Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 2 872 219 PLN

Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo.

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00233297

Zamawiający

MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

ul. Kolejowa 5/7

01-217 Warszawa, Mazowieckie

NIP: 5270206346

REGON: 013305749

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna Gostynin 9710335631

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna (Gostynin) Umowa podpisana - 2 872 219 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233142-6)

Najniższa cena

120 PLN

Średnia cena

2 193 248 PLN

Najwyższa cena

15 971 092 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. Gostynin 6 4 641 723 PLN 13 925 170 PLN
BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o. Wąchock 4 2 904 001 PLN 8 712 003 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec 3 1 484 519 PLN 4 453 558 PLN
ANAT WITOLD POCIEJEWSKI Płochocin 3 823 055 PLN 2 469 164 PLN
Kruszywosort PPHU Wiktor Siadaczka Radom 3 355 630 PLN 711 260 PLN
Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid "Czystość" Spółka Jawna Wołomin 3 11 232 923 PLN 33 698 770 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. Lubartów 3 2 042 538 PLN 6 127 614 PLN
WIKRUSZ Sp. z o.o. Miedzna 3 3 406 600 PLN 10 219 801 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Budowlanych S.A. Gostynin 3 4 111 020 PLN 12 333 060 PLN
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna Gostynin 3 3 250 000 PLN 6 122 219 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Remont dw nr 722 na odcinku od km 0+035 w miejscowości Pilawa do km 2+422 w miejscowości Chojnów, gmina Piaseczno, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie – nr postępowania 131/26

PHU TOWEMO Monika Szczygieł 5 304 530 PLN

2026-08-31 10:42:19Z

Naprawy dróg gminnych o nawierzchni mineralno-asfaltowej

P.P.H.U. ,, ANETKA” Aneta Cieślińska -

2026-08-27 12:23:52Z

Wzmocnienie nawierzchni dróg destruktem asfaltowym i powierzchniowym utrwaleniem na terenie gminy Radziejowice

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE BUDOWA I NAPRAWA DRÓG EFEKT SP. Z O.O -

2026-08-26 12:40:41Z

Remont drogi wojewódzkiej nr 544 Przasnysz – Ostrołęka od km 129+900 do km 131+500 (m. Nowy Krasnosielc)– nr postępowania 014/26

Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego sp. z o.o. -

2026-08-18 11:20:24Z

Remont dw nr 805 na odcinkach: od km 0+000 do km 0+605 (z wył. mostu) w m. Warszawice oraz od km 1+688 do km 2+480 w m. Warszawice, gm. Sobienie Jeziory, powiat otwocki, woj. maz.–nr postęp. 130/26

TOMIRAF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA 2 842 579 PLN

2026-08-17 08:34:32Z

Wzmocnienie drogi powiatowej nr 1511W w Milanówku (ul. Nowowiejska i Kazimierzowska)

"Fal-Bruk" Sp. z o.o., Sp. k. -

2026-08-14 10:27:43Z

Remont drogi wojewódzkiej nr 721 na odcinku od km 12+375 do km 13+216 w m. Stara Iwiczna, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie – nr postępowania 126/26

PHU TOWEMO Monika Szczygieł 1 827 727 PLN

2026-08-13 09:22:09Z

Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna -

2026-08-11 13:50:33Z

Wymiana warstwy ścieralnej na drodze powiatowej nr 3503W Młódnice - Jarosławice - Cerekiew - Radom

"BUDROMOST - STARACHOWICE" Sp. z o.o. 2 693 488 PLN

2026-08-11 07:05:56Z

Remont cząstkowy nawierzchni dróg

South Stream S.A. 179 997 PLN

2026-08-10 15:40:10Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 2 909 PLN Średnia: 1 190 671 PLN Max: 14 888 144 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5/7

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-217

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa5f62d8-a1c7-4585-bf7c-d9bdac4186b1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233297

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016145/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.97 Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu do zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

Zakres:
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- roboty brukarskie
- odwodnienie
- podbudowy i nawierzchnie
- roboty wykończeniowe i oznakowanie

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 079/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie Remontu drogi wojewódzkiej nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żułtowo. Szczegółowy zakres robót został określony w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do zaproszenia przekazanego wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710335631

7.3.3) Ulica: Krośniewicka 5

7.3.4) Miejscowość: Gostynin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2872218,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
07.05.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
2 872 219 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233142-6
45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg) 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg)