Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 169 000 PLN

Wykonanie nasadzeń kwiatowych z pielęgnacją i konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Janów Lubelski w 2026 roku

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00151878

Numer referencyjny: ZP.271.5.2026.TJ4

Zamawiający

Gmina Janów Lubelski

Jana Zamoyskiego 59

23-300 Janów Lubelski, Lubelskie

NIP: 8621575758

REGON: 830409590

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: ,,Wykonanie nasadzeń kwiatowych z pielęgnacją i konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Janów Lubelski w 2026 roku” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Termin płatności faktur 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Zakład Usługowy Eko-Park Andrzej Giżka Janów Lubelski REGON: 830335778

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Zakład Usługowy Eko-Park Andrzej Giżka (Janów Lubelski) Umowa podpisana 169 000 PLN 169 000 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników)

Najniższa cena

64 238 PLN

Średnia cena

121 275 PLN

Najwyższa cena

169 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Gospodarstwo Rolne Ryszard Dudziński Tyszowce 5 - -
Daniel Żak Jeżowe 2 97 412 PLN 194 827 PLN
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zamościu Zamość 1 - 653 087 PLN
Zakład Usługowy Eko-Park Andrzej Giżka Janów Lubelski 1 169 000 PLN 169 000 PLN
Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Zamość 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dwukrotne (wiosenne i jesienne) koszenie lub dokaszanie w przypadku równoczesnego zastosowania wypasu zwierząt gospodarskich na obszarach Natura 2000 [...] – V części.

Gospodarstwo Rolne Ryszard Dudziński -

2026-06-11 08:15:13Z

Dwukrotne (wiosenne i jesienne) koszenie lub dokaszanie w przypadku równoczesnego zastosowania wypasu zwierząt gospodarskich na obszarach Natura 2000 [...] – V części.

Gospodarstwo Rolne Ryszard Dudziński -

2026-06-11 08:15:13Z

Dwukrotne (wiosenne i jesienne) koszenie lub dokaszanie w przypadku równoczesnego zastosowania wypasu zwierząt gospodarskich na obszarach Natura 2000 [...] – V części.

Gospodarstwo Rolne Ryszard Dudziński -

2026-06-11 08:15:13Z

Dwukrotne (wiosenne i jesienne) koszenie lub dokaszanie w przypadku równoczesnego zastosowania wypasu zwierząt gospodarskich na obszarach Natura 2000 [...] – V części.

Gospodarstwo Rolne Ryszard Dudziński -

2026-06-11 08:15:13Z

Dwukrotne (wiosenne i jesienne) koszenie lub dokaszanie w przypadku równoczesnego zastosowania wypasu zwierząt gospodarskich na obszarach Natura 2000 [...] – V części.

Gospodarstwo Rolne Ryszard Dudziński -

2026-06-11 08:15:13Z

Utrzymanie zieleni w pasach drogowych miasta Zamość w 2026 roku

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zamościu 653 087 PLN

2026-05-25 08:49:33Z

,,Usługa utrzymania i koszenia trawników na terenie miasta i gminy Janów Lubelski w roku 2026r.”

Daniel Żak 130 587 PLN

2026-05-11 08:50:09Z

,,Usługa utrzymania i koszenia trawników na terenie miasta i gminy Janów Lubelski w roku 2026r.”

Daniel Żak 64 238 PLN

2026-05-11 08:50:09Z

Wykonanie nasadzeń kwiatowych z pielęgnacją i konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Janów Lubelski w 2026 roku

Zakład Usługowy Eko-Park Andrzej Giżka 169 000 PLN

2026-04-08 06:15:59Z

Utrzymanie zieleni w pasach drogowych miasta Zamość w 2026 roku

Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. -

2026-02-25 12:53:25Z

Cała Polska — 175 przetargów

Min: 8 PLN Średnia: 165 413 PLN Max: 1 042 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie nasadzeń kwiatowych z pielęgnacją i konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Janów Lubelski w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janów Lubelski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409590

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Zamoyskiego 59

1.5.2.) Miejscowość: Janów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@janowlubelski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.umjanowlubelski.bip.lubelskie.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nasadzeń kwiatowych z pielęgnacją i konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Janów Lubelski w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5948b66d-97b4-492e-abe7-fadbd9154027

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00151878

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074163/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Wykonanie nasadzeń kwiatowych z pielęgnacją i konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Janów lubelski w 2026 roku

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5948b66d-97b4-492e-abe7-fadbd9154027

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 11.1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym,
a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl
11.16. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres
e-mail: zamowieniapubliczne@janowlubelski.pl (nie dotyczy składania ofert).

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
2. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulaminu Platformy e-Zamówienia, a mianowicie:
3. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia
wymagany jest:
a) Komputer PC:
 parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HDD,
 zainstalowany jedne z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04,
 zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze,
albo
a) Tablet/Telefon:
 parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3,
 przeglądarka Chrome 61 lub nowa
4.Dla skorzystania z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL,
obsługi Java Script, oraz cookies;
5.Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania
i oznaczania czasu odbioru danych:
a) specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2,
b) format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8,
c) oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Administratorem danych osobowych jest:
Urząd Miejski w Janowie Lubelski
ul. Jana Zamoyskiego 59, 23-300 Janów Lubelski,
NIP: 862-157-57-58, REGON: 830409590,
Tel. + 48 (15) 872 43 30
Poczta elektroniczna [e-mail]: sekretariat@janowlubelski.pl
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych - dr Andrzeja Marka Kisiela, z którym można kontaktować się:
• e-mail: iod@janowlubelski.pl,
• pisemnie na adres siedziby administratora z dopiskiem „IOD”.
3. Dane osobowe przetwarzane będą:
o na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO (obowiązek prawny),
o w związku z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych.
4. Odbiorcami danych mogą być:
o podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa,
o podmioty świadczące usługi informatyczne i prawne,
o organy kontrolne,
o osoby korzystające z prawa dostępu do informacji publicznej.
5. Dane będą przechowywane:
o przez okres 4 lat od zakończenia postępowania,
o a w przypadku zawarcia umowy – przez okres jej obowiązywania oraz czas archiwizacji zgodny z przepisami o narodowym zasobie archiwalnym.
6. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych (chyba że zajdzie taka sytuacja – wówczas należy to wskazać).
7. Dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji ani profilowaniu.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Osobie, której dane dotyczą, przysługuje:
o prawo dostępu (art. 15 RODO),
o prawo do sprostowania (art. 16 RODO),
o prawo do ograniczenia przetwarzania (art. 18 RODO),
o prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026.TJ4

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: ,,Wykonanie nasadzeń kwiatowych z pielęgnacją i konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Janów Lubelski w 2026 roku”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

77312100-1 - Usługi odchwaszczania

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności faktur

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

6.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: postępowaniu

6.1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.

6.1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.

6.1.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.

6.1.4 zdolności technicznej lub zawodowej w zakresie:
Opis sposobu dokonywania oceny spełniania tego warunku:
1) w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie), wykonał (a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonuje) należycie: co najmniej jedną usługę polegającą na usłudze nasadzenia i utrzymania terenów zielonych t.j. klombów i rabat kwiatowych o wartości nie niższej niż 100 000,00 zł brutto.
2) dysponuje lub będzie dysponował osobami, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia, w tym: co najmniej jedną osobą posiadającą wykształcenie z zakresu ogrodnictwa, architektury krajobrazu lub posiada uprawnienia inspektora nadzoru terenów zieleni lub inne uprawnienia z zakresu utrzymania i pielęgnacji terenów zieleni miejskiej.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę podmiotowych środków dowodowych w tym zakresie.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie (nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania) następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień złożenia):

1. wykaz usług wykonanych w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu, wartości, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane i z załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie wykonawcy; wzór wykazu usług stanowi załącznik nr 6 do SWZ;– w odniesieniu do warunku określonego w pkt. 6.1.4. ppkt. 1) SWZ,
2. wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego wraz z informacjami na temat ich wykształcenia oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - wzór wykazu osób stanowi załącznik nr 7 do SWZ. ;– w odniesieniu do warunku określonego w pkt. 6.1.4. ppkt. 2) SWZ,

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

1. Wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości: 2 000,00 zł
(słownie: dwa tysiące złotych 00/100).
12.1. Wadium może być wniesione w jednej lub kilku następujących formach:
a) pieniądzu;
b) gwarancjach bankowych;
c) gwarancjach ubezpieczeniowych;
d) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt. 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
2. Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na następujący rachunek:
Bank Spółdzielczy w Janowie Lubelskim
nr konta: 95 9410 0000 2001 1019 9010 0002
z adnotacją „Wadium – Numer referencyjny: ZP.271.5.2026.TJ4”
3. Za skuteczne wniesienie wadium w pieniądzu, Zamawiający uzna wadium, które zostanie zaksięgowane na rachunku bankowym Zamawiającego przed upływem terminu składania ofert.
4. Jeżeli wadium jest wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej – przed upływem terminu składania ofert.
5. W przypadku wnoszenia wadium w formie gwarancji bankowej lub ubezpieczeniowej, lub poręczenia gwarancja lub poręczenie musi być nieodwołalne, bezwarunkowe i płatne na pierwsze pisemne żądanie Zamawiającego, sporządzone zgodnie z obowiązującymi przepisami i powinna zawierać następujące elementy:
a) nazwę: dającego zlecenie (Wykonawcy), beneficjenta gwarancji/poręczenia (Zamawiającego), gwaranta lub poręczyciela oraz wskazanie ich siedzib,
b) kwotę wadium,
c) termin ważności gwarancji/poręczenia w formule: „od dnia …….– do dnia ………”,
d) zobowiązanie gwaranta/poręczyciela do zapłacenia kwoty wskazanej
w gwarancji/poręczeniu na pierwsze żądanie Zamawiającego w sytuacjach zatrzymania wadium określonych w przepisach ustawy.
6. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp.
7. Zasady dokonywania zatrzymania i zwrotu wadium określono w przepisach art. 98 ustawy Pzp.

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich
w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania
w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w pkt 8.1 SWZ składa z ofertą każdy
z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to potwierdza brak podstaw wykluczenia w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje brak podstaw wykluczenia w postępowaniu.
3. Jeżeli została wybrana oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się
o udzielenie zamówienia, Zamawiający może żądać przed zawarciem umowy
w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1 Projekt umowy stanowi Załącznik Nr 2 do SWZ.
2 Zamawiający przewiduje możliwości wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 454-455 ustawy Pzp oraz postanowień Projektu umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-23 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: 14.1. Wykonawca składa ofertę za pomocą Platformy e-Zamówienia dostępnej pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-23 11:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-04-21

2026-03-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.03.2026
Termin składania ofert
23.03.2026 09:00
Wartość umowy
169 000 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77314100-5 (Usługi w zakresie trawników) 77312000-0 (Usługi usuwania chwastów) 77312100-1 (Usługi odchwaszczania) 77312000-0 - Usługi usuwania chwastów 77312100-1 - Usługi odchwaszczania

Okres realizacji

do 2026-11-15