Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 354 978 PLN
Wykonanie dokumentacji projektowej pn.: „Przebudowa drogi gminnej 670320Sul. Szyszkowej w Bojszowach” oraz „Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu”.
Numer referencyjny: RF.271.5.2026
Zamawiający
GMINA BOJSZOWY
ul. Gaikowa 35
43-220 Bojszowy, Śląskie
NIP: 6461030746
REGON: 276258109
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ROADPRO M. Grzegorz, M. Ksel Sp. J. | Rybnik | REGON: 382281543 |
| Biuro Inżynierskie MK Spółka Jawna M. Krawczyk, K. Strzeżyk | Oświęcim | Regon: 122431576 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ROADPRO M. Grzegorz, M. Ksel Sp. J. (Rybnik) | Umowa podpisana | 156 210 PLN | 156 210 PLN |
| 2 | Biuro Inżynierskie MK Spółka Jawna M. Krawczyk, K. Strzeżyk (Oświęcim) | Umowa podpisana | 198 768 PLN | 198 768 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 148 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)
Najniższa cena
22 140 PLN
Średnia cena
172 898 PLN
Najwyższa cena
780 141 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMM Investments Sp. z o.o. Warszawa | 5 | 25 707 PLN | 102 828 PLN |
| Biuro Projektowe SPK PROJEKT Krzysztof Polaczek Lubliniec | 4 | 65 805 PLN | 202 950 PLN |
| USŁUGI PROJEKTOWE MICHAŁ KORAL KOZY | 3 | - | - |
| Inżynieria Jerzy Sowa Trzebinia | 3 | 545 051 PLN | 1 090 101 PLN |
| Promost-Wisła Sp. z o.o. 43-460 Wisła, ul. Radosna 8a NIP 5482408994 Wisła | 3 | - | - |
| Biuro Inżynierskie MK Spółka Jawna M. Krawczyk, K. Strzeżyk Oświęcim | 2 | - | - |
| Infra Projekty Michał Szweda Katowice | 2 | 122 693 PLN | 245 385 PLN |
| TRA-SA Arkadiusz Stachurski Kluczbork | 2 | - | - |
| Albis Biuro Budowlane Sp. z o.o. Bielsko-Biała | 2 | 149 900 PLN | 299 800 PLN |
| Firma Projektowo-Usługowa PLANPROF inż. Michał Kubiński Sierakowice | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowej pn.: „Przebudowa drogi gminnej 670320Sul. Szyszkowej w Bojszowach” oraz „Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu”.
2026-09-03 08:41:15Z
Wykonanie dokumentacji projektowej pn.: „Przebudowa drogi gminnej 670320Sul. Szyszkowej w Bojszowach” oraz „Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu”.
2026-09-03 08:41:15Z
Opracowanie kompletnej dokumentacji wielobranżowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja mostu drogowego w ciągu ul. Rozdroże w Międzyświeciu”.
2026-09-03 07:58:21Z
Wykonanie dokumentacji projektowej skweru rekreacyjnego na dz. 1175/5 obręb Sośnica, zintegrowanego z boiskiem sportowym przy ul. Jesiennej (dz. 1175/7 obręb Sośnica) (1)
2026-08-31 09:26:58Z
Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn: „Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Rozwój Zagłębiowskiego Klastra Energii”
2026-08-27 14:08:21Z
Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn: „Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Rozwój Zagłębiowskiego Klastra Energii”
2026-08-27 14:08:21Z
Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn: „Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Rozwój Zagłębiowskiego Klastra Energii”
2026-08-27 14:08:21Z
Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn: „Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Rozwój Zagłębiowskiego Klastra Energii”
2026-08-27 14:08:21Z
Opracowanie dokumentacji technicznej niezbędnej do realizacji inwestycji pn: „Instalacje OZE realizowane przez społeczności energetyczne – Rozwój Zagłębiowskiego Klastra Energii”
2026-08-27 14:08:21Z
„Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Ratunkowe prace remontowo – budowlane komina zabytkowej Gorzelni w Kochcicach””
2026-08-27 07:36:44Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00355638 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej pn.:
„Przebudowa drogi gminnej 670320Sul. Szyszkowej w Bojszowach” oraz „Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOJSZOWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258109
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gaikowa 35
1.5.2.) Miejscowość: Bojszowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-220
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bojszowy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.bojszowy.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej pn.:
„Przebudowa drogi gminnej 670320Sul. Szyszkowej w Bojszowach” oraz „Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-50b68e2b-624d-4d19-a745-74ebabc5fdbe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355638
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00115495/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Wykonanie dokumentacji projektowych pn.: "Przebudowa drogi gminnej 670320S ul. Szyszkowej w Bojszowach" oraz "Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu".
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://bojszowy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://bojszowy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami może się odbywać wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej poprzez Platformę przetargową. Szczegóły zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że:
1. Administratorem danych osobowych Wykonawców jest Gmina Bojszowy reprezentowana przez Wójta Gminy Bojszowy, 43-220 Bojszowy, ul Gaikowa 35, iod@bojszowy.pl.
2. W sprawach związanych z danymi osobowymi można skontaktować się z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych pisemnie na adres podany w pkt. 1 lub poprzez e-mail: iod@bojszowy.pl.
3. Dane osobowe Wykonawców przetwarzane będą na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września
2019 r. Prawo Zamówień Publicznych oraz art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO w celu związanym z postępowaniem
o udzielenie zamówienia publicznego określonego w niniejszej SWZ, a także w związku z zawarciem i realizacją umowy z wybranym Wykonawcą.
4. Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp;
5. Dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6. Obowiązek podania danych osobowych przez Wykonawców jest wymogiem ustawowym określonym
w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
CD opisany w kolejnej sekcji ....
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 7. W odniesieniu do danych osobowych Wykonawców decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8. Wykonawca posiada :
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do swoich danych osobowych;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania danych osobowych;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO2;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy Wykonawca uzna,
że przetwarzanie danych osobowych jego dotyczących narusza przepisy RODO;
Nie przysługuje :
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: RF.271.5.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania: Wykonanie dokumentacji projektowej pn.: „Przebudowa drogi gminnej 670320S ul. Szyszkowej w Bojszowach” oraz „Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu”.
2. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej
Zadanie 1_ „Przebudowy drogi gminnej 670320S ul. Szyszkowej w Bojszowach”
Zadanie 2_ „Przebudowy drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu.”
Przedmiotowe zamówienie, o którym mowa jw. obejmuje wykonanie usługi, polegającej na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej, która powinna zawierać rozwiązania projektowo-wykonawcze
w zakresie:
ZADANIE 1: ul. Szyszkowa całkowita długość opracowania wynosi około 1190 m. Przebieg drogi objętej opracowaniem przedstawiono na załączonej mapie (załącznik nr 7 do SWZ).
Drogę podzielono na trzy odcinki:
I odcinek od ul. Jedlińskiej do ul. Dąbrowskiej – 748 m;
II odcinek od ul. Dąbrowskiej do działki nr 474/153 – 290 m;
III odcinek droga boczna (działka nr 425/103) – 152 m.
W dokumentacji należy ująć roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wykonanie kanalizacji deszczowej w niezbędnym zakresie, konserwację rowów przydrożnych wraz z ich umocnieniem, wykonanie nowej nawierzchni wraz z podbudową o szerokości 4,5 m dla odcinka I i III oraz nowej nawierzchni dla odcinka II w śladzie istniejącym wraz z poboczami, wykonanie nowego oświetlenia energooszczędnego LED, przebudowę istniejących przepustów w razie konieczności, wycinkę drzew jeżeli sytuacja będzie tego wymagała oraz regulację i zabezpieczenie studni, zasuw itp. w tego rodzaju zadaniach oraz opracowanie stałej organizacji ruchu.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 - projektowane postanowienia umowne.
4. Nazwy i kody CPV:
CPV 71320000-7– Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych w ramach przedmiotowego zamówienia na niżej wymienione części zamówienia polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej:
Zadanie 1_ „Przebudowy drogi gminnej 670320S ul. Szyszkowej w Bojszowach”
Zadanie 2_„Przebudowy drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu.”
Zamawiający nie ogranicza ilości zadań (części), na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę tzn., że jeden Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu na dowolną ilość zadań (części), w tym na wszystkie zadania (części zamówienia).
6. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 PZP.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej.
8. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
9. Zamawiający nie określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy.
10. Zamawiający nie przewiduje zastrzeżenia możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy.
11. Zamawiający informuje, że nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług lub robót budowlanych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy.
12. Zamawiający nie przewiduje organizowania dla Wykonawców wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
13. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym a przyszłymi Wykonawcami zamówienia odbywać się będą w złotych polskich. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych.
14. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
15. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
16. Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów.
17. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej.
18. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych.
4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamówienie udzielone będzie wyłącznie Wykonawcy wybranemu zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: wysokość kary umownej za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia w wykonaniu przedmiotu umowy
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania: Wykonanie dokumentacji projektowej pn.: „Przebudowa drogi gminnej 670320S ul. Szyszkowej w Bojszowach” oraz „Przebudowa drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu”.
2. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej
Zadanie 1_ „Przebudowy drogi gminnej 670320S ul. Szyszkowej w Bojszowach”
Zadanie 2_ „Przebudowy drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu.”
Przedmiotowe zamówienie, o którym mowa jw. obejmuje wykonanie usługi, polegającej na opracowaniu kompletnej dokumentacji projektowej, która powinna zawierać rozwiązania projektowo-wykonawcze
w zakresie:
ZADANIE 2: ul. Jodłowa całkowita długość opracowania wynosi około 902 m. Przebieg drogi objętej opracowaniem przedstawiono na załączonej mapie (załącznik nr 8 do SWZ).
Drogę podzielono na trzy odcinki:
I odcinek od ul. Barwnej do działki nr 1036/140 – 168 m;
II odcinek łącznik ul. Jodłowej działka nr 1708/140 – 176 m;
III odcinek od ul. Barwnej do działki nr 1662/104 – 558 m.
W dokumentacji należy ująć roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wykonanie kanalizacji deszczowej
w niezbędnym zakresie, konserwację rowów przydrożnych wraz z ich umocnieniem (w razie konieczności), wykonanie nowej nawierzchni wraz z podbudową o szerokości 4,5 m dla odcinka II i III oraz nowej nawierzchni dla odcinka I o szerokości około 5,0 m wraz z poboczami, wycinkę drzew, jeżeli sytuacja będzie tego wymagała oraz regulację i zabezpieczenie studni, zasuw itp. w tego rodzaju zadaniach oraz opracowanie stałej organizacji ruchu.
Dokumentacja projektowa będzie służyła do opisu robót budowlanych zgodnie z art. 103 ust. 1 ustawy p.z.p.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 6 - projektowane postanowienia umowne.
4. Nazwy i kody CPV:
CPV 71320000-7– Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych w ramach przedmiotowego zamówienia na niżej wymienione części zamówienia polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej:
Zadanie 1_ „Przebudowy drogi gminnej 670320S ul. Szyszkowej w Bojszowach”
Zadanie 2_„Przebudowy drogi gminnej 670800S ul. Jodłowej w Świerczyńcu.”
Zamawiający nie ogranicza ilości zadań (części), na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę tzn., że jeden Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu na dowolną ilość zadań (części), w tym na wszystkie zadania (części zamówienia).
6. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 PZP.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej.
8. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
9. Zamawiający nie określił w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ustawy.
10. Zamawiający nie przewiduje zastrzeżenia możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy.
11. Zamawiający informuje, że nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy usług lub robót budowlanych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy.
12. Zamawiający nie przewiduje organizowania dla Wykonawców wizji lokalnej oraz nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp.
13. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym a przyszłymi Wykonawcami zamówienia odbywać się będą w złotych polskich. Zamawiający nie przewiduje rozliczeń w walutach obcych.
14. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
15. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej.
16. Zamawiający nie przewiduje ustanowienia dynamicznego systemu zakupów.
17. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej.
18. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych.
4.2.6.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamówienie udzielone będzie wyłącznie Wykonawcy wybranemu zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: wysokość kary umownej za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia w wykonaniu przedmiotu umowy
4.3.6.) Waga: 40,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia:
1. oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej, zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik do SWZ;
2. odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych potwierdzających spełnianie warunków udziału w postępowaniu:
1. Oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy (dot. Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy tworzący podmiot wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.2. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o której mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje roboty budowlane, dostawy lub usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane.
3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
4. W przypadku, o którym mowa w pkt. 2 i 3, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
5. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian w Umowie zgodnie z zapisami ustawy Prawo zamówień publicznych oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-30 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://bojszowy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-30 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-28
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 22.07.2026
- Termin składania ofert
- 30.07.2026 08:00
- Wartość umowy
- 354 978 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
15 miesiące