Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 788 305 PLN
WYMIANA BRAM WJAZDOWYCH DO HALI W BUDYNKU NR 526 W GDYNI
Numer referencyjny: 74/KPW/INFR/2026
Zamawiający
Komenda Portu Wojennego Gdynia
Rondo Bitwy pod Oliwą 1
81-103 Gdynia, Pomorskie
NIP: 5860104552
REGON: 190232852
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| RUDUS Sp. z o. o. | Gdynia | 5862366813 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RUDUS Sp. z o. o. (Gdynia) | Umowa podpisana | 788 305 PLN | 788 305 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 98 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne)
Najniższa cena
10 094 PLN
Średnia cena
640 095 PLN
Najwyższa cena
3 803 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Focus Invest Sp. z o.o. Malbork | 4 | 276 700 PLN | 1 106 798 PLN |
| XEMAR Budownictwo Sp. z o.o. Kosakowo | 3 | 77 759 PLN | 155 517 PLN |
| PERMUR Michał Netkowski Skarszewy | 3 | 235 525 PLN | 471 050 PLN |
| Chadacz Artur Floor Słupsk | 3 | 601 863 PLN | 1 203 725 PLN |
| RAWIŃSKI Rzemiosło Budowlane Spółka Komandytowo Akcyjna Malbork | 2 | 113 886 PLN | 227 772 PLN |
| BUD-REM PBO Otwock | 2 | 405 900 PLN | - |
| HP bud Halina Pełka Wejherowo | 2 | 286 392 PLN | 286 392 PLN |
| XEMAR Budownictwo sp. z o.o. Kosakowo | 2 | 54 550 PLN | 54 550 PLN |
| Usługi ogólnobudowlane Katarzyna Szyca Rekowo | 2 | 295 000 PLN | 295 000 PLN |
| ZBD Talarowski Michał Kłodawa | 2 | 50 899 PLN | 50 899 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Roboty remontowe ogólnobudowlane, sanitarne i elektryczne w budynku nr 113 w kompleksie wojskowym m. Wicko Morskie.
2026-09-01 11:38:15Z
Roboty budowlane związane z remontem pomnika w Gniewinie.
2026-09-01 07:53:08Z
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim oraz wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w systemie zaprojektuj i wybuduj polegających na przystosowaniu pomieszczeń ZMDL
2026-08-31 05:39:42Z
„Prace remontowe budynku przy ul. Starowiejskiej 46, „Centrum sąsiedzkie - Stara Rumia””.
2026-08-27 10:02:10Z
Modernizacja dachu budynku komunalnego przy ul. Kusocińskiego 3 w Człuchowie
2026-08-25 09:38:09Z
WYMIANA BRAM WJAZDOWYCH DO HALI W BUDYNKU NR 526 W GDYNI
2026-08-21 07:38:08Z
Poprawa efektywności energetycznej szkół podstawowych w Kwidzynie” - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie przy ul. Mickiewicza 56B
2026-08-13 11:55:10Z
Remont istniejącego pokrycia dachu papą termozgrzewalną wraz z obróbką blacharską oraz instalacją odgromową segmentów B, E budynku ZS 1 we Władysławowie
2026-08-13 05:03:32Z
Remont placówek oświatowych -wymiana posadzek
2026-08-12 07:45:29Z
Termomodernizacja budynków komunalnych w Kościerzynie – ul. Wodna 16
2026-08-12 05:48:15Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00303583 z dnia 2026-06-23 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
WYMIANA BRAM WJAZDOWYCH DO HALI W BUDYNKU NR 526 W GDYNI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Portu Wojennego Gdynia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190232852
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rondo Bitwy pod Oliwą 1
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-103
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kpw.przetargi@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kpwgdynia.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYMIANA BRAM WJAZDOWYCH DO HALI W BUDYNKU NR 526 W GDYNI
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-68ca7cb7-74d6-4aa3-b49d-59360f83a930
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303583
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00130143/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wymiana bram wjazdowych do hali bud. 526/4001
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13318993.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://www.platformazakupowa.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegółowe informacje dotyczące
wymagań technicznych i organizacyjnych w zakresie korespondencji elektronicznej zawarto w treści SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Klauzula informacyjna z art. 13 RODO w celu związanym z postępowaniem o dzielenie
zamówienia publicznego zawarta jest w SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: 74/KPW/INFR/2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
WYMIANA BRAM WJAZDOWYCH DO HALI W BUDYNKU NR 526 W GDYNI
4.2.6.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-13
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wskazany w treści SWZ
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres udzielonej gwarancji na wykonane prace (Pg) min. 36 m-cy – max. 60 m - ce
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wskazane w treści SWZ6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określa projekt umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1331899
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Zamawiający WYMAGA odbycia obowiązkowej wizji lokalnej.Wykonawca przed złożeniem oferty, zobowiązany jest do odbycia wizji lokalnej w miejscu realizacji zamówienia, celem
zapoznania się z aktualnym stanem terenu i instalacji. Podczas w/w wizji Zamawiający wymaga zapoznania się z zakresem
robót, ujętym w dokumentacji projektowej.
Ze względów organizacyjnych został wyznaczony jeden termin dla wszystkich zainteresowanych wykonawców tj.
29.06.2026 r. godz.10:00 - zbiórka przy Biurze Przepustek zlokalizowanym przy bramie wjazdowej nr 2 ul. Rondo Bitwy Pod
Oliwą 1 , Gdynia Oksywie .
Na terenie KPW Gdynia obowiązuje system przepustek wydawanych każdorazowo na Biurze Przepustek.
Osoby chcące osobiście wziąć udział w spotkaniu powinny uwzględnić czas potrzebny na uzyskanie przepustki
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.06.2026
- Termin składania ofert
- 09.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 788 305 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-11-13