Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztowej dla zadania: Wykonanie instalacji klimatyzacji - O/Opole, ul. Wrocławska / bud. A, B, C/
Zamawiający
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Opole, Opolskie
NIP: 5213017228
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| CR PROJEKTY Marcin Szafrański | Poznań | 7822053782 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CR PROJEKTY Marcin Szafrański (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Opolskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39717200-3)
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| CR PROJEKTY Marcin Szafrański Poznań | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Cała Polska — 5 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00269307 z dnia 2026-06-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztowej dla zadania: Wykonanie instalacji klimatyzacji - O/Opole, ul. Wrocławska / bud. A, B, C/
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
1.2.) Oddział zamawiającego: Oddział w Opolu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600252
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wrocławska 24
1.4.2.) Miejscowość: Opole
1.4.3.) Kod pocztowy: 45-701
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.7.) Numer telefonu: 77 45 11 620
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAP_opole@zus.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abcf227b-dd0f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269307
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00195548
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztowej dla zadania: Wykonanie instalacji klimatyzacji - O/Opole, ul. Wrocławska / bud. A, B, C/
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Strony ustalają następujące etapy wykonania przedmiotu umowy:
1) etap I:
a) wykonanie inwentaryzacji budynków i istniejących instalacji w zakresie niezbędnym do opracowania dokumentacji projektowej,
b) opracowanie koncepcji systemu schładzania pomieszczeń w budynkach Oddziału,
c) wykonanie dokumentacji projektowej (branża budowlana, elektryczna, sanitarna) wraz z uzyskaniem mapy do celów projektowych (w razie potrzeby),
d) złożenie wniosku do właściwego organu celem uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenie robót nie wymagających pozwolenia na budowę,
e) złożenie do dostawcy energii elektrycznej wniosku o zwiększenie mocy umownej (w razie potrzeby),
e) sporządzenie przedmiarów robót,
f) sporządzenie kosztorysów inwestorskich,
g) sporządzenie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,
h) złożenie kompletnej dokumentacji w siedzibie Zamawiającego (w wersji elektronicznej)
2) etap II:
a) dostarczenie Zamawiającemu pozwolenia na budowę jeżeli będzie wymagane,
b) dostarczenie Zamawiającemu uzgodnionej z dostawcą energii elektrycznej dokumentacji dotyczącej zwiększenia mocy elektrycznej,
c) złożenie kompletnej dokumentacji w siedzibie Zamawiającego (w wersji papierowej i elektronicznej),
d) po otrzymaniu dokumentacji projektowej i kosztorysowej Zamawiający przekaże ją do Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie, w celu akceptacji. W przypadku jakichkolwiek uwag Centrali ZUS, Wykonawca zobowiązany jest do wprowadzenia zmian i uwag w dokumentach/kosztorysach w terminie 3 dni roboczych od daty przekazania przez Zamawiającego informacji w tej sprawie. Sprawdzona i zaakceptowana dokumentacja stanowi podstawę do podpisania przez strony protokołu odbioru w terminie o którym mowa w § 2 ust. 2 pkt 2) umowy.
3) etap III – pełnienie nadzoru autorskiego.
3.9.) Główny kod CPV: 39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CR PROJEKTY Marcin Szafrański
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7822053782
4.3.3.) Ulica: Jana Parandowskiego 5
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 60-461
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 54000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00275379/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wprowadzenie zmian określonych aneksem spowodowane jest niemożliwością zakończenia II etapu przedmiotu umowy w terminie 5 miesięcy od dnia zawarcia umowy, z uwagi na oczekiwanie na warunki zwiększenia mocy przyłączeniowej od Tauron Dystrybucja S.A. i ewentualną koniecznością dostosowania dokumentacji technicznej do otrzymanych warunków. Sytuacja przewidziana w zapisach umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedmiot umowy (etap II) zostanie wykonany w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 54000,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 54000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.10
- Próg unijny
- Poniżej progów UE