Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 06:00 (5 dni)
Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pomieszczeń na I piętrze w oficynie budynku przy ul. Mostowej 4 w Krakowie
Numer referencyjny: 271.2.16.2026
Zamawiający
Gmina Miejska Kraków
Józefińska 14
30-529 Kraków, Małopolskie
NIP: 6761013717
REGON: 351554353
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
Specyfikacja Techniczna robót ul. Mostowa 4 w Krakowie z 05-08-2026.pdf
Oświadczenie o aktualności
Oświadczenie o aktualności.doc
Formularz ofertowy
Formularz ofertowy.docx
Zobowiązanie podmiotu udostępniajacego zasoby
Zobowiązanie innego podmiotu.docx
Specyfikacja Warunków Zamówienia
Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
Oświadczenie wstępne wykonawcy
Oświadczenia wykonawcy.docx
Zestawienie materiałów
Zestawienie materiałów II.pdf
Przedmiar robót
Przedmiar Robót Mostowa 4 w Krakowie z 12.06.2026.pdf
Wykaz robót budowlanych wykonanych
Wykaz robót budowlanych.docx
Wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia
Wykaz osób załacznik nr 6 do SWZ.docx
Oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej
Oświadczenie grupa kapitałowa.docx
Wzór umowy
Wzór umowy.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)
Najniższa cena
24 986 PLN
Średnia cena
1 268 388 PLN
Najwyższa cena
10 607 940 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| P.P.H.U. BUD-RYS Łukasz Bazior Miechów | 6 | 183 462 PLN | 917 311 PLN |
| BUD-MAT Lucyna Matyja Krynica-Zdrój | 3 | 4 722 943 PLN | 9 445 886 PLN |
| SB Complex Sp. z o.o. Sp. K Rzeszów | 3 | - | - |
| Mateusz Kopta MK-BUD ul. Adama Doboszyńskiego 81, 32-031 Mogilany Mogilany | 2 | 55 832 PLN | 111 664 PLN |
| Instalacje Budownictwo Marcin Pietruszka Podegrodzie 620 | 2 | - | - |
| Euro Mar Sp. z o.o. Kolbark | 2 | - | - |
| Firma Usługowa Mieczysław Dudek Królówka | 2 | 580 795 PLN | 1 155 643 PLN |
| FERRE INVESTMENTS Sp. z o.o. Sandomierz | 2 | 9 225 000 PLN | 9 225 000 PLN |
| ZAKŁAD USŁUGOWO REMONTOWY MAREK GÓRNIAK Kamieniec | 2 | 130 133 PLN | 260 266 PLN |
| Firma Francuz Sp. z o.o. Proszowice | 2 | 943 035 PLN | 1 886 071 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych polegających na wykonanie remontu ścieżki pieszo rowerowej na Zakrzówku, w ramach BO dzielnic edycja XI, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie
2026-09-03 09:02:11Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 2136K ul. Wielmoska w Sułoszowej w zakresie utwardzonych poboczy
2026-09-03 08:09:16Z
Modernizacja magazynu Obrony Cywilnej w Sułkowicach
2026-09-03 07:58:57Z
Remont pomieszczeń przeznaczonych dla miejsc doraźnego schronienia dla ludności
2026-09-03 07:38:47Z
Modernizacja pełnowymiarowego boiska piłkarskiego w Brunarach
2026-09-03 07:34:08Z
Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z budową ciągu pieszego oraz obiektów małej architektury w rejonie placu zabaw przy ul. Dębskiego, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
2026-09-03 07:16:34Z
Wykonanie robót budowlanych i nasadzeń zieleni wraz z pielęgnacją oraz prac w zakresie budowy oświetlenia w ramach zadania budżetu obywatelskiego edycji XI pn.: „Rzeczny park nad Sudołem”
2026-09-03 07:02:13Z
Roboty budowlane i nasadzenia zieleni wraz z pielęgnacją w ramach zadania budżetu obywatelskiego pn.: „Zielone Wzgórza na Bielanach - ścieżka doświadczeń”, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie.
2026-09-03 05:53:39Z
Modernizacja hali Centrum Bezpieczeństwa Pożarowego i Akustyki Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych - Kraków ul. Cementowa 8a
2026-09-02 12:14:46Z
"Remont magazynu obrony cywilnej MIGU Muszyna"
2026-09-02 11:16:38Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00404537 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pomieszczeń na I piętrze w oficynie budynku przy ul. Mostowej 4 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków
1.3.) Oddział zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefińska 14
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-529
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: do@mops.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mops.krakow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pomieszczeń na I piętrze w oficynie budynku przy ul. Mostowej 4 w Krakowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-331b241e-58b9-488a-839b-7da6342bf5e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00404537
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043768/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Bieżąca konserwacja lokalu przy ul. Mostowej 4 z przystosowaniem na potrzeby biurowe.
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-331b241e-58b9-488a-839b-7da6342bf5e23.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, na każdym jego etapie, komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu Platformy e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl).
2. Sposób składania oferty oraz dokumentów i oświadczeń składanych wraz z ofertą: wyłącznie elektronicznie za pomocą Platformy e-Zamówienia z zachowaniem wymogów opisanych art. 63 ust. 2 Pzp. Oferta, która została złożona bez opatrzenia właściwym podpisem elektronicznym podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy z uwagi na niezgodność z art. 63 ustawy.
3. W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym mogą być opatrzone, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
Dalsze szczegóły w SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Szczegóły w SWZ
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Szczegóły w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 271.2.16.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak
4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem pomieszczeń na I piętrze w lokalach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie zlokalizowanych w oficynie budynku przy ul. Mostowej 4 w Krakowie.
Zakres robót obejmuje między innymi roboty:
1) rozbiórkowe,
2) tynkarskie,
3) posadzkowe,
4) okładzinowe,
5) malarskie,
6) w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych,
7) związane z wymianą stolarki drzwiowej i okiennej,
8) związane z wykonaniem ścianek g-k,
9) związane z wykonaniem sufitów podwieszanych,
10) w zakresie instalacji sanitarnych wod.-kan-c.o.,
11) w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji,
12) porządkowe i zabezpieczające.
2. Szczegółowy zakres robót określają:
1) Przedmiar robót,
2) Zestawienie materiałów,
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót,
stanowiące załączniki do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315500-3 - Instalacje średniego napięcia
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Zamawiający będzie oceniał oferty wg następującego kryterium: cena = 100% . Zamawiający, na podstawie art. 246 ust. 2 ustawy Pzp, zastosował cenę jako jedyne kryterium oceny ofert. Przedmiot zamówienia obejmuje standardowe roboty budowlane, których zakres, sposób wykonania oraz wymagania jakościowe zostały szczegółowo określone w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach oraz projektowanych postanowieniach umowy. Wszyscy wykonawcy są zobowiązani do realizacji robót według jednakowych parametrów technicznych, materiałowych i jakościowych. Dokumentacja nie przewiduje możliwości zaoferowania rozwiązań o zróżnicowanym standardzie, które mogłyby podlegać ocenie w ramach kryteriów pozacenowych. Niespełnienie określonych wymagań stanowiłoby niezgodność oferty z warunkami zamówienia. Wprowadzenie dodatkowych kryteriów jakościowych prowadziłoby zatem do oceny elementów, które zostały już określone jako obowiązkowe, albo do premiowania rozwiązań wykraczających poza rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Wobec pełnej standaryzacji robót i szczegółowego określenia wymaganego poziomu jakości jedynym elementem ofert podlegającym rzeczywistemu zróżnicowaniu pozostaje cena. Zastosowanie ceny z wagą 100% pozwala więc na wybór oferty najkorzystniejszej ekonomicznie, przy jednoczesnym zachowaniu wymaganego standardu wykonania przedmiotu zamówienia.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z przyczyn wskazanych w Rozdziale IV SWZ, oraz spełniają określone poniżej przez zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie,
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie,
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie,
4) zdolności technicznej lub zawodowej: zamawiający wymaga, aby wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia:
a) posiadał doświadczenie w realizacji robót budowlanych tożsamych lub podobnych do objętych przedmiotem niniejszego zamówienia. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w przeciągu minionych 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie zrealizował co najmniej jedną robotę budowlaną o wartości nie niższej niż 300 000,00zł brutto (słownie: trzysta tysięcy złotych 00/100). Na potwierdzenie spełnienia powyższego warunku wykonawca przedstawi – wraz z ofertą - wykaz robót zgodny z załącznikiem do niniejszej SWZ wraz z pozytywnymi referencjami lub innymi równoważnymi dokumentami, np. protokołem odbioru końcowego robót, z tym zastrzeżeniem, że dokumenty te muszą potwierdzić rodzaj robót budowlanych, ich wartość oraz datę ukończenia;
b) dysponował osobami posiadającymi uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności:
konstrukcyjno-budowlanej,
instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Osoby, o których mowa powyżej muszą posiadać aktualne zaświadczenie o przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów, które ma być na bieżąco aktualizowane w czasie trwania robót budowlanych. W odniesieniu do wymagań dotyczących uprawnień budowlanych, o których mowa powyżej - dopuszcza się uprawnienia równoważne do powyższych wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. W przypadku obywateli państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Konfederacji Szwajcarskiej muszą oni spełniać wymogi określone w art. 12a ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane, z których wynika, że samodzielne funkcje techniczne w budownictwie mogą również wykonywać osoby, których odpowiednie kwalifikacje zawodowe zostały uznane na zasadach określonych w przepisach ustawy o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
1. Wadium:1) przystępując do przetargu wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w kwocie 4 700,00zł (słownie: cztery tysiące siedemset złotych 00/100) w terminie do dnia 9 września 2026 roku, do godz. 08:00.
2) Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku formach określonych w art. 97 ust. 7 ustawy.
3) Wadium wnoszone w pieniądzu należy wpłacić przelewem na rachunek depozytowy zamawiającego, prowadzony w Banku PKO BP Oddział w Krakowie o numerze następującym: 12 1020 2892 0000 5302 0589 9341. Wykonawca zobowiązany jest podać w tytule przelewu swój numer NIP oraz numer postępowania. W przypadku wnoszenia wadium na rzecz wykonawcy przez inny podmiot, w tytule przelewu należy wyraźnie wskazać na rzecz jakiego wykonawcy wnoszone jest wadium.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Dodatkowe informacje dla wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia np. konsorcjum, spółka cywilna. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wykonawcy tacy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale V pkt. 1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego treści wynikać będzie, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Dopuszczalne są zmiany postanowień umowy w zakresie określonym w art. 454 i 455 ustawy Pzp, które mogą dotyczyć w szczególności warunków określonych w paragrafie 8 wzoru umowy stanowiącego załącznik do SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 08:00
8.2.) Miejsce składania ofert: platforma e-zamowienia
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 08:15
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- 09.09.2026 06:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
40 dni