Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 2 872 219 PLN
Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo.
Zamawiający
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
ul. Kolejowa 5/7
01-217 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5270206346
REGON: 013305749
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna | Gostynin | 9710335631 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna (Gostynin) | Umowa podpisana | - | 2 872 219 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233142-6)
Najniższa cena
120 PLN
Średnia cena
2 193 248 PLN
Najwyższa cena
15 971 092 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. Gostynin | 6 | 4 641 723 PLN | 13 925 170 PLN |
| BUDROMOST-STARACHOWICE Sp. z o.o. Wąchock | 4 | 2 904 001 PLN | 8 712 003 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec | 3 | 1 484 519 PLN | 4 453 558 PLN |
| ANAT WITOLD POCIEJEWSKI Płochocin | 3 | 823 055 PLN | 2 469 164 PLN |
| Kruszywosort PPHU Wiktor Siadaczka Radom | 3 | 355 630 PLN | 711 260 PLN |
| Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid "Czystość" Spółka Jawna Wołomin | 3 | 11 232 923 PLN | 33 698 770 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Lubartów S.A. Lubartów | 3 | 2 042 538 PLN | 6 127 614 PLN |
| WIKRUSZ Sp. z o.o. Miedzna | 3 | 3 406 600 PLN | 10 219 801 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Budowlanych S.A. Gostynin | 3 | 4 111 020 PLN | 12 333 060 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna Gostynin | 3 | 3 250 000 PLN | 6 122 219 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont dw nr 722 na odcinku od km 0+035 w miejscowości Pilawa do km 2+422 w miejscowości Chojnów, gmina Piaseczno, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie – nr postępowania 131/26
2026-08-31 10:42:19Z
Naprawy dróg gminnych o nawierzchni mineralno-asfaltowej
2026-08-27 12:23:52Z
Wzmocnienie nawierzchni dróg destruktem asfaltowym i powierzchniowym utrwaleniem na terenie gminy Radziejowice
2026-08-26 12:40:41Z
Remont drogi wojewódzkiej nr 544 Przasnysz – Ostrołęka od km 129+900 do km 131+500 (m. Nowy Krasnosielc)– nr postępowania 014/26
2026-08-18 11:20:24Z
Remont dw nr 805 na odcinkach: od km 0+000 do km 0+605 (z wył. mostu) w m. Warszawice oraz od km 1+688 do km 2+480 w m. Warszawice, gm. Sobienie Jeziory, powiat otwocki, woj. maz.–nr postęp. 130/26
2026-08-17 08:34:32Z
Wzmocnienie drogi powiatowej nr 1511W w Milanówku (ul. Nowowiejska i Kazimierzowska)
2026-08-14 10:27:43Z
Remont drogi wojewódzkiej nr 721 na odcinku od km 12+375 do km 13+216 w m. Stara Iwiczna, gmina Lesznowola, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie – nr postępowania 126/26
2026-08-13 09:22:09Z
Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo.
2026-08-11 13:50:33Z
Wymiana warstwy ścieralnej na drodze powiatowej nr 3503W Młódnice - Jarosławice - Cerekiew - Radom
2026-08-11 07:05:56Z
Remont cząstkowy nawierzchni dróg
2026-08-10 15:40:10Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00233297 z dnia 2026-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5/7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-217
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa5f62d8-a1c7-4585-bf7c-d9bdac4186b1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233297
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016145/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.97 Wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie: "Remont dr. woj. nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żółtowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu do zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość tego zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zakres:
- roboty przygotowawcze
- roboty ziemne
- roboty brukarskie
- odwodnienie
- podbudowy i nawierzchnie
- roboty wykończeniowe i oznakowanie
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 079/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia podobnego do umowy nr 121/MZDW/03/2026/R z dnia 26.03.2026 r. w zakresie Remontu drogi wojewódzkiej nr 541 od km 102+900 (102+931) do km 104+510 (104+541) odc. Żuki-Żułtowo. Szczegółowy zakres robót został określony w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do zaproszenia przekazanego wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9710335631
7.3.3) Ulica: Krośniewicka 5
7.3.4) Miejscowość: Gostynin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2872218,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.05.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 2 872 219 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE