Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 11.09.2026 07:00 (5 dni)
Wykonanie robót budowlanych w Szkole Podstawowej nr 37 na os. Stalowym 18 w Krakowie (2)
Numer referencyjny: SP37/3/2026
Zamawiający
Szkoła Podstawowa nr 37
os.Stalowe 18
31-922 Kraków, Małopolskie
NIP: 6782750266
REGON: 000709023
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
załącznik nr 1 do SWZ
SWZ_SP37.3.2026_zal.1.doc
załącznik nr 5 do SWZ
SWZ_SP37.3.2026_zal.5.zip
załącznik nr 4 do SWZ
SWZ_SP37.3.2026_zal.4.zip
załącznik nr 2.1 do SWZ
SWZ_SP37.3.2026_zal.2.1.doc
załącznik nr 1.1 do SWZ
SWZ_SP37.3.2026_zal.1.1.doc
SWZ
SWZ_SP37.3.2026.pdf
załącznik nr 3 do SWZ
SWZ_SP37.3.2026_zal.3.zip
załącznik nr 2.2. do SWZ
SWZ_SP37.3.2026_zal.2.2.doc
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
24 986 PLN
Średnia cena
1 434 513 PLN
Najwyższa cena
19 565 782 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior Miechów | 6 | 183 462 PLN | 917 311 PLN |
| Firma Usługowo Handlowa Krzysztof Głowa Przybysławice 39, Marcinkowice | 3 | - | - |
| BUD-MAT Lucyna Matyja Krynica-Zdrój | 3 | 4 722 943 PLN | 9 445 886 PLN |
| Instalacje Budownictwo Marcin Pietruszka Podegrodzie 620 | 2 | - | - |
| Euro Mar Sp. z o.o. Kolbark | 2 | - | - |
| Firma Usługowa Mieczysław Dudek Królówka | 2 | 580 795 PLN | 1 155 643 PLN |
| FERRE INVESTMENTS Sp. z o.o. Sandomierz | 2 | 9 225 000 PLN | 9 225 000 PLN |
| ZAKŁAD USŁUGOWO REMONTOWY MAREK GÓRNIAK Kamieniec | 2 | 130 133 PLN | 260 266 PLN |
| Firma Francuz Sp. z o.o. Proszowice | 2 | 943 035 PLN | 1 886 071 PLN |
| "DACH-SYSTEM" Mariusz Drej Oleszno | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie strefy reprezentacyjnej oraz strefy gastro z odnowieniem portierni w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ ul. Łojasiewicza 4.
2026-09-04 12:04:45Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 1767K Wadowice – Wieprz poprzez budowę chodnika dla pieszych w km od ok. 0+000 do km ok. 0+336 w miejscowości Frydrychowice
2026-09-04 10:50:07Z
Rozbudowa drogi powiatowej nr 1769K w km 1+444 – 1+745 w zakresie budowy chodnika wraz z odwodnieniem oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną w miejscowości Bachowice oraz Spytkowice
2026-09-04 10:41:26Z
„Rozwój strefy turystycznej w Januszowicach”
2026-09-04 10:16:37Z
„Przystosowanie pomieszczeń w budynku OSP Niedźwiedź do urządzenia miejsc doraźnego schronienia”
2026-09-04 10:01:31Z
Budowa hali sportowej przy ul. Monte Cassino 31 w Krakowie.
2026-09-04 08:25:25Z
Roboty budowlane związane z przeniesieniem Pracowni Mammotomii
2026-09-04 08:22:48Z
„Modernizacja części kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Wężerowie, w Gminie Słomniki”.
2026-09-04 08:20:16Z
„Roboty budowlane związane z wykonaniem pochylni dla osób z niepełnosprawnościami oraz remontem dwóch łazienek w Zamku w Spytkowicach”
2026-09-04 08:16:51Z
Budowa węzła gospodarki biogazowoosadowej w ramach realizacji II etapu zadania „Rozbudowa oczyszczalni ścieków Łęgi w Zakopanem”
2026-09-04 07:54:18Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410549 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w Szkole Podstawowej nr 37 na os. Stalowym 18 w Krakowie (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 37
1.3.) Oddział zamawiającego: im.Juliana Tuwmima
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000709023
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: os.Stalowe 18
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-922
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl5@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp37krakow.net
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w Szkole Podstawowej nr 37 na os. Stalowym 18 w Krakowie (2)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f7c625d-31a7-4166-82ca-cacaa0805821
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038369/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w Szkole Podstawowej nr 37 w Krakowie, os. Stalowe 18
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f7c625d-31a7-4166-82ca-cacaa08058213.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 3.6.1.) W postępowaniu o udzielenie
zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu:
3.6.1.1) Platformy e-Zamówienia, która dostępna jest pod adresem https://ezamowienia.gov.pl;
3.6.1.2) poczty elektronicznej - adres e-mail: zampubl5@mcoo.krakow.pl;
3.6.2) Dotyczy pkt 3.5):Podano adres strony internetowej służącej do elektronicznego składania ofert;
3.6.3.) Szczegółowe informacje zawiera rozdz. IX SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający realizuje wynikający z RODO obowiązek informacyjny w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: SP37/3/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej robót budowlanych polegających na kompleksowym konserwatorskim remoncie elewacji północnej, wymianie otoku wzdłuż ścian elewacji północnej i elewacji wschodniej, wykonaniu izolacji ścian fundamentowych elewacji północnej i wschodniej budynku Szkoły Podstawowej nr 37 na os. Stalowym 18 w Krakowie. Przy realizacji należy wykonać roboty towarzyszące w tym między innymi remont szachtów doświetlających, remont opasek, wymianę obróbek blacharskich i pozostałe roboty mające na celu kompleksowe wykonanie w/w robót. Obszar prac objętych zamówieniem został przedstawiony na szkicu nr 1 i nr 2 /Załącznik nr 4 do SWZ/.
Przy realizacji zamówienia Wykonawca dodatkowo winien uwzględnić:
1) ogrodzenie placu budowy stabilnym i pełnym ogrodzeniem;
2) nadzór ornitologiczny;
3) przy wymianie obróbek blacharskich uwzględnić ułożenie pasów papy zapewniających szczelność pokrycia dachowego;
4) wykonanie niezbędnych oznaczeń i zabezpieczenia terenu zgodnie z przepisami BHP (w tym m.in. tymczasowe ogrodzenie oraz wyznaczenie stref niebezpiecznych);
5) zapewnienie stałego i bezpiecznego dostępu dla uczniów i pracowników w czasie statutowej działalności Szkoły. Prace prowadzone będą na terenie działającej jednostki oświatowej;
6) zabezpieczenie mienia oraz elementów wbudowanych nie podlegających remontowi;
7) po wymianie instalacji odgromowej poprawność wykonania należy potwierdzić pomiarami, w przypadku wyników przekraczających normy należy wykonać dodatkowe uziemienie punktowe;
8) wykonanie wszelkich zabezpieczeń terenu (w tym zagospodarowania terenu, terenów sąsiednich) wynikających z przeprowadzonych robót.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak
4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP w związku z art. 305 ust. 1 tej ustawy zamówień polegających na wykonaniu robót budowlanych podobnych do robót objętych niniejszym ogłoszeniem (zwanych dalej robotami podobnymi), tj. zamówień obejmujących wykonanie robót budowlanych polegających na kompleksowym remoncie elewacji zachodniej, południowej wschodniej, dokończenie wymiany instalacji odgromowej oraz wykonaniu izolacji ścian fundamentowych elewacji zachodniej i południowej budynku Szkoły Podstawowej nr 37 na os. Stalowym 18 w Krakowie. Przy realizacji izolacji należy wykonać roboty towarzyszące w tym między innymi remont szachtów doświetlających, remont opasek, wymianę obróbek blacharskich i pozostałe roboty mające na celu kompleksowe wykonanie w/w robót.
Warunki na jakich zostanie udzielone każde z zamówień na roboty podobne: Zamawiający udzieli zamówienia, w przypadku gdy Wykonawca zamówienia, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie (tj. zamówienia podstawowego) będzie realizował roboty w terminie i z należytą starannością (jeżeli zamówienie podstawowe jest w trakcie realizacji), zrealizował roboty w terminie i z należytą starannością (jeżeli zamówienie na roboty podobne zostanie udzielone po wykonaniu zadania podstawowego). Wykonawca zapewni standard wykonania zamówienia podobnego nie gorszy niż w zamówieniu podstawowym. Strony w wyniku negocjacji uzgodnią cenę wykonania zamówienia obejmującego roboty podobne.
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
Zdolność techniczna lub zawodowa:Określenie warunków:
Warunek 1 :
Wykonawca winien w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie wykonał należycie co najmniej dwie roboty budowlane, z których każda spełnia poniższe wymogi:
- robota budowlana polegała na wykonaniu renowacji elewacji;
- renowacja elewacji wykonana została pod nadzorem Miejskiego lub Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków;
- powierzchnia elewacji objęta renowacją: minimum 600 m2.
Przez renowację elewacji rozumie się wykonanie prac naprawczych oraz odtworzeniowych zewnętrznych wypraw tynkarskich elewacji, które nie podlegały dociepleniu w ramach przedmiotowej roboty budowlanej.
Uwaga: Podany okres 5 lat, liczy się wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert.
Warunek 2:
Wykonawca do realizacji przedmiotowego zamówienia winien dysponować następującymi osobami:
- Kierownik robót konstrukcyjno-budowlanych (pełniący funkcję kierownika budowy) - posiadający uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo Budowlane (tj. Dz. U. z 2026 r., poz. 524 ze zm.), zwanej dalej „ustawą PB”;
Uwaga:
Ilekroć Zamawiający wymaga określonych uprawnień budowlanych na podstawie aktualnie obowiązującej ustawy PB, rozumie przez to również inne ważne uprawnienia budowlane, upoważniające do pełnienia ww. samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie przy realizacji budynków o kubaturze przekraczającej 1000 m³, wydane na podstawie uprzednio obowiązujących przepisów prawa lub odpowiednich przepisów prawa państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, którzy nabyli prawo do wykonywania określonych zawodów regulowanych lub określonych działalności, jeżeli te kwalifikacje zostały uznane na zasadach przewidzianych w ustawie z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (tj. Dz. U. z 2026 r., poz. 166).
Przez realizację budynków rozumie się budowę budynków jak również inne roboty budowlane wykonywane w ramach obiektów tego typu.
Powyższe wymagania są wymaganiami minimalnymi. W trakcie realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia takiego potencjału technicznego i liczby osób, które zapewnią właściwą i terminową realizację zamówienia.
- Kierownik prac konserwatorskich – osoba, która ukończyła studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, w zakresie konserwacji i restauracji dzieł sztuki lub konserwacji zabytków oraz która po rozpoczęciu studiów drugiego stopnia lub po zaliczeniu szóstego semestru jednolitych studiów magisterskich przez co najmniej 9 miesięcy brała udział w pracach konserwatorskich, pracach restauratorskich lub badaniach konserwatorskich, prowadzonych przy zabytkach wpisanych do rejestru, inwentarza muzeum będącego instytucją kultury lub zaliczanych do jednej z kategorii, o których mowa w art. 14a ust. 2. zgodnie z Ustawą z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami ( tj. Dz.U. z 2024 r, poz. 1292).
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Podmiotowe środki dowodowe składane na wezwanie Zamawiającego przez Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona:
- oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt. 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1714), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Podmiotowe środki dowodowe składane na wezwanie Zamawiającego przez Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona:
5.7.1) Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonał należycie co najmniej dwie roboty budowlane, wraz z podaniem ich rodzaju, daty, miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie.
Objaśnienie:
1)Dowodami, o których mowa powyżej są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyny niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.
2)Podany okres 5 lat, liczy się wstecz od dnia w którym upływa termin składania ofert.
3)Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji robót budowlanych wykonywanych wspólnie z innymi wykonawcami, przedmiotowy wykaz robót budowlanych dotyczy robót budowlanych, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył.
5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:
5.11.1.)Dokumenty i oświadczenia załączane do oferty razem z oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, zawartym na formularzu stanowiącym załącznik nr 2.1 do SWZ:5.11.1.1.) Dotyczy Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/usługi wykonują poszczególni Wykonawcy (wypełniony załącznik nr 1.1 do SWZ);
5.11.1.2.) Dotyczy sytuacji, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotu
udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy PZP:
5.11.1.2.1.) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w art. 125 ust. 5 ustawy PZP, którego wzór stanowi załącznik nr 2.2 do SWZ;
5.11.1.2.2.) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami tego podmiotu;
5.11.1.3.) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru - w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania;
Uwaga:
Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia ww. dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów;
5.11.1.4.) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy - jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt 5.11.1.3.);
Uwaga:
(1) Zapis pkt 5.11.1.4.) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego; (2) Zapis pkt 5.11.1.3.)- 5.11.1.4) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Dotyczy wymagań nie wykazanych w pozostałej części ogłoszenia:- W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy PZP, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Określono w załączniku nr 3 do SWZ (wzór umowy)7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-11 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-11 11:00
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-10
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- 11.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
110 dni