Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie oraz dostawa zestawu piśmienniczego do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi
Zamawiający
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5251553851
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| MEDIA CHECK POINT Sp. z o.o. | Warszawa | 534 22 73 092 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MEDIA CHECK POINT Sp. z o.o. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 101 rozstrzygniętych przetargów (CPV 39294100-0)
Najniższa cena
1 876 PLN
Średnia cena
94 434 PLN
Najwyższa cena
596 673 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Media Consulting Agency Irina Chicherina Wrocław | 5 | 60 050 PLN | 240 201 PLN |
| GOMA Mariusz Markut Stalowa Wola | 4 | 28 118 PLN | 166 931 PLN |
| INTERMEDIA Paweł Kędzierski Płock | 4 | 13 381 PLN | 53 526 PLN |
| Agencja Reklamowo Wydawnicza Studio „B&W” Wojciech Janecki Sosnowiec | 3 | 11 562 PLN | 23 124 PLN |
| Agencja Reklamowa SOLDIES Dominik Maślerz Myślenice | 3 | 35 507 PLN | 106 521 PLN |
| GoMa Mariusz Markut Stalowa Wola | 2 | 26 434 PLN | 26 434 PLN |
| Inter...Test Sebastian Piłka Sochaczew | 2 | 168 600 PLN | 168 600 PLN |
| Agencja Reklamowa Cieślik- Studio L Sp.j. Kraków | 2 | 274 536 PLN | 274 536 PLN |
| PPHU LIR Elbląg | 2 | 16 605 PLN | 16 605 PLN |
| MARKET ELIT Tomasz Augustyniak Warszawa | 2 | 37 160 PLN | 37 160 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie i dostawę materiałów informacyjno-promocyjnych oraz wystawienniczo-konferencyjnych na potrzeby kampanii ETM oraz Centrum Kompetencji do spraw Planów Zrównoważonej Mobilności Miejskiej
2026-09-04 13:48:54Z
Dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby promocji projektu SI2PEM
2026-09-04 12:43:51Z
Dostawa materiałów promocyjnych typu gadżety
2026-09-04 09:44:38Z
Dostawa materiałów promocyjnych z logo Najwyższej Izby Kontroli
2026-09-03 10:25:35Z
Dostawa materiałów promocyjnych z logo Najwyższej Izby Kontroli
2026-09-03 10:25:35Z
Wykonanie oraz dostawa zestawu piśmienniczego do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi
2026-09-01 12:56:03Z
Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych
2026-08-31 08:07:37Z
Dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby projektu Festiwal Nauki „Nauka dla bezpieczeństwa- osiągnięcia i wyzwania”
2026-08-28 09:38:59Z
Dostawa materiałów promocyjnych dla Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi
2026-08-24 11:56:53Z
Wykonanie ekologicznych materiałów promocyjnych z nadrukiem dla Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
2026-08-20 07:21:49Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416855 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wykonanie oraz dostawa zestawu piśmienniczego do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010705939
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleje Jerozolimskie 155
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-326
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: 22 883 35 12
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzpprzymz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzpprzymz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8753e53-306f-4eb7-b2dd-53027fcbed5a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416855
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 61-214285
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie oraz dostawa zestawu piśmienniczego do dystrybucji wśród Honorowych Dawców Krwi
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie i dostawa (wraz z wniesieniem) materiałów promocyjnych: zestaw piśmienniczy oznakowanych zgodnie z zapisami OPZ, w ilości: 6 000 sztuk zgodnie z opisem i na zasadach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MEDIA CHECK POINT Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 534 22 73 092
4.3.3.) Ulica: ul. Międzyborskiej 11B lok. 68
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 04-041
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 252000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 98/2026 351978-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 252000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Powyżej progów UE