Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 483 390 PLN

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dróg gminnych, oświetlenia i przepustu

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00421721

Zamawiający

Gmina Nieporęt

Plac Wolności 1

05-126 Nieporęt, Mazowieckie

NIP: 5361765293

REGON: 013270519

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
MATPROJEKT Mateusz Jurczyk Komornica 7692095829

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 MATPROJEKT Mateusz Jurczyk (Komornica) Umowa podpisana - 483 390 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)

Najniższa cena

12 300 PLN

Średnia cena

261 666 PLN

Najwyższa cena

1 092 240 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MT-Projekt Sp. z o.o. Grójec 5 217 710 PLN 1 088 550 PLN
PELDOM Sp. z o.o. Gościeńczyce 22 4 34 409 PLN 137 637 PLN
DROTECH Paweł Gontarek Płońsk 4 29 213 PLN 116 850 PLN
KATARZYNA MOLSKA ARCHITEKT KRAJOBRAZU Warszawa 4 - -
INTRAKT Andrzej Drzazgowski Legionowo 3 131 405 PLN 394 215 PLN
Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych HOL-BUD Sp. z o.o. Gostynin 3 102 939 PLN 308 816 PLN
BIURO PRAC INŻYNIERSKICH Sp. z o.o. Warszawa 3 - -
Biuro Usług Inżynierskich Bartłomiej Małetka Hipolitów 3 - -
CUBIC SITE Sp. z o.o. Warszawa 2 89 341 PLN 178 682 PLN
GRAPH’IT SP. ZO.O. Warszawa 2 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dróg gminnych, oświetlenia i przepustu

MATPROJEKT Mateusz Jurczyk 483 390 PLN

2026-09-03 13:53:19Z

Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznych i kosztorysowych dla planowanych przez Gminę Magnuszew zadań inwestycyjnych

DEKA Edyta Kępińska 150 000 PLN

2026-09-03 12:00:47Z

Opracowanie dokumentacji projektowo-technicznych i kosztorysowych dla planowanych przez Gminę Magnuszew zadań inwestycyjnych

DEKA Edyta Kępińska 250 000 PLN

2026-09-03 12:00:47Z

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na realizację zadania pn.: Modernizacja pływalni miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim

Autorska Pracownia Architektury CAD Sp. z o.o. 188 180 PLN

2026-09-02 09:39:15Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 170 970 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 244 770 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 244 770 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 121 770 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Opracowanie kompleksowej dokumentacji oraz wszelkich wymaganych pozwoleń dla inwestycji drogowych i infrastrukturalnych na terenie Gminy Mszczonów

MT-Projekt Sp. z o.o. 306 270 PLN

2026-09-02 08:09:01Z

Usługa opracowania dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę dróg gminnych

DROTECH Paweł Gontarek 36 900 PLN

2026-09-01 11:38:27Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 800 PLN Średnia: 169 870 PLN Max: 1 050 383 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dróg gminnych, oświetlenia i przepustu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nieporęt

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270519

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Nieporęt

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-126

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nieporet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieporet.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dróg gminnych, oświetlenia i przepustu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-258c20cd-0966-4500-9273-fa786d786fb4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421721

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, w związku z unieważnieniem uprzednio przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dróg gminnych, oświetlenia i przepustu – z podziałem na 4 części.”, w którym nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZF.271.33.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę dróg gminnych, oświetlenia i przepustu

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MATPROJEKT Mateusz Jurczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7692095829

7.3.4) Miejscowość: Komornica

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 483390,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-15
2026-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
03.09.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
483 390 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71320000-7
71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania) 71323100-9 (Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną)