Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz dostawa modelu wzorcowego 3D do badań wagowych w tunelu aerodynamicznym T-3
Zamawiający
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ-INSTYTUT LOTNICTWA
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 1070046338
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| GG TECH Polska Sp. z o.o. Sp.k. | Piątek | REGON: 100364377 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GG TECH Polska Sp. z o.o. Sp.k. (Piątek) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 37 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38900000-4)
Najniższa cena
24 066 PLN
Średnia cena
353 503 PLN
Najwyższa cena
1 064 994 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Donserv Wojciech Kaca Warszawa | 3 | 553 484 PLN | 574 841 PLN |
| MMR Consult Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 418 200 PLN | 418 200 PLN |
| Prospecta Sp. z o. o. Warszawa | 2 | 309 714 PLN | 619 428 PLN |
| BIOKOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Janki | 2 | 466 703 PLN | 466 703 PLN |
| V8 Process Sp. z o. o. Olsztyn | 2 | 446 071 PLN | 446 071 PLN |
| Uni-Export Instruments Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 369 000 PLN | 369 000 PLN |
| Esders Polska Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki | 2 | 135 546 PLN | 135 546 PLN |
| ANALITYK EWA KOWALCZYK Warszawa | 2 | 1 064 994 PLN | 1 064 994 PLN |
| A.P. Instruments Sp. z o. o. Sp.k. Warszawa | 2 | 549 328 PLN | 549 328 PLN |
| Spectro-Lab Sp. z o.o. Łomianki, | 2 | 119 187 PLN | 119 187 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Dostawę komory Franza wraz z oprzyrządowaniem”
2026-07-23 17:17:36Z
Dostawę czytnika mikropłytek (zestaw)
2026-07-23 16:14:22Z
Dostawę dopalacza gazu wodorowego
2026-07-23 16:07:17Z
Dostawa liofilizatora z wyposażeniem
2026-07-23 15:53:47Z
Dostawę aparatu do pomiaru wielkości cząstek
2026-07-22 20:53:32Z
„Dostawa aparatu do analizy chemisorpcji z powierzchni ciał stałych”
2026-07-22 20:38:11Z
„Dostawę mieszalnika laboratoryjnego 15 l”
2026-07-22 20:20:37Z
„Dostawę komory Franza”
2026-07-22 19:44:16Z
Dostawa zestawu NGS do sekwencjonowania krótkich odcinków genu i genomu.
2026-07-13 14:06:14Z
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz dostawa modelu wzorcowego 3D do badań wagowych w tunelu aerodynamicznym T-3
2026-07-03 11:32:23Z
Cała Polska — 95 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00322836 z dnia 2026-07-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz dostawa modelu wzorcowego 3D do badań wagowych w tunelu aerodynamicznym T-3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ-INSTYTUT LOTNICTWA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387193275
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Krakowska 110/114
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-256
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: violetta.szymanska@ilot.lukasiewicz.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ilot.lukasiewicz.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68eb24dc-3e63-4a6a-9293-d3e6d68c686d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322836
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 719972-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Program funduszy UE: Instrument Unii Europejskiej na rzecz Odbudowy (EURI) (2021/2027) Identyfikator funduszy UE: Zamówienie dofinansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) w ramach projektu pn. „Centrum Badawczo-Rozwojowe Innowacyjnych Napędów i Struktur Lotniczych”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz dostawa modelu wzorcowego 3D do badań wagowych w tunelu aerodynamicznym T-3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz dostawa modelu wzorcowego 3D do badań wagowych w tunelu aerodynamicznym T-3. Przedmiot zamówienia obejmuje III etapy: Etap I - przeprowadzenie prac projektowych modelu wzorcowego 3D oraz wykonanie i dostarczenie dokumentacji projektowej; Etap II - wykonanie
modelu wzorcowego 3D oraz wykonanie i dostarczenie dokumentacji powykonawczej; Etap III - dostawa modelu wzorcowego 3D i instrukcji użytkowania.
2. Miejsce dostaw: siedziba Zamawiającego przy al. Krakowskiej 110/114, 02-256 Warszawa. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określają: 1) Załącznik nr 1 do SWZ; 2) Załącznik nr 4 do SWZ – Wzór umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 38900000-4 - Różne przyrządy do badań lub testowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-174.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GG TECH Polska Sp. z o.o. Sp.k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 100364377
4.3.3.) Ulica: Pokrzywnica 62
4.3.4.) Miejscowość: Piątek
4.3.5.) Kod pocztowy: 99-120
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1414500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 140465-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1414500,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE