Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Wykonanie robót budowlanych związanych z budową boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa boiska do gry przy ul. Brzegowej 129”

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00318940

Zamawiający

Gmina Miejska Dzierżoniów

Dzierżoniów, Dolnośląskie

NIP: 8821000034

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

58-211 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
KRZESZOWSKI Maciej Krzeszowski Uciechów 8821987307

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 KRZESZOWSKI Maciej Krzeszowski (Uciechów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 43325000-7)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
KRZESZOWSKI Maciej Krzeszowski Uciechów 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 35 przetargów

Min: 18 167 PLN Średnia: 186 484 PLN Max: 362 311 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z budową boiska do gry
w piłkę nożną i koszykówkę w ramach zadania inwestycyjnego
pn.: „Budowa boiska do gry przy ul. Brzegowej 129”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Dzierżoniów

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717830

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Dzierżoniów

1.4.3.) Kod pocztowy: 58-200

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.) Numer telefonu: 74 645 08 82

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: jszymczak@um.dzierzoniow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzierzoniow.ezamawiajacy.pl/, https://bip.um.dzierzoniow.pl/, https://dzierzoniow.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9398a364-2df2-4d25-a545-fb83e5a93f54

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318940

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-02

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00563486

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie robót budowlanych związanych z budową boiska do gry
w piłkę nożną i koszykówkę w ramach zadania inwestycyjnego
pn.: „Budowa boiska do gry przy ul. Brzegowej 129”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa boiska do gry przy ul. Brzegowej 129”.
1.2. Zakres przedmiotu zamówienia, o którym mowa w pkt 1, który dotyczy wykonania robót budowlanych związanych z budową boiska do gry przy
ul. Brzegowej 129 w Dzierżoniowie, w oparciu o posiadaną przez Zamawiającego dokumentację projektową, dla której zostało wydane przez Starostę Dzierżoniowskiego zaświadczenie o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu nr BA.6743.1.229.2023 z dnia 22 grudnia 2023 r., obejmuje:
1) budowę boiska do gry w piłkę nożną o nawierzchni trawiastej o wymiarach 24x32 m wraz z dwoma bramkami 2x3 m;
2) budowę boiska do gry w koszykówkę o nawierzchni z kostki betonowej prostokątnej, wibroprasowanej, szarej malowanej farbami do nawierzchni betonowych, wraz z dwusłupkową konstrukcją kosza do koszykówki;
3) kupno, dostawę i montaż małej architektury (ławki z oparciem, kosze na śmieci, stojak na rowery);
4) kupno, dostawę i montaż od strony koryta rzeki piłokochwytów o wysokości 6,0 m z wypełnieniem z siatki polipropylenowej;
5) kupno, dostawę i montaż od strony zabudowań (zgodnie z załącznikiem graficznym
nr 1), piłokochwytów o wysokości 4,0 m z wypełnieniem z siatki polipropylenowej. Zamawiający w tej części rezygnuje z budowy ogrodzenia panelowego wys. 1,65 m wraz z furtką;
6) kupno, dostawę i montaż 3 szt. oświetlenia hybrydowego typu LED;
7) budowę od strony zabudowań gospodarczych ogrodzenia panelowego
o wysokości 1,65 m;
8) kupno, dostawę i montaż w istniejącym ogrodzeniu placu zabaw furtki;
9) budowę na połączeniu istniejącego placu zabaw z boiskiem do gry w koszykówkę, schodów terenowych wraz z metalową balustradą;
10) wycinkę i karczowanie drzew i krzewów na podstawie decyzji nr RL.613.44.2024 z dnia 04 kwietnia 2024 r. Po stronie Wykonawcy jest uzyskanie opinii ornitologicznej na temat możliwości usunięcia drzew
i krzewów;
11) rekultywację nawierzchni trawiastych przeznaczonych pod boisko do gry w piłkę wraz z wysiewem trawy.
1.3. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy w zakresie zamówienia został określony w:
1) zaświadczeniu o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu nr BA.6743.1.229.2023 z dnia 22 grudnia 2023 r., wydanym przez Starostę Dzierżoniowskiego;
2) projekcie budowlanym - zagospodarowanie terenu pn.: „Budowa boiska do gry przy ul. Brzegowej 129”;
3) projekcie wykonawczym – zagospodarowania terenu pn.: „Budowa boiska do gry przy ul. Brzegowej 129”;
4) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru pn.: „Budowa boiska do gry przy ul. Brzegowej 129”;
5) załącznik graficzny nr 1.
1.4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania zakresu robót wskazanych w Umowie, w dokumentacji projektowej, w tym projekcie zagospodarowania terenu i wykonawczym, który jest określony w formie opisu technicznego lub na rysunkach lub równocześnie w opisie i na rysunkach. Zarówno opis techniczny jak i rysunki (część graficzna) projektów są równoważne i opisują przedmiot zamówienia.
1.5. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych zgodnie ze sztuką budowlaną, zaleceniami nadzoru inwestorskiego, dokumentacją wymienioną w ust. 3 niniejszego paragrafu z uwzględnieniem likwidacji barier architektonicznych dla osób z niepełnosprawnościami.
1.5. Wykonawca, oprócz ww. obowiązków zobowiązuje się do:
1) protokolarnego przejęcia terenu budowy, jego zabezpieczenia, i należytego oznakowania;
2) zapewnienia w trakcie prowadzonych robót dojść i dojazdów do posesji zlokalizowanych w obrębie inwestycji, w tym dojazdu dla służb ratowniczych;
3) organizacji zaplecza budowy oraz pomieszczeń socjalno-sanitarnych dla pracowników i miejsca składowania materiałów;
4) zapewnienia dostawy niezbędnych mediów do realizacji robót i opłatę za ich dostawę. Wykonawca we własnym zakresie zapewnia niezbędne media warunkujące prawidłowe wykonawstwo robót;
5) poniesienia wszelkich kosztów związanych z realizacją, nadzorem i wypełnieniem wszystkich zobowiązań wynikających z zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu oraz zobowiązań wynikających z uzyskania opinii ornitologicznej na temat możliwości usunięcia drzew i krzewów oraz tych, które Wykonawca zobowiązany jest uzyskać w trakcie realizacji robót budowlanych;
6) wykonania badań, prób i pomiarów w czasie wykonywania robót budowlanych i badań odbiorczych zgodnie ze specyfikacją techniczną oraz wiedzą i sztuką budowlaną;
7) przekazania Zamawiającemu przed podpisaniem umowy oświadczeń
o podjęciu obowiązków przez kierownika budowy i kierownika b. elektrycznej oraz dokumentów wynikających za Specyfikacji Warunków Zamówienia;
8) czyszczenia na bieżąco nawierzchni przyległego terenu i ulic w przypadku nawożenia błota z terenu budowy na kołach maszyn, samochodów i innych urządzeń technicznych;
9) uporządkowania terenu budowy i przywrócenia terenu przyległego po zakończeniu robót do stanu pierwotnego;
10) wywozu materiału i gruzu z rozbiórki i zbędnych materiałów oraz niepotrzebnych urządzeń na składowisko odpadów i poniesienia kosztów ich składowania i utylizowania;
11) obsługi geodezyjnej w trakcie realizacji robót budowlanych, jak i do wykonania pomiaru geodezyjnego powykonawczego wraz ze stroną tytułową i legendą w formie papierowej
i elektronicznej na płycie CD;
12) ochrony punktów osnowy geodezyjnej, a w przypadku ich zniszczenia, bądź uszkodzenia lub konieczności przeniesienia zlecenia uprawnionej jednostce wykonawstwa geodezyjnego ich odtworzenia lub założenia nowych;
13) wykonania Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia;
15) uczestnictwa kierownika budowy i kierownika robót branży elektrycznej w radach budowy odbywających się nie rzadziej niż raz w tygodniu;
16) przygotowania na bieżąco rozliczeń budowy, faktur według zaleceń Zamawiającego;
17) innych niezbędnych czynności wymaganych przepisami prawa, a związanych
z realizacją przedmiotu zamówienia;
18) pełnienia funkcji koordynacyjnych w stosunku do robót realizowanych przez podwykonawców;
19) (w razie konieczności) wymiany gruntu, wykonania odwodnienia wykopów oraz wykonania wszelkich tymczasowych robót koniecznych do zabezpieczenia terenu budowy oraz terenów przyległych przed uszkodzeniem lub zanieczyszczeniem;
20) poniesienia odpowiedzialności za wszelkie szkody powstałe na terenie budowy od dnia jego przyjęcia;
2. WYMAGANY OKRES GWARANCJI I RĘKOJMI:
Wymagany okres gwarancji i rękojmi - zgodnie z ofertą: 36 miesięcy /48 miesięcy/ 60 miesięcy.
Wykonawca ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym. Strony rozszerzają odpowiedzialność z tytułu rękojmi na okres gwarancji zadeklarowany przez Wykonawcę w ofercie.
3. KOD WSPÓLNEGO SŁOWNIKA ZAMÓWIEŃ (CPV)
Przedmiot zamówienia wg kodów CPV Wspólnego Słownika Zamówień:
Główny przedmiot:
43325000-7 wyposażenie parków i placów zabaw
Dodatkowe przedmioty:
45111200-0 roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112710-5 roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

3.9.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

150 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KRZESZOWSKI Maciej Krzeszowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8821987307

4.3.3.) Ulica: ul. Leśna 17

4.3.4.) Miejscowość: Uciechów

4.3.5.) Kod pocztowy: 58-211

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 214020 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00667229/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-04-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 214020,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Podczas realizacji zamówienia wykonawca spełnił przewidziane w zawartej umowie wymagania związane z realizacją zamówienia obejmujące aspekty społeczne oraz w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy.
2026-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
02.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 43325000-7
43325000-7 (Wyposażenie parków i placów zabaw) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45112720-8 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych) 45112710-5 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych)