Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 1 112 695 PLN

„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, Budynek Sanatorium Jagiellonka, Garaże w Rabce Zdroju z podziałem na sześć części”

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00323557

Numer referencyjny: ZP.15.TP.2026

Zamawiający

"UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Orkana 49

34-700 Rabka-Zdrój, Małopolskie

NIP: 7350008661

REGON: 491971074

Opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w wybranych pomieszczeniach budynku ZPL wraz z obróbką wewnętrzną i zewnętrzną szpalet, montażem parapetów wewnętrznych oraz utylizacją materiałów z demontażu.

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 90%
gwarancja 10%

Część 2

Cena 90%
gwarancja 10%

Część 3

Cena 90%
gwarancja 10%

Część 4

Cena 90%
gwarancja 10%

Część 5

Cena 90%
gwarancja 10%

Część 6

Cena 90%
gwarancja 10%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
-
MARTINEX MARCIN CHROBAK Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice 7351635325
MARTINEX MARCIN CHROBAK Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice 7351635325
RTINEX MARCIN CHROBAK Spytkowice 424D 7350008661
MARTINEX MARCIN CHROBAK Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice 7351635325
MARTINEX MARCIN CHROBAK Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice 7351635325

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 - Unieważniono - -
Powód unieważnienia: art. 255 pkt 2 ustawy
2 MARTINEX MARCIN CHROBAK (Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice) Umowa podpisana 226 455 PLN 226 455 PLN
3 MARTINEX MARCIN CHROBAK (Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice) Umowa podpisana 116 297 PLN 116 297 PLN
4 RTINEX MARCIN CHROBAK (Spytkowice 424D) Umowa podpisana 261 953 PLN 261 953 PLN
5 MARTINEX MARCIN CHROBAK (Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice) Umowa podpisana 359 160 PLN 359 160 PLN
6 MARTINEX MARCIN CHROBAK (Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice) Umowa podpisana 148 830 PLN 148 830 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 76 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)

Najniższa cena

116 297 PLN

Średnia cena

2 932 872 PLN

Najwyższa cena

20 804 114 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MARTINEX MARCIN CHROBAK Spytkowice 424D; 34-745 Spytkowice 4 212 685 PLN 850 742 PLN
Impuls Contractor Sp. z o.o. Kraków 2 2 769 812 PLN 5 539 623 PLN
Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Tarnów 2 490 658 PLN 981 315 PLN
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY JAN WAZ Koniuszowa 2 - -
KW LUPUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Tychy 2 - -
Firma Budowlana KAN-BUD Sp. z o.o. Kraków 1 988 920 PLN 988 920 PLN
MATEO Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe Józef Firmuga Ładna 1 1 843 986 PLN 1 843 986 PLN
Samson sp. z o.o. Niedomice 1 7 956 870 PLN 7 956 870 PLN
Przemysław Hornik Usługi Ogrodniczo-Budowlane Szaflary 1 - -
EKOINSTAL Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Budowa magazynu obrony cywilnej na działce ew. nr 1572/5, 1571/5, 1570/5, 1569/5 w Dobczycach”

Impuls Contractor Sp. z o.o. 2 476 923 PLN

2026-08-26 07:12:21Z

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Łękawka

Firma Usługowo-Handlowa "MAT-MAT" Krzysztof Mącior -

2026-08-25 11:54:25Z

BUDOWA BUDYNKU ŻŁOBKA SAMORZĄDOWEGO W MIEJSCOWOŚCI GOSZCZA, GMINA KOCMYRZÓW - LUBORZYCA

AGA Bauservice Sp. z o. o. -

2026-08-24 16:03:07Z

Budowa magazynu OC

MATEO Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo - Handlowe Józef Firmuga 1 843 986 PLN

2026-08-24 11:37:43Z

„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, Budynek Sanatorium Jagiellonka, Garaże w Rabce Zdroju z podziałem na sześć części”

MARTINEX MARCIN CHROBAK 226 455 PLN

2026-08-21 12:56:16Z

„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, Budynek Sanatorium Jagiellonka, Garaże w Rabce Zdroju z podziałem na sześć części”

MARTINEX MARCIN CHROBAK 116 297 PLN

2026-08-21 12:56:16Z

„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, Budynek Sanatorium Jagiellonka, Garaże w Rabce Zdroju z podziałem na sześć części”

RTINEX MARCIN CHROBAK 261 953 PLN

2026-08-21 12:56:16Z

„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, Budynek Sanatorium Jagiellonka, Garaże w Rabce Zdroju z podziałem na sześć części”

MARTINEX MARCIN CHROBAK 359 160 PLN

2026-08-21 12:56:16Z

„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, Budynek Sanatorium Jagiellonka, Garaże w Rabce Zdroju z podziałem na sześć części”

MARTINEX MARCIN CHROBAK 148 830 PLN

2026-08-21 12:56:16Z

Budowa budynku magazynowego wraz z instalacją elektryczną.

ZRB-INWEST Zbigniew Tokarczyk Karol Tokarczyk Dariusz Tokarczyk Sp. J. 329 126 PLN

2026-08-20 07:48:14Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 21 616 PLN Średnia: 2 339 421 PLN Max: 22 606 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, Budynek Sanatorium Jagiellonka, Garaże w Rabce Zdroju z podziałem na sześć części”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO RABKA" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491971074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Orkana 49

1.5.2.) Miejscowość: Rabka-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-700

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowisko-rabka.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Spółka Akcyjna z udziałem Skarbu Państwa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie prac remontowych w budynkach Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, Budynek Sanatorium Jagiellonka, Garaże w Rabce Zdroju z podziałem na sześć części”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cd585e3-6610-4883-bfac-b54e31c8ca1c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00323557

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033063/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wykonanie prac remontowych w budynku Uzdrowiska Rabka S.A. – Budynek Zakładu Przyrodoleczniczego w Rabce Zdroju

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4cd585e3-6610-4883-bfac-b54e31c8ca1c

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciuPlatformy e-Zamówienia („Platforma”), która jest dostępna pod adresem: https: ezamowienia.gov.ploraz poczty elektronicznej, zzastrzeżeniem, że złożenie oferty następuje wyłącznie przy użyciu Platformy. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunkikorzystania z Platformy, w tym minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług
Platformy oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa „Regulamin korzystania z Platformy eZamówienia”, dostępny
pod adresem: https:/ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/ oraz informacje zamieszczone na stronie Platformy w zakładce „Centrum
Pomocy” Pozostałe wymagania określono w SWZ w rozdziale 10.

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Możliwość korzystania w postępowaniu
z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie oraz zalogowania się na Platformie. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów
zamówienia (w szczególności SWZ) wystarczające jest posiadanie tzw. konta uproszczonego na Platformie. Wszystkie wysłane i
odebrane w postępowaniu przez Wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu do Platformy w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załącznik do jednego formularza). We wszelkiej korespondencji zawiązanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem postępowania wskazanym w SWZ. Jeżeli przekazywane dokumenty zawierają tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tekst jedn. Dz. U, z 2020 r. poz. 1913 z późn. zm.) Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. Zamawiający dopuszcza również komunikację z Wykonawcami za pomocą
poczty elektronicznej, email: sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl (nie dotyczy składania ofert). Pozostałe wymagania określono w
rozdziale 10 SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE
L 119 z 04.05.2016), dalej „RODO”, informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Rabka S.A., ul. Orkana 49, 34-700 Rabka-Zdrój, telefon:18 2676020 , e-mail: sekretariat@uzdrowisko-rabka.pl.
2. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez email
iod@uzdrowiskorabka. pl lub telefonicznie pod numerem (+48) 603 387 378. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniemdanych;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z ustawą z dnia 11 września 2019 r. –
Prawo zamówień publicznych ( Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z pozn.zm), dalej jako „PZP”, w celu realizacji procesu wyboru wykonawcy na podstawie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie realizacji postanowień umownych związanych z wykonywanym zamówieniem;
4. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców przepisów prawa oraz zawartych umów powierzenia przetwarzania danych, jeżeli wymagane byłoby to w celu realizacji postanowień umownych,
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z zgodnie z art. 78 ust. 1 PZP przez okres 4 lat od dnia zakończenia
postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu realizacji postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz realizacji
postanowień umownych. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości rozpatrzenia oferty złożonej w postępowaniu
oraz zawarcia umowy.
7. w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8. posiada Pani/Pan prawo do:
a) dostępu do danych osobowych, które Pani/Pana dotyczą (art. 15 RODO), przy czym administrator może żądać od osoby, której
dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub
daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;
b) sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych (art. 16 RODO) przy czym skorzystanie z niniejszego uprawnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym PZP;
c) ograniczenia przetwarzania danych osobowych (art. 18 RODO) przy czym wystąpienie z żądaniem, nie ogranicza przetwarzania
danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego;
d) wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa (art. 77 RODO), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO;

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Osobie, której dane osobowe zostały pozyskane przez Zamawiającego w związku z prowadzeniem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego nie przysługuje:
- prawo do usunięcia danych osobowych, o czym przesadza art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO,
- prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO, określone w art. 21 RODO prawo sprzeciwu wobec
przetwarzania danych osobowych, a to z uwagi na fakt, że podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c
RODO. Dane osobowe mogą być przekazywane do organów publicznych i urzędów państwowych lub innych podmiotów
upoważnionych na podstawie przepisów prawa lub wykonujących zadania realizowane w interesie publicznym lub w ramach
sprawowania władzy publicznej, w szczególności do podmiotów prowadzących działalność kontrolną wobec Zamawiającego. Dane
osobowe są przekazywane do podmiotów przetwarzających dane w imieniu administratora danych osobowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.15.TP.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 6

4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w wybranych pomieszczeniach budynku ZPL wraz z obróbką wewnętrzną i zewnętrzną szpalet, montażem parapetów wewnętrznych oraz utylizacją materiałów z demontażu.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

b) Część 2 – Wykonanie remontu elementów zewnętrznych budynku ZPL – dach Pawilon A:
i. Dach dominanty nad dźwigiem osobowym
ii. Elewacja dominanty nad dźwigiem osobowym
iii. Dach główny

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

c) Część 3 – Wykonanie remontu elementów zewnętrznych budynku ZPL – elewacja Pawilon A:
i. Elewacja

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45442100-8 - Roboty malarskie

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

d) Część 4 – Wykonanie remontu elementów zewnętrznych budynku ZPL – dach Pawilon C:
i. Dach dominanty
ii. Elewacja dominanty
iii. Dach główny

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 – Kompleksowy remont balkonów w budynku Sanatorium Jagiellonka w Rabce Zdroju:
i. Remont balkonów
ii. Remont balustrad

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

f) Część 6 – Wykonanie remontu dachu i elementów elewacji budynku Garaży (z materiałów powierzonych przez Zamawiającego):
i. Remont elementów więźby dachowej (wszystkie materiały po stronie Wykonawcy)
ii. Remont pokrycia dachu (z elementów przekazanych przez Zamawiającego)
iii. Remont odwodnienia dachu (z elementów przekazanych przez Zamawiającego)
iv. Remont elementów elewacji (w zakresie ścian pomiędzy dachami i szczytów) - (z elementów przekazanych przez Zamawiającego)
v. Roboty porządkowe, kontrolne i odbiorowe

4.2.6.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 90

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: gwarancja

4.3.6.) Waga: 10

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Warunek ten, w zakresie doświadczenia, zostanie uznany za spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5
lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w
tym okresie) wykonał należycie co najmniej jedno zadanie polegające na wykonaniu remontu budynku użyteczności publicznej (w tym m.in.: robotach budowlanych z wymianą pokrycia dachowego, wymianą zewnętrznej stolarki okiennej i/lub drzwiowej, wykonaniem robót elewacyjnych, wymianą okładzin ściennych, remoncie instalacji sanitarnych i elektrycznych) o wartości robót nie mniejszej niż 150.000,00 zł. brutto

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Umowa zostanie zawarta na podstawie złożonej oferty Wykonawcy. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień
zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w przypadku wystąpienia
co najmniej jednej z okoliczności w niej wymienionych z uwzględnieniem podanych we wzorze umowy warunków ich
wprowadzenia

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-20 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-20 09:10

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-19

2026-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
04.07.2026
Termin składania ofert
20.07.2026 07:00
Wartość umowy
1 112 695 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne) 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45210000-2 (Roboty budowlane w zakresie budynków) 45442000-7 (Nakładanie powierzchni kryjących) 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Okres realizacji

56 dni