Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadań wybranych w ramach IX edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego w Dąbrowie Górniczej oraz IV edycji Dąbr. Budżetu Obywatel. (...)
Zamawiający
Gmina Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
NIP: 6292462689
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| „INVEST” Michał Stajno | Dąbrowa Górnicza | 6492078719 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | „INVEST” Michał Stajno (Dąbrowa Górnicza) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 32 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233222-1)
Najniższa cena
59 511 PLN
Średnia cena
547 473 PLN
Najwyższa cena
1 876 739 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| OLS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa Lubliniec | 3 | 737 279 PLN | 1 474 558 PLN |
| LECHBUDEX Firma Inżynieryjno-Budowlana Lech Pastuszka Przegędza | 2 | 295 145 PLN | 295 145 PLN |
| PRDM Sp. z o. o., , Myszków | 2 | 213 243 PLN | 213 243 PLN |
| „INVEST” Michał Stajno Dąbrowa Górnicza | 2 | 1 195 050 PLN | 1 195 050 PLN |
| Usługi Transportowe Opitek Henryk Chełm Śląski | 1 | 306 627 PLN | 306 627 PLN |
| DSM INVEST GROUP SP Z O.O. Skoczów | 1 | 1 118 502 PLN | 1 118 502 PLN |
| PRDM Sp. z o. o. Myszków | 1 | 384 522 PLN | 384 522 PLN |
| COMPLEX S. C. Grzegorz Janik, Mirosław Michoń Orzesze | 1 | 438 839 PLN | 438 839 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "HiM" Marcin Ogierman (prowadzący działalność w formie spółki cywilnej) Racibórz | 1 | 59 511 PLN | 59 511 PLN |
| ZRD ORFIN SPÓŁKA KOMANDYTOWA RADZIONKÓW | 1 | 716 647 PLN | 716 647 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadań wybranych w ramach IX edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego w Dąbrowie Górniczej oraz IV edycji Dąbr. Budżetu Obywatel. (...)
2026-08-31 08:03:28Z
Remont chodnika przy drodze powiatowej Nr 2902S ul. Szkolna w Wielowsi
2026-08-25 06:42:12Z
Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadań wybranych w ramach X edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego w Dąbrowie Górniczej”– zamówienie podobne
2026-08-21 08:14:13Z
Remont chodników od ul. Dworcowej do ul. Moniuszki w dzielnicy Leszczyny oraz wzdłuż ul. Kopalnianej w dzielnicy Czuchów
2026-08-20 05:48:15Z
Modernizacja nawierzchni drogi powiatowej nr 2001 S ul. Krzepicka w m. Parzymiechy.
2026-08-17 07:16:24Z
Remont chodników na terenie Miasta Rybnika
2026-07-30 06:11:07Z
„Bieżące utrzymanie nawierzchni rozbieralnych na terenie powiatu tarnogórskiego w ciągu dróg powiatowych”
2026-07-24 12:27:59Z
Wykonanie podłoży oraz montaż pięciu wiat śmietnikowych na terenach Politechniki Częstochowskiej.
2026-07-24 07:48:59Z
Modernizacja drogi powiatowej nr 2076 S relacji Iwanowice Duże - Iwanowice Małe.
2026-07-23 10:13:37Z
Budowę drogi rowerowej w Al. Jana Pawła II od Rynku Wieluńskiego do ul. ks. Jerzego Popiełuszki
2026-07-23 08:38:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413654 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadań wybranych w ramach IX edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego w Dąbrowie Górniczej oraz IV edycji Dąbr. Budżetu Obywatel. (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbrowa Górnicza
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255312
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Graniczna 21
1.4.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-300
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: infarstruktura@dg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.dabrowa-gornicza.pl/5823
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d35d7f8-d60a-46d9-b3e0-641b09f65602
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413654
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00566887
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadań wybranych w ramach IX edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego w Dąbrowie Górniczej oraz IV edycji Dąbr. Budżetu Obywatel. (...)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadań wybranych w ramach IX edycji Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego w Dąbrowie Górniczej oraz IV edycji Dąbrowskiego Budżetu Obywatelskiego w Dąbrowie Górniczej” obejmujących:
1) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Kasprzaka 42, 44 i 54;
2) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Kasprzaka 46;
3) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Florowskiej po stronie numerów nieparzystych od łącznika z ul. 11 Listopada do posesji 3d;
4) Wymiana nawierzchni chodnika między budynkami przy ul. Morcinka 8 a Tysiąclecia 12;
5) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości wzdłuż drogi osiedlowej w rejonie ul. Tysiąclecia 8;
6) Wymiana nawierzchni chodnika od ul. Cieszkowskiego do ul. Wybickiego 9;
7) Wymiana nawierzchni terenu przy ul Prusa 4 i III Powstania Śląskiego 2;
8) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości wzdłuż ul. Św. Antoniego w rejonie skrzyżowania z Al. J. Piłsudskiego;
9) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości na łączniku ul. Św. Antoniego z ul. Laski i Kościelną;
10) Wykonanie wyniesień na jezdni ul. Krasińskiego;
11) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Krasińskiego 1;
12) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Mickiewicza 22;
13) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości w rejonie ul. Reymonta 1;
14) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości w rejonie ul. Wyszyńskiego 2, 2a, 4 i 4a;
15) Wymiana nawierzchni schodów pomiędzy blokiem przy ul. Wojska Polskiego 43 a klubem „Helikon”;
16) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. 1 Maja 46;
17) Wymiana nawierzchni chodnika wzdłuż głównego ciągu ul. Wojska Polskiego oraz utwardzenie nawierzchni nieruchomości przy bloku 49;
18) Wymiana nawierzchni nieruchomości przy ul. Sienkiewicza 7;
19) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Kościuszki od bloku nr 29 do kładki pieszo-rowerowej przy wjeździe do Parku Hallera;
20) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości przy ul. Oddziału AK Ordona 339a;
21) Wymiana nawierzchni drogi osiedlowej przy ul. Legionów Polskich 109, 111;
22) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości w rejonie budynku wielorodzinnego w rejonie ul. Janowskiej/ Skalskiego;
23) Wymiana nawierzchni drogi dojazdowej do budynku przy ul. Limanowskiego 24;
24) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości w rejonie ul. Urbańskiego;
25) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości przy ul. Łęknice 15, 17;
26) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Topolowej 20;
27) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości przy ul. Jasnej;
28) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości przy boisku sportowym ZSP nr 1 przy ul. Żołnierskiej;
29) Poprawa stanu nawierzchni ul. Kolonia Sztorcowa poprzez utwardzenie jej fragmentów;
30) Utwardzenie nawierzchni nieruchomości przy ul. Głównej od kapliczki do przystanku autobusowego;
31) Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Dąbrowskiego 42 oraz Łukasińskiego 11;
32) Równe i bezpieczne chodniki – mniej asfaltu, więcej zieleni.
2. Zakres robót budowlanych dla zadań wymienionych powyżej obejmuje m.in. wykonanie robót rozbiórkowych istniejącej infrastruktury, wymianę podbudowy, przebudowę /zabezpieczenie/ regulacji urządzeń uzbrojenia terenu, wymianę obrzeży i krawężników, wykonanie nowej nawierzchni z materiałów rozbieralnych lub asfaltobetonowej oraz wykonanie oznakowania drogowego i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego zgodnie z dokumentacją budowlaną.
3, Szczegółowy zakres robót zawiera załącznik nr 7 do SWZ – dokumentacja techniczna.
3.9.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
100 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „INVEST” Michał Stajno
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6492078719
4.3.4.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-303
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5062260,90 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00097340/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-03-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
w związku z §12 ust. 1 pkt. 1.1 ppkt. 1.1.6.Umowy brzmieniu:
§12
1.1. Zmiany terminu wykonania zamówienia w następujących przypadkach:
(…)
1.1.6. pojawienia się na terenie budowy zewnętrznego inwestora prowadzącego roboty budowlane kolidujące, utrudniające bądź uniemożliwiające prowadzenie prac budowlanych objętych zawartą umową. Termin zostanie wydłużony o czas niezbędny na dokonanie uzgodnień i podpisanie porozumień umożliwiających realizację umowy.
Na podstawie umowy ZP.WIN.272.45.2024 realizowane są 2 zadania na działkach będących w użytkowaniu wieczystym SM „Lokator”, tj. „Wymiana nawierzchni drogi osiedlowej przy ul. Legionów Polskich 109, 111” oraz „Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Kasprzaka 46” Jednocześnie Spółdzielnia zaplanowała realizację prac w tych samych lokalizacjach. Biorąc pod uwagę tożsamość zakresu robót i lokalizacji, zasadnym i racjonalnym jest z ekonomicznego punktu widzenia, prowadzenie prac jednocześnie przez Gminę oraz SM „Lokator”.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
(...)
W związku z powyższymi ustaleniami, Wykonawca robót w ramach zadania, musiał przesunąć termin wejścia w teren w ww. lokalizacjach do czasu rozstrzygnięcia przetargów przez Spółdzielnię, tak aby prace realizowane były jednocześnie. Przy uwzględnieniu zakresu robót jakie są zaplanowane na wymienionych zadaniach, prolongata terminu realizacji do 30.05.2025r. jest zasadna i zgodna z okolicznością zmian umowy określoną w §12 ust. 1 pkt. 1.1 ppkt. 1.1.6.
Dodatkowo, w trakcie realizacji zadań okazało się, że na ul. Dąbrowskiego 42 pojawił się na zewnętrzny inwestor, tj. Spółka Dąbrowskie Wodociągi. Przedmiotowa lokalizacja pokrywa się z lokalizacją zadania pn. „Wymiana nawierzchni chodnika przy ul. Dąbrowskiego 42 oraz Łukasińskiego 11”.
Powyższe okoliczności spowodowały konieczność zmiany harmonogramu prac - uzgodniono, że zadania zostaną wykonane do 30.05.2025r.
Pełna treść uzasadnienie w Protokole konieczności z dnia 21.03.2025
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5062254,99 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE