponuje minimum 1 osobą – która będzie pełniła funkcję projektanta branży elektrycznej. Wskazana osoba posiada uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń oraz wykazuje co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w danej specjalności,
- dysponuje minimum 1 osobą – która będzie pełniła funkcję projektanta branży sanitarnej. Wskazana osoba posiada uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń oraz wykazuje co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w danej specjalności.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1. Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - załącznik nr 5 do SWZ.
2. Wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy lub usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy lub usługi zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy; - załącznik nr 6 do SWZ;

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Zamawiający wymaga wniesienia wadium w wysokości:
dla Części 1: 1 000,00 zł (słownie: tysiąc złotych 00/100),
dla Części 2: 3 000,00 zł (słownie: trzy tysiące złotych 00/100).

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia, w takim wypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, spełnienie co najmniej dwóch odrębnych warunków udziału w postępowaniu Wykonawcy mogą wykazać łącznie, chyba że SWZ stanowi inaczej. Każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wykazuje brak podstaw wykluczenia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiany umowy opisano w SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-25 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na Platformie pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_chrzanowski na stronie dotyczącej odpowiedniego postępowania

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-25 08:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji:

Część 1 : Tak

Część 2 : Tak

8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3

8.7) Kryteria oceny ofert, które zamawiający zamierza stosować w celu ograniczenia liczby wykonawców:

Zamawiający, w celu ograniczenia liczby wykonawców zaproszonych do negocjacji ofert, zastosuje kryterium oceny ofert: najniższa cena brutto.
2026-06-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.06.2026
Termin składania ofert
25.06.2026 06:00
Wartość umowy
2 032 821 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.1
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego) 71248000-8 (Nadzór nad projektem i dokumentacją) 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Okres realizacji

4 miesiące