Termin składania ofert minął. Postępowanie oczekuje na rozstrzygnięcie.
Wykonanie pięcioletniej okresowej kontroli stanu technicznego rozdzielnic SN, transformatorów SN/NN, rozdzielnic głównych RGNN oraz instalacji odgromowej w CEZAMAT
Numer referencyjny: CEZAMAT/ZP23/2026
Zamawiający
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
PLAC POLITECHNIKI 1
00-661 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5250005834
REGON: 000001554
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 114 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne)
Najniższa cena
51 PLN
Średnia cena
124 943 PLN
Najwyższa cena
972 552 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Andrzej Raźniak Handel-Usługi Ciechanowiec | 5 | 31 447 PLN | 209 636 PLN |
| Cezbud Instalatorstwo Sanitarno-Budowlane Cezary Kijewski Warszawa | 3 | 51 PLN | - |
| "SCHINDLER POLSKA" Sp. z o. o. Warszawa | 3 | 19 188 PLN | 57 564 PLN |
| PGD RG MOTORS Sp.z o.o. Warszawa | 2 | 52 000 PLN | 104 000 PLN |
| Drev-Zone Konrad Pakuła Jacnia 129 B | 2 | - | 233 900 PLN |
| ABAKO Tomasz Szczypiński Szyszki | 2 | 265 616 PLN | 531 232 PLN |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Epic" Karolina Jankowska-Okonek Bydgoszcz | 2 | 257 094 PLN | 257 094 PLN |
| "BURAS" - Firma Usługowo - Handlowa Arkadiusz Grotkowski Łochów | 2 | 55 719 PLN | 111 438 PLN |
| MD-GROUP Sp. z o.o., Warszawa | 2 | 137 268 PLN | 274 536 PLN |
| ZEC SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WROCŁAW | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Obsługa techniczna windy zlokalizowanej w budynku internatowym w Koszalinie przy ul. 4 Marca 20
2026-09-01 10:46:46Z
Wykonanie prac związanych z konserwacją fontann, sieci zraszających, sieci kroplujących, pomp zdrojowych, hydrantu, przepompowni wód deszczowych oraz instalacji wodno-kanalizacyjnych
2026-08-27 08:53:35Z
Okresowa kontrola techniczna budynków Instytutu Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.
2026-08-18 08:38:48Z
Świadczenie usług serwisowych oraz przeglądu rocznego układów analitycznych: GC/MS, GC/NPD/MS i GC/MS/MS dla Polskiego Laboratorium Antydopingowego w Warszawie
2026-08-17 07:47:15Z
Świadczenie drobnych, codziennych usług konserwacyjnych na terenie budynku Ministerstwa Edukacji Narodowej
2026-08-13 07:41:43Z
Obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale Terenowym Dolnośląskim
2026-08-11 08:18:46Z
Usługa konserwacji dźwigów (3 szt.) zainstalowanych w Budynku Biurowym, Budynku OW oraz Przychodni "Perełka".
2026-08-03 12:14:08Z
Wykonanie okresowej 5-letniej kontroli stanu technicznego instalacji elektrycznej i odgromowej w budynku Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej.
2026-08-03 09:33:07Z
KONSERWACJA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z SERWISEM URZĄDZEŃ I INSTALACJI ORAZ DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA OBIEKTÓW URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO
2026-07-28 08:51:47Z
KONSERWACJA TECHNICZNA NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z SERWISEM URZĄDZEŃ I INSTALACJI ORAZ DOSTAWĄ MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DLA OBIEKTÓW URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO
2026-07-28 08:51:47Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408232 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie pięcioletniej okresowej kontroli stanu technicznego rozdzielnic SN, transformatorów SN/NN, rozdzielnic głównych RGNN oraz instalacji odgromowej w CEZAMAT
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001554
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PLAC POLITECHNIKI 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-661
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: zamowienia.cezamat@pw.edu.pl
1.5.8.) Numer faksu: zamowienia.cezamat@pw.edu.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.cezamat@pw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pw.edu.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pięcioletniej okresowej kontroli stanu technicznego rozdzielnic SN, transformatorów SN/NN, rozdzielnic głównych RGNN oraz instalacji odgromowej w CEZAMAT
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-847d0ae9-134f-4154-832e-842aeaebaac6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408232
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055362/39/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.61 Konserwacja instalacji budynkowych elektrycznych
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz i przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej platformy(https://platformazakupowa.pl/strona/1-
regulamin).
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: CEZAMAT/ZP23/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pięcioletniej okresowej kontroli stanu technicznego rozdzielnic SN, transformatorów SN/NN, rozdzielnic głównych RGNN oraz instalacji odgromowej w budynkach Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, oraz w projekcie umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia publicznego może/mogą się ubiegać Wykonawca/Wykonawcy, który/którzy spełnia/spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:- zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie formułuje szczegółowego warunku;
- uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów - Zamawiający nie formułuje szczegółowego warunku;
- sytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający nie formułuje szczegółowego warunku;
zdolności technicznej lub zawodowej:
1. Zamawiający uzna warunek za spełniony w przypadku wykazania przez Wykonawcę, że wykonał w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej 2 zamówienia polegające na wykonaniu usług przeglądu instalacji elektrycznych średniego napięcia minimum 15kV, o wartości minimum 50 000 zł brutto każde zamówienie.
2. Zamawiający uzna warunek za spełniony w przypadku wykazania przez Wykonawcę, że dysponuje lub będzie dysponował minimum 2 osobami posiadającymi świadectwa kwalifikacyjne eksploatacji i dozoru do pracy przy urządzeniach, instalacjach i sieciach elektroenergetycznych o napięciu znamionowym wyższym niż 1 kV.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie ze wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 10:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 08:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-30