Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Wykonanie nasadzeń roślin wraz z pielęgnacją – KRĘGI TANECZNE w Parku Śląskim

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00388805

Zamawiający

PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA

Chorzów, Śląskie

NIP: 6270012163

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Marcin Gajda Architektura Krajobrazu Zabierzów -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Marcin Gajda Architektura Krajobrazu (Zabierzów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 7 rozstrzygniętych przetargów (CPV 77300000-3)

Najniższa cena

12 436 PLN

Średnia cena

116 421 PLN

Najwyższa cena

489 888 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Usługi Porządkowe KARWIKOL Michał Ławacz Gliwice 4 29 074 PLN 116 297 PLN
Izan+ Sp. z o.o. Kraków 2 - -
Pucuś Zakład Usług Kompleksowych Mateusz Grądzki Gliwice 2 65 091 PLN 130 181 PLN
GARDENPARK Bartosz Czerwiński Pielęgnacja terenów zielonych Bargłówka 1 489 888 PLN 489 888 PLN
Grzegorz Sobik Żory 1 - -
Marcin Gajda Architektura Krajobrazu Zabierzów 1 - -
F.P.H.U. „SZANTA” Klaudiusz Grochola Świętochłowice 1 195 000 PLN 195 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonanie nasadzeń roślin wraz z pielęgnacją – KRĘGI TANECZNE w Parku Śląskim

Marcin Gajda Architektura Krajobrazu -

2026-08-12 08:55:49Z

Świadczenie kompleksowych usług w zakresie utrzymania terenów zewnętrznych zielonych i utwardzonych oraz odśnieżania mechanicznego

Izan+ Sp. z o.o. -

2026-06-26 09:43:11Z

Świadczenie kompleksowych usług w zakresie utrzymania terenów zewnętrznych zielonych i utwardzonych oraz odśnieżania mechanicznego

Izan+ Sp. z o.o. -

2026-06-26 09:43:11Z

świadczenie usług kompleksowego utrzymania i pielęgnacji terenów zielonych przyległych do zasobów mieszkaniowych Katowickiego TBS Sp. z o.o.

GARDENPARK Bartosz Czerwiński Pielęgnacja terenów zielonych 489 888 PLN

2026-06-16 12:11:36Z

WYKONANIE ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH NA ISTNIEJĄCYCH SKWERACH, POSADZENIE NOWYCH ROŚLIN NA SKWERACH ORAZ KWIATÓW W KWIETNIKACH ZLOKALIZOWANYCH NA TERENIE MIASTA MYSZKOWA

F.P.H.U. „SZANTA” Klaudiusz Grochola 195 000 PLN

2026-04-24 10:03:43Z

Wykonanie usług w zakresie pielęgnacji zieleni niskiej na terenach TBS i Gminnych administrowanych przez Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach.

Usługi Porządkowe KARWIKOL Michał Ławacz 25 229 PLN

2026-04-20 13:00:40Z

Wykonanie usług w zakresie pielęgnacji zieleni niskiej na terenach TBS i Gminnych administrowanych przez Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach.

Usługi Porządkowe KARWIKOL Michał Ławacz 12 436 PLN

2026-04-20 13:00:40Z

Wykonanie usług w zakresie pielęgnacji zieleni niskiej na terenach TBS i Gminnych administrowanych przez Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach.

Usługi Porządkowe KARWIKOL Michał Ławacz 36 738 PLN

2026-04-20 13:00:40Z

Wykonanie usług w zakresie pielęgnacji zieleni niskiej na terenach TBS i Gminnych administrowanych przez Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach.

Pucuś Zakład Usług Kompleksowych Mateusz Grądzki 77 991 PLN

2026-04-20 13:00:40Z

Wykonanie usług w zakresie pielęgnacji zieleni niskiej na terenach TBS i Gminnych administrowanych przez Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Gliwicach.

Pucuś Zakład Usług Kompleksowych Mateusz Grądzki 52 190 PLN

2026-04-20 13:00:40Z

Cała Polska — 151 przetargów

Min: 45 PLN Średnia: 197 873 PLN Max: 1 301 477 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie nasadzeń roślin wraz z pielęgnacją – KRĘGI TANECZNE w Parku Śląskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150194

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleja Różana 2

1.4.2.) Miejscowość: Chorzów

1.4.3.) Kod pocztowy: 41-501

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@parkslaski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parkslaski.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-948e48f3-f1a3-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388805

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 98339-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie nasadzeń roślin wraz z pielęgnacją – KRĘGI TANECZNE w Parku Śląskim

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia są usługi związane z przygotowaniem terenu, dostawą roślin, ich posadzeniem/wysiewem oraz pielęgnacją w otoczeniu Kręgów Tanecznych w Parku Śląskim.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

26 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Marcin Gajda Architektura Krajobrazu

4.3.4.) Miejscowość: Zabierzów

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 394734,43 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 317279-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 368712,79 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
12.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 77300000-3
77300000-3 (Usługi ogrodnicze)