Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 431 605 PLN

WYKONANIE SYSTEMU PARKINGOWEGO PRZY BUDYNKU CENTRUM KULTURY I SZTUKI W KONINIE DOM KULTURY OSKARD, AL. 1 MAJA 7A

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00270348

Numer referencyjny: DA.392-5-1/26

Zamawiający

Centrum Kultury i Sztuki

Okólna 47A

62-510 Konin, Wielkopolskie

NIP: 6651667547

REGON: 311104032

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem uzamówienia jest wykonanie systemu parkingowego przy budynku Centrum Kultury i Sztuki w Koninie Dom Kultury Oskard, al. 1 Maja 7a. 1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ. 1.2. Szczegółowe warunki/ wymagania wykonania przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Car Flow System Sp. z o.o. Warszawa 520300863

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Car Flow System Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 431 605 PLN 431 605 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 3 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne)

Najniższa cena

431 605 PLN

Średnia cena

448 383 PLN

Najwyższa cena

465 161 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Car Flow System Sp. z o.o. Warszawa 1 431 605 PLN 431 605 PLN
Projekt Parking Sp. z o.o. Poznań 1 465 161 PLN 465 161 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 16 przetargów

Min: 48 216 PLN Średnia: 358 321 PLN Max: 1 137 750 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
WYKONANIE SYSTEMU PARKINGOWEGO PRZY BUDYNKU CENTRUM KULTURY I SZTUKI W KONINIE DOM KULTURY OSKARD, AL. 1 MAJA 7A

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Kultury i Sztuki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311104032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Okólna 47A

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63 243 63 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.wojciechowska@ckis.konin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ckis.konin.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

instytucja kultury

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE SYSTEMU PARKINGOWEGO PRZY BUDYNKU CENTRUM KULTURY I SZTUKI W KONINIE DOM KULTURY OSKARD, AL. 1 MAJA 7A

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84727ec9-6e26-4da3-8f00-876b7f6c54b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270348

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00462917/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 System parkingowy przy budynku Centrum Kultury i Sztuki w Koninie – Dom Kultury Oskard

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84727ec9-6e26-4da3-8f00-876b7f6c54b1

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: ttps://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84727ec9-6e26-4da3-8f00-876b7f6c54b1

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Korespondencja prowadzona będzie zgodnie z zasadami określonymi w części III Środki komunikacji elektronicznej. Wymagania techniczne i organizacyjne komunikacji elektronicznej.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): zgodnie z postanowieniami zawartymi w części XVII. Przetwarzanie i ochrona danych osobowych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DA.392-5-1/26

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem uzamówienia jest wykonanie systemu parkingowego przy budynku Centrum Kultury i Sztuki w Koninie Dom Kultury Oskard, al. 1 Maja 7a.
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
1.2. Szczegółowe warunki/ wymagania wykonania przedmiotu zamówienia określone zostały w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.

4.2.6.) Główny kod CPV: 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48820000-2 - Serwery

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Sposób oceny ofert: Przy ocenie ofert Zamawiający kierował się będzie kryteriami przyjętymi w postępowaniu. Punktacja zostanie przyznana na podstawie informacji podanych przez wykonawcę w ofercie. Opis sposobu oceny ofert określony został w części VII SWZ - Kryteria oceny ofert.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Wydłużenie okresu gwarancji i rękojmi

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Warunki te zostaną uznane za spełnione, jeżeli Wykonawca/y:

1. Posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, tj. w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy, to w tym okresie, wykonał lub wykonuje, co najmniej 1 zadanie z obszaru przedmiotu zamówienia (polegające na dostarczeniu, zamontowaniu, uruchomieniu systemu parkingowego i wykonaniem niezbędnych robót budowlano-instalacyjnych o wartości nie mniejszej jak 250 000,00 zł brutto.
2. Skieruje do realizacji zamówienia osoby zdolne do jego wykonania na odpowiednim poziomie jakości, tj.:
2.1. kierownika robót elektrycznych – (koordynatora) posiadającego uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń;
2.2. kierownika budowy w branży telekomunikacyjnej (1 osobę), posiadającego uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych bez ograniczeń;
2.3. kierownika budowy w branży drogowej (1 osobę), posiadającego uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń;
2.4. kierownika budowy w branży budowlanej (1 osobę), posiadającego uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno- budowlanej bez ograniczeń
Przez uprawnienia należy rozumieć: uprawnienia budowlane, o których mowa w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane oraz w Rozporządzeniu Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie przygotowania zawodowego do wykonywania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane wydane na podstawie uprzednio obowiązujących przepisów prawa, lub uznane przez właściwy organ, zgodnie z ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1.Wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli Wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione w okresie ostatnich 3 miesięcy.
Jeżeli Wykonawca powołuje się na doświadczenie w realizacji dostaw, wykonywanych wspólnie z innymi Wykonawcami, ww. wykaz dotyczy dostaw, w których wykonaniu Wykonawca ten bezpośrednio uczestniczył, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych, w których wykonywaniu bezpośrednio uczestniczył lub uczestniczy.
W przypadku składania oferty wspólnej, ww. wykaz składają Wykonawcy łącznie. Wykonawca przedkłada ww. wykaz przygotowany na podstawie wzoru przekazanego przez Zamawiającego wraz z wezwaniem do jego
złożenia.
2. Wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji
zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi
osobami.
W przypadku składania oferty wspólnej, ww. wykaz składają Wykonawcy łącznie. Wykonawca przedkłada ww. wykaz przygotowany na podstawie wzoru przekazanego przez Zamawiającego wraz z wezwaniem do jego
złożenia.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Oświadczenia i dokumenty składane przez Wykonawcę:
1.1. Formularz oferty – wypełniony zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ.
1.2. Zbiorcze zestawienie kosztów - wypełnione zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ.
1.3. Informacja o Wykonawcach wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia wraz z oświadczeniem składanym na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy – wypełniona zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SWZ.
UWAGA! Wypełnić i dołączyć do oferty tylko w przypadku składania oferty wspólnej (np. konsorcja, spółki cywilne)!
1.4. Oświadczenia, o których mowa w pkt – wypełnione zgodnie z Załącznikami nr 4 i 5 do SWZ.
1.5. Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, na których polega Wykonawca w postępowaniu o udzielenie zamówienia – wypełnione zgodnie z Załącznikiem nr 6 do SWZ.
UWAGA! Wypełnić i dołączyć do oferty tylko w przypadku polegania na zasobach podmiotu/podmiotów je udostępniającego/ych!
1.6. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestrowych Wykonawcy).

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Wymagania opisane w części IV pkt. 3 SWZ

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia określone zostały w § 14 projektu umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-11 11:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Platforma e- zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-11 11:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

1. Termin realizacji zamówienia: termin rozpoczęcia wykonania przedmiotu umowy ustala się z dniem zawarcia umowy.
1.1. Termin zakończenia wykonania przedmiotu umowy: 5 miesięcy od podpisania umowy.
1.2. w tym: rozpoczęcie testów i szkolenia pracowników PW – 2 tygodnie przed zakończeniu realizacji przedmiotu umowy.
2.Zamawiający wykluczy z postepowania Wykonawcę na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego.
2026-06-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.06.2026
Termin składania ofert
16.06.2026 09:00
Wartość umowy
431 605 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
34996300-8 (Parkingowe urządzenia kontrolne bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne) 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 48820000-2 (Serwery) 48700000-5 (Pakiety oprogramowania użytkowego) 48780000-9 (Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem przechowywaniem i zawartością) 45223300-9 (Roboty budowlane w zakresie parkingów) 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 48820000-2 - Serwery 48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego 48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

Okres realizacji

5 miesiące