Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 651 900 PLN
Wykonanie robót podobnych dla zadania: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 747 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 9 w m. Iłża do skrzyżowania z drogą krajową nr 79 w m. Lipsko”
Zamawiający
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5270206346
REGON: 013305749
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| STRABAG Sp. z o.o. | Pruszków | 5210421928 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | STRABAG Sp. z o.o. (Pruszków) | Umowa podpisana | - | 651 900 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233120-6)
Najniższa cena
51 889 PLN
Średnia cena
1 625 095 PLN
Najwyższa cena
15 231 747 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| DROG-BET Marcin Głuchowski Sochaczew | 5 | 306 568 PLN | 1 532 840 PLN |
| Invest Brothers Michał Gniadek Brwinów | 4 | 1 455 071 PLN | 2 910 142 PLN |
| JZ BUD JAKUB ZIEMIECKI Pomiechówek | 4 | 439 588 PLN | 1 758 350 PLN |
| Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 1 202 812 PLN | 2 405 624 PLN |
| DROGI I MOSTY - Jan Kaczmarczyk Kacice 76 | 3 | - | - |
| DROMATO SP. Z O.O. Warszawa | 3 | 851 843 PLN | 2 133 013 PLN |
| NAVARA Sp. z o.o. Słubice | 2 | 222 959 PLN | 222 959 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE RYDMAR Juliopol 96 | 2 | 349 838 PLN | 349 838 PLN |
| „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o. Wąchock | 2 | 1 938 972 PLN | 1 938 972 PLN |
| Usługi Transportowo - Budowlane Michał Kleniewski Kondrajec Pański 28A/1 | 2 | 225 015 PLN | 225 015 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa ul. Aroniowej w miejscowości Zbuczyn
2026-09-02 07:45:27Z
Przebudowa drogi gminnej nr 450534W w Atalinie
2026-09-02 06:37:21Z
Wzmocnienie nawierzchni jezdni drogi powiatowej nr 4120W na odcinku o dł. ok. 1600 m od skrzyżowania z drogą powiatową nr 4121W w m. Pogroszew do drogi wojewódzkiej nr 718 w m. Umiastów
2026-09-01 13:58:11Z
„Rozbudowa dróg gminnych w miejscowościach Strzembowo i Januszewo”
2026-09-01 12:28:36Z
„Rozbudowa dróg gminnych w miejscowościach Strzembowo i Januszewo”
2026-09-01 12:28:36Z
„Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Rozlazłów dz. nr 58/4, 58/5, 58/10, 58/14, 58/19, 58/22, 58/23”
2026-09-01 09:40:27Z
MODERNIZACJA ULICY GAZOWEJ NA ODCINKU OD UL. KASPROWICZA DO UL. KRASICKIEGO W DZIELNICY WESOŁA M.ST. WARSZAWY
2026-09-01 07:33:02Z
Przebudowa drogi do miejscowości Grądy (etap I)
2026-08-31 09:58:30Z
Wykonanie robót podobnych dla zadania: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 747 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 9 w m. Iłża do skrzyżowania z drogą krajową nr 79 w m. Lipsko”
2026-08-31 08:53:43Z
BUDOWA CHODNIKA PRZY UL. J. MATEJKI NA ODCINKU OD UL. A. MICKIEWICZA DO UL. J. SŁOWACKIEGO W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY
2026-08-28 07:48:49Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413824 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót podobnych dla zadania: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 747 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 9 w m. Iłża do skrzyżowania z drogą krajową nr 79 w m. Lipsko”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5/7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-217
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót podobnych dla zadania: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 747 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 9 w m. Iłża do skrzyżowania z drogą krajową nr 79 w m. Lipsko”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0707cdb8-967d-4f81-9302-1fc4039dc35e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413824
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016145/20/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.134 Wykonanie robót podobnych dla zadania pn.: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 747 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 9 w m. Iłża do skrzyżowania z drogą krajową nr 79 w m. Lipsko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 - 20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu do zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zakres:
- wykonanie umocnień rowów narzutem kamiennym na geowłókninie
- wykonanie oznakowania zgodnie z zatwierdzoną aktualizacją Projektu Stałej Organizacji Ruchu
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 170/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót podobnych dla zadania:
„Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 747 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 9 w m. Iłża do skrzyżowania z drogą krajową nr 79 w m. Lipsko” - dofinansowana ze środków Unii Europejskiej – nr postępowania 170/26.
Szczegółowy zakres robót został określony w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do zaproszenia przekazanego wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928
7.3.3) Ulica: Parzniewska 10
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
podwykonawcy zostaną wybrani w późniejszym terminie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 651900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
- 2 miesięcy od daty podpisania umowy – termin wykonania robót
- do 3 miesięcy od daty podpisania umowy - termin realizacji przedmiotu umowy.
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 651 900 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE