Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 06:00 (5 dni)

Wykonanie usługi bieżących napraw sprzętu inżynieryjnego dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu.

Aktywny Usługi 2026/BZP 00415929

Numer referencyjny: ZP/100/2026

Zamawiający

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Juzistek 2

05-131 Zegrze, Mazowieckie

NIP: 5361902991

REGON: 142917040

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie usługi bieżących napraw sprzętu inżynieryjnego dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu oraz jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu w ilościach i w czasie wynikających z bieżących potrzeb.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Wysokość marży na zakup części nie większa niż 15% 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
SIEMENS ENERGY Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Magnet- Trans Bartłomiej Obraziński Pomiechówek 1 - -
ARMPOL Przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe Sp. z o.o. 05-326 Poświetne 1 - -
Alltrans s.c., Komendarczyk Jacek, Komendarczyk Andrzej Jabłonna 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 34 przetargów

Min: 1 784 PLN Średnia: 183 196 PLN Max: 269 979 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Wykonanie usługi bieżących napraw sprzętu inżynieryjnego dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juzistek 2

1.5.2.) Miejscowość: Zegrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Jednostka Wojskowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie usługi bieżących napraw sprzętu inżynieryjnego dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-004a82c2-c1bf-4186-a965-9bd65a148405

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415929

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00135402/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Naprawa sprzętu inżynieryjnego

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359435

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Opis wymagań zawiera Rozdział X SWZ.
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359435

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Opis wymagań zawiera Rozdział X SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP/100/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie usługi bieżących napraw sprzętu inżynieryjnego dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu oraz jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu w ilościach i w czasie wynikających z bieżących potrzeb.

4.2.6.) Główny kod CPV: 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na podstawie możliwości zwiększenia podstawowego zakresu o 100 % przedmiotu zamówienia gwarantowanego w zakresie naprawy sprzętów dla 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zegrzu oraz jednostek wojskowych będących na jego zaopatrzeniu.
2) Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel oraz w szczególności, gdy potrzeba, zmiany zakresu usługi będzie wynikała z konieczności zapewnienia większej niż planowana ilość napraw.
3) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego,
z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
4) Skorzystanie z prawa opcji nastąpi po powiadomieniu drogą e-mailową nie później niż na 5 dni przed rozpoczęciem zamówienia opcjonalnego.
5) Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach umowy podstawowej i nie wymaga zawarcia aneksu do umowy w tym zakresie.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-12-10

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Wysokość marży na zakup części nie większa niż 15%

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

INFORMACJE O WARUNKACH UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ZAWIERA ROZDZIAŁ VII SWZ.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO, KTÓRE ZOSTANĄ WPROWADZONE DO TREŚCI TEJ UMOWY ZAWARTE SĄ W ROZDZIALE V.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359435

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 08:05

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 06:00
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
50100000-6 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi)

Okres realizacji

do 2026-12-10