Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 61 768 PLN

Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00290852

Numer referencyjny: WT/TP/03/2026

Zamawiający

POLITECHNIKA WARSZAWSKA

PLAC POLITECHNIKI 1

00-661 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5250005834

REGON: 000001554

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej tj. Starego i Nowego Skrzydła Wydziału Transportu połączonych łącznikiem, szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowe warunki realizacji usługi kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej Wydziału Transportu oraz pozostałe wymagania stawiane przez Zamawiającego Wykonawcom zawarte są w niniejszym SWZ, zwłaszcza w załączniku nr 1 do SWZ tj. Projektowane postanowienia umowne i w załączniku nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: Zamawiający wymaga realizacji zamówienia w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Grafiko Sp. z o.o. Warszawa 9521905441

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Grafiko Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 61 768 PLN 61 768 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 114 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne)

Najniższa cena

51 PLN

Średnia cena

124 943 PLN

Najwyższa cena

972 552 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Andrzej Raźniak Handel-Usługi Ciechanowiec 5 31 447 PLN 209 636 PLN
Cezbud Instalatorstwo Sanitarno-Budowlane Cezary Kijewski Warszawa 3 51 PLN -
"SCHINDLER POLSKA" Sp. z o. o. Warszawa 3 19 188 PLN 57 564 PLN
PGD RG MOTORS Sp.z o.o. Warszawa 2 52 000 PLN 104 000 PLN
Drev-Zone Konrad Pakuła Jacnia 129 B 2 - 233 900 PLN
ABAKO Tomasz Szczypiński Szyszki 2 265 616 PLN 531 232 PLN
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Epic" Karolina Jankowska-Okonek Bydgoszcz 2 257 094 PLN 257 094 PLN
"BURAS" - Firma Usługowo - Handlowa Arkadiusz Grotkowski Łochów 2 55 719 PLN 111 438 PLN
MD-GROUP Sp. z o.o., Warszawa 2 137 268 PLN 274 536 PLN
ZEC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WROCŁAW 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Obsługa techniczna windy zlokalizowanej w budynku internatowym w Koszalinie przy ul. 4 Marca 20

"SCHINDLER POLSKA" Sp. z o.o. -

2026-09-01 10:46:46Z

Wykonanie prac związanych z konserwacją fontann, sieci zraszających, sieci kroplujących, pomp zdrojowych, hydrantu, przepompowni wód deszczowych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych

AQUALINE KAROL JASIŃSKI, PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI S.C. 269 990 PLN

2026-08-27 08:53:35Z

Okresowa kontrola techniczna budynków Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

Inżynieria Mariusz Przybyłowski 25 830 PLN

2026-08-18 08:38:48Z

Świadczenie usług serwisowych oraz przeglądu rocznego układów analitycznych: GC/MS, GC/NPD/MS i GC/MS/MS dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego w Warszawie

ALTIUM International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 209 100 PLN

2026-08-17 07:47:15Z

Świadczenie drobnych, codziennych usług konserwacyjnych na terenie budynku Ministerstwa Edukacji Narodowej

TRONIX s.c. Rafał Sowiński, Krystyna Sowińska -

2026-08-13 07:41:43Z

Obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim

Orona Sp. z o.o. -

2026-08-11 08:18:46Z

Usługa konserwacji dźwigów (3 szt.) zainstalowanych w Budynku Biurowym, Budynku OW oraz Przychodni "Perełka".

Otis Sp. z o.o. 27 177 PLN

2026-08-03 12:14:08Z

Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

Grafiko Sp. z o.o. 61 768 PLN

2026-08-03 09:33:07Z

KONSERWACJA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z SERWISEM URZĄDZEŃ I INSTALACJI ORAZ DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA OBIEKTÓW URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO

MD-GROUP Sp. z o.o., 183 024 PLN

2026-07-28 08:51:47Z

KONSERWACJA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z SERWISEM URZĄDZEŃ I INSTALACJI ORAZ DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA OBIEKTÓW URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO

MD-GROUP Sp. z o.o., 91 512 PLN

2026-07-28 08:51:47Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 4 551 PLN Średnia: 217 842 PLN Max: 1 014 935 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: piotr.prycinski@pw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45a69ebd-4c0a-4f55-bd86-cad312870ba9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/24/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.111 Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Postępowanie prowadzone jest za pośrednictwem portalu platforma zakupowa. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z portalu platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z Rozdziałem XVIII SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Zgodnie z Rozdziałem XVIII SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WT/TP/03/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 71182 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej tj. Starego i Nowego Skrzydła Wydziału Transportu połączonych łącznikiem, szczegółowo opisanej w załączniku nr 2 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. Szczegółowe warunki realizacji usługi kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej Wydziału Transportu oraz pozostałe wymagania stawiane przez Zamawiającego Wykonawcom zawarte są w niniejszym SWZ, zwłaszcza w załączniku nr 1 do SWZ tj. Projektowane postanowienia umowne i w załączniku nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: Zamawiający wymaga realizacji zamówienia w terminie do 30 dni od dnia zawarcia umowy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy dokonywaniu wyboru najkorzystniejszej oferty, spośród ofert niepodlegających odrzuceniu (ofertę Wykonawcy wykluczonego z postępowania uznaje się za odrzuconą), Zamawiający stosować będzie następujące kryteria i wagi: „CENA OFERTY ŁĄCZNA” – 100 pkt. Za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana oferta, która otrzyma maksymalną liczbę punktów uzyskanych w kryterium cena. W kryterium – „CENA OFERTY ŁĄCZNA” Zamawiający przyzna badanej ofercie maksymalnie 100 pkt licząc je wg następującego wzoru: CENA = (oferowana minimalna cena brutto/ cena badanej oferty brutto) x 100 pkt. Najwięcej punktów (najlepiej oceniana oferta) zdobędzie oferta z najniższą ceną. Przyznawane punkty będą obliczane z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku z zastosowaniem zasady, iż oferta nie odrzucona, a która uzyska największą liczbę punktów
w wyniku sumowania punktacji przyznanej w poszczególnych kryteriach, zostanie uznana za ofertę najkorzystniejszą.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

A. w zakresie zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wskazuje warunku,

B. w zakresie uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:

(1) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż zatrudnia co najmniej jedną osobę posiadającą uprawnienia w zakresie instalacji i sieci elektrycznych, osoba posiadająca aktualne świadectwo kwalifikacyjne D1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru, o napięciu nie wyższym niż 1kV oraz w zakresie kontrolno-pomiarowym.

(2) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, iż zatrudnia co najmniej jedną osobę posiadającą aktualne świadectwo kwalifikacyjne E1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji, o napięciu nie wyższym niż 1kV oraz w zakresie kontrolno-pomiarowym.

(3) Zamawiający wymaga, aby osoba wykonująca nadzór nad pomiarami była członkiem odpowiedniej izby samorządu zawodowego.

(4) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał odpowiednią umowę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej związanej z przedmiotem zamówienia na sumę ubezpieczenia minimum 200 tys. zł

(5) Zamawiający na podstawie art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych wymaga by Wykonawca zatrudniał min. 1 osobę, które będą realizować niniejsze zamówienie, a które posiadają kwalifikacje D1 i/lub E1 na podstawie umowy o pracę. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu oświadczenie oraz skanem dokument potwierdzający odpowiednie kwalifikacje. Jedna osoba może wykazać posiadanie kwalifikacji zawodowych w więcej niż jednym zakresie.

C. w zakresie sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie wskazuje warunku,

D. w zakresie zdolności technicznej i zawodowej: Zamawiający wskazuje warunki:
(1): Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wykazał, że posiada doświadczenie w zakresie realizacji wcześniejszych, analogicznych prac pomiarowych przez Wykonawcę – minimum 2 wykonane kontrole okresowe instalacji elektrycznych wraz z pomiarami w budynkach
o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 3 000 m2, z ostatnich trzech lat.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Do oferty, którą stanowi Formularz Oferty - załącznik nr 3 do SWZ, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert:
1. Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Formularza oferty.
2. Oświadczenie wykonawcy składane na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Formularza oferty “oświadczenie sankcyjne”.
3. Oświadczenie składane na podstawie art. 95 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy pzp odpowiadające na wymóg zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez wykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia – zgodnie z Załącznikiem nr 3 do Formularza oferty.
4. Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – zgodnie z Załącznikiem nr 4 do Formularza oferty.
5. Oświadczenie dotyczące wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 3 oraz w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 4 – zgodnie z Załącznikiem nr 5 do Formularza oferty.
6. Wykaz, że Wykonawca posiada doświadczenie w zakresie realizacji wcześniejszych, analogicznych prac pomiarowych przez Wykonawcę – minimum 2 wykonane kontrole okresowe instalacji elektrycznych wraz z pomiarami na kwotę brutto 50 tys. zł każda,
z ostatnich trzech lat.– zgodnie z Załącznikiem nr 6 do Formularza oferty.
7. Formularz cenowy (plik Excel) – zgodnie z Załącznikiem nr 7 do Formularza oferty.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Do oferty, którą stanowi Formularz Oferty - załącznik nr 3 do SWZ, Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert:
1. Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – zgodnie z Załącznikiem nr 1 do Formularza oferty.
2. Oświadczenie wykonawcy składane na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – zgodnie z Załącznikiem nr 2 do Formularza oferty “oświadczenie sankcyjne”.
3. Oświadczenie składane na podstawie art. 95 ust. 1 oraz ust. 2 ustawy pzp odpowiadające na wymóg zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez wykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia – zgodnie z Załącznikiem nr 3 do Formularza oferty.
4. Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – zgodnie z Załącznikiem nr 4 do Formularza oferty.
5. Oświadczenie dotyczące wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 3 oraz w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 4 – zgodnie z Załącznikiem nr 5 do Formularza oferty.
6. Wykaz, że Wykonawca posiada doświadczenie w zakresie realizacji wcześniejszych, analogicznych prac pomiarowych przez Wykonawcę – minimum 2 wykonane kontrole okresowe instalacji elektrycznych wraz z pomiarami na kwotę brutto 50 tys. zł każda,
z ostatnich trzech lat.– zgodnie z Załącznikiem nr 6 do Formularza oferty.
7. Formularz cenowy (plik Excel) – zgodnie z Załącznikiem nr 7 do Formularza oferty.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Kopia uprawnień niezbędnych do wykonania zamówienia świadectwo kwalifikacyjne D1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru, o napięciu nie wyższym niż 1kV oraz w zakresie kontrolno-pomiarowym. Świadectwo kwalifikacyjne E1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji, o napięciu nie wyższym niż 1kV oraz w zakresie kontrolno-pomiarowym.
Kopia ubezpieczenia OC.
Kopia potwierdzenia członkostwa w izbie samorządu zawodowego.
Kopia poświadczenia odbycia wizji lokalnej – w przypadku odbycia wizji lokalnej.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona w celu wykazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia z postępowania, na wezwanie Zamawiającego zobowiązany jest złożyć na wezwanie Zamawiającego w terminie wskazanym przez Zamawiającego, nie krótszym niż 5 dni aktualne na dzień złożenia następujące podmiotowe środki dowodowe:

A. Informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt. 1, 2 i 4 ustawy Pzp, wystawioną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert – dokument może zostać złożony w postaci dokumentu elektronicznego, otrzymanego w postaci papierowej, opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufamy lub podpisem osobistym Wykonawcy. W przypadku składania informacji z Krajowego Rejestru Karnego otrzymanej przez Wykonawcę za pomocą systemu informatycznego e-KRK Wykonawca składa na portalu wszystkie pliki jakie otrzymał z Krajowego Rejestru Karnego. Wykonawca w tym przypadku nie podpisuje otrzymanych plików.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wyklucza się w postępowaniu Podwykonawstwo – art. 121 Pzp.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zmiana treści umowy może nastąpić wyłącznie w granicach unormowania art. 455 ustawy Pzp i pod rygorem nieważności wymaga formy pisemnego aneksu skutecznego po podpisaniu przez obie Strony. Wykonawca na piśmie przedstawi okoliczności będące przyczyną proponowanych zmian. Zmiana umowy, o której mowa wyżej, może nastąpić wyłącznie w przypadkach:
1) zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy;
2) zmiany terminu realizacji umowy ze względu na wystąpienie „siły wyższej/zmiany terminu realizacji przedmiotu niniejszej umowy spowodowanej niezawinionym i niemożliwym do uniknięcia przez Strony opóźnieniem/przesunięciem, wynikającym z klęski żywiołowej, innego zdarzenia o charakterze siły wyższej, niekorzystnych zjawisk hydrologicznych lub atmosferycznych, uniemożliwiających rozpoczęcie/wykonywanie/ zakończenie wykonywania zamówienia - w takim przypadku termin realizacji umowy ulegnie wydłużeniu o czas trwania siły wyższej.

Zakres zmiany do niniejszej umowy będzie dostosowany do niezbędnych potrzeb wynikających z przyczyny uzasadniającej daną zmianę. Postanowienia niniejszego paragrafu stanowią katalog zmian, na które Zamawiający może wyrazić zgodę. Zmiana postanowień niniejszej umowy może nastąpić wyłącznie w formie pisemnego aneksu. Warunkiem wprowadzenia zmian zawartej umowy jest sporządzenie podpisanego przez Strony protokołu konieczności przyczyny zmiany oraz potwierdzającego wystąpienia (odpowiednio) co najmniej jednej okoliczności wymienionej w ust. 3. Protokół konieczności będzie załącznikiem do aneksu do umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-23 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-23 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-23

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Brak
2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
15.06.2026
Termin składania ofert
23.06.2026 08:00
Wartość umowy
61 768 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.13
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
50000000-5 (Usługi naprawcze i konserwacyjne) 50711000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych) 71356100-9 (Usługi kontroli technicznej) 50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

Okres realizacji

30 dni