Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 06:00 (5 dni)

Wymiana pokrycia dachowego budynku penitencjarnego B w Areszcie Śledczym w Gliwicach

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00405976

Numer referencyjny: DKw.2232.6.2026.RŁ

Zamawiający

Areszt Śledczy

Jana Siemińskiego

44-100 Gliwice, Śląskie

NIP: 6311070649

REGON: 000319859

Opis przedmiotu zamówienia

1. Zerwanie i utylizacja starych warstw pokrycia dachowego 2. Uzupełnienie ubytków: stropodachu, kominów i ogniomurów 3. Wykonanie nowych warstw pokrycia dachu pow. ok. 310 m2 styropapą o gr. 20 cm, zgodnie z technologią dla danego rodzaju pokrycia. 4. Minimalne wymagania papy wierzchniej: papa termozgrzewalna min. gr. 5 mm, gramatura rdzenia, 250 g/m2, stopień odporności P3 lub P4 5. Demontaż starych obróbek blacharskich 6. Montaż nowych obróbek blacharskich na długości ok. 80 m (kolor: odcienie szarości) 7. Wymiana dwóch świetlików 8. Wymiana rynien i rur spustowych: rynna i rury spustowe ocynkowane. 9. Wymiana instalacji odgromowej 10. Demontaż i montaż zabezpieczeń techniczno-ochronnych

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

13 227 PLN

Średnia cena

1 260 295 PLN

Najwyższa cena

10 971 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
STRABAG INFRASTRUKTURA POŁUDNIE SP. Z O.O. WROCŁAW 2 4 218 284 PLN 4 218 284 PLN
Firma A.S Michał Świderek Gliwice 2 224 989 PLN 224 989 PLN
Ficek Karol Ficner Jastrzębie Zdrój 2 84 312 PLN 168 625 PLN
KAMBERG Sp. z o.o. Częstochowa 2 2 269 450 PLN 4 538 900 PLN
DSC System sp. z o.o Kraków 2 - -
Projektowanie Realizacja Doradztwo Marcin Lendzioszek Jankowice 2 253 749 PLN 253 749 PLN
FPHU Progress Marek Adamczyk Gliwice 2 - -
Firma Instalacyjno-Budowlana Henryk Krzystek Sosnowiec 2 62 955 PLN 125 911 PLN
FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA "BUDMAR" NOWEK MARCIN Sosnowiec 2 414 528 PLN 829 055 PLN
Zakład Robót Komunalnych "BUD-KOM" sp. z o.o. sp.k. Czeladź 2 155 595 PLN 155 595 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Gliwicach ul. Ligonia 36 z wydzieleniem pomieszczeń na oddziały przedszkolne

MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna -

2026-09-03 09:29:56Z

Przebudowa cel mieszkalnych z wydzieleniem kącików sanitarnych w pawilonie C Aresztu Śledczego w Katowicach II

Firma Remontowo-Budowlana TOMBUD Tomasz Wojaczek 745 847 PLN

2026-09-03 09:12:58Z

Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 w Gliwicach ul. Ligonia 36 z wydzieleniem pomieszczeń na oddziały przedszkolne - nadzór inwestorski

MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna -

2026-09-03 08:44:01Z

Budowa drogi rowerowej na odcinku Chwostek – Hadra etap II – dokończenie realizacji zadania

P.U.H."DOMAX" Arkadiusz Mika 740 000 PLN

2026-09-03 08:08:01Z

BO - L8/08/XII - Renowacja i remont nawierzchni ogólnodostępnych boisk przy Szkole Podstawowej nr 33 im. Stanisława Ligonia z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach, Osiedle Witosa

Mizar Sp. z o. o. -

2026-09-03 07:13:06Z

Poprawa parametrów technicznych ul. Traugutta w Jastrzębiu-Zdroju

LIBUD ASFALTY Sp. z o.o. -

2026-09-03 07:01:19Z

Renowacja i przebudowa zabytkowego budynku przy ul Damrota 6 w Pilchowicach

NELLBAU Arkadiusz Rządkowski -

2026-09-03 06:35:28Z

Remonty nawierzchni dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Kozy oraz naprawa i montaż drogowych barier energochłonnych w 2026 r.”

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RADEX Sp. z o.o -

2026-09-03 06:21:25Z

BO - L6/10/XII - "Brzechwolandia" - modernizacja placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Brzechwy w Katowicach

Simba Group Sp. z o.o. 257 751 PLN

2026-09-02 11:01:14Z

Posadowienie budynku kontenerowego wraz z przyłączeniem mediów na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Łaszczyka 18 w Bytomiu – edycja 2.

Jacbud Usługi Remontowo-Budowlane i Handel Jacek Szymański 86 000 PLN

2026-09-02 10:41:03Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 100 PLN Średnia: 1 095 633 PLN Max: 15 751 688 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia dachowego budynku penitencjarnego B w Areszcie Śledczym w Gliwicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Areszt Śledczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000319859

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Siemińskiego

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 4000800

1.5.8.) Numer faksu: (32) 2395067

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp_gliwice@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl/jednostka/areszt-sledczy-gliwice

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana pokrycia dachowego budynku penitencjarnego B w Areszcie Śledczym w Gliwicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07f1362d-e5d3-459b-9572-d7fd2ee757ec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405976

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00126040/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wymiana pokrycia dachowego budynku penitencjarnego B w Areszcie Śledczym w Gliwicach

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07f1362d-e5d3-459b-9572-d7fd2ee757ec

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia,
która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia:
ocds-148610-f39de4bc-d79f-41ec-9ac7-73feda8ac6d1
3. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu
„Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki
korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej
https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
4. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści
zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa
Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.
5. Jeżeli dokumenty elektroniczne, przekazywane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zawierają informacje stanowiące
tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U.
z 2022 r. poz. 1233 ze zm.) Wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio
oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”.
6. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się
drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do
komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień,
zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej
wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą PZP lub rozporządzeniem Prezesa
Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym,
podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie
ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W
zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane
dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
7. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą
skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz
udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
8. W szczególnie uzasadnionych przypadkach uniemożliwiających komunikację Wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem
Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail:
zp_gliwice@sw.gov.pl (nie dotyczy składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu).

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z
dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. Urz. UE L
119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, zamawiający informuje, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Aresztu Śledczego w Gliwicach, ul. o. Jana Siemińskiego 10, 44-100 Gliwice.
2. W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych powołanym w Areszcie
Śledczym w Gliwicach pod adresem siedziby wskazanym w pkt 1.
3. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO – w celu związanym z niniejszym postępowaniem o
udzielenie zamówienia publicznego.
4. Odbiorcami danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zastanie dokumentacja przetargowa w oparciu o
przepisy ustawy PZP.
5. Dane osobowe będą przechowywane zgodnie z przepisami ustawy PZP, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia oraz przez czas archiwizacji dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
6. W odniesieniu do danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
7. Posiadają Państwo prawo do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania ich z ograniczeniami
wynikającymi z przepisów odrębnych, w szczególności ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, przypadkach, o
Ogłoszenie nr 2025/BZP 00128085 z dnia 2025-03-03
2025-03-03 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na
podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
których mowa w art. 18 ust. 2 RODO. Skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania ani
zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego
załączników. Prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia
korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy
interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.
8. Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że
przetwarzania Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO.
9. Nie przysługuje Państwu:
- w związku z art. 17 ust. 3 lit. B, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych,
- prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO,
- na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania
Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. C RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: DKw.2232.6.2026.RŁ

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zerwanie i utylizacja starych warstw pokrycia dachowego
2. Uzupełnienie ubytków: stropodachu, kominów i ogniomurów
3. Wykonanie nowych warstw pokrycia dachu pow. ok. 310 m2 styropapą o gr. 20 cm, zgodnie z technologią dla danego rodzaju pokrycia.
4. Minimalne wymagania papy wierzchniej: papa termozgrzewalna min. gr. 5 mm, gramatura rdzenia, 250 g/m2, stopień odporności P3 lub P4
5. Demontaż starych obróbek blacharskich
6. Montaż nowych obróbek blacharskich na długości ok. 80 m (kolor: odcienie szarości)
7. Wymiana dwóch świetlików
8. Wymiana rynien i rur spustowych: rynna i rury spustowe ocynkowane.
9. Wymiana instalacji odgromowej
10. Demontaż i montaż zabezpieczeń techniczno-ochronnych

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy wyborze ofert, zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami: cena brutto za całość
zamówienia i okres gwarancji.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
1) nie podlegają wykluczeniu;
2) spełniają warunki udziału w postępowaniu określone przez zamawiającego w ogłoszeniu o zamówieniu i niniejszej SWZ.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie określił warunku w tym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów –
Zamawiający nie określił warunku w tym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
a) Wykonawca musi wykazać, że posiada dostęp do środków finansowych lub zdolność kredytową w wysokości nie
mniejszej niż 50 000 zł. W celu wskazania spełnienia warunku, wykonawca zobowiązany jest przedstawić informację z
banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo – kredytowej, w których wykonawca posiada rachunek, potwierdzającą
wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, wystawionej nie wcześniej niż 3 miesiące
przed jej złożeniem,
b) Wykonawca musi wykazać, że posiada opłaconą polisę, a w przypadku jej braku, inny dokument, potwierdzający, ze jest
ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia, z
sumą ubezpieczenia co najmniej 50 000 zł. Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca przedstawi
opłaconą polisę, a w przypadku jej braku, inny dokument, potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od
odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
a) Wykonawca musi wykazać, że w ciągu ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert (a jeżeli okres prowadzenia
działalności jest krótszy – w tym okresie) wykonał co najmniej 1 robotę budowlaną, w składzie której zostały wykonane
następujące prace: wymiana stolarki okiennej lub drzwiowej. Dowodami na spełnienie warunku jest wykaz robót oraz
dokumenty potwierdzające należyte wykonania zamówienia, którymi mogą być referencje lub inne dokumenty ( Załącznik
nr7).

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: 1) odpis lub informacja z
Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, sporządzonych nie wcześniej niż
3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
2) informację z banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo – kredytowej, o której mowa w ust. VI pkt. 2 ppkt 3a SWZ,
3) dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności,
o którym mowa w ust. VI pkt. 2 ppkt 3b SWZ,
4) wykaz robót budowlanych ( Załącznik nr 7) wraz z dowodami potwierdzające należyte ich wykonanie,
5) oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wg Załącznika nr 3, o którym mowa w art. 125 ust. 1
ustawy PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu wskazanych przez zamawiającego (Załącznik nr 6),

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1.
Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż
5 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia następujących podmiotowych środków dowodowych:
1) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej,
sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
2) informację z banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo – kredytowej, o której mowa w ust. VI pkt. 2 ppkt 3a SWZ,
3) dokument potwierdzający, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności,
o którym mowa w ust. VI pkt. 2 ppkt 3b SWZ,
4) wykaz robót budowlanych ( Załącznik nr 7) wraz z dowodami potwierdzające należyte ich wykonanie,
5) oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wg Załącznika nr 3, o którym mowa w art. 125 ust. 1
ustawy PZP, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu wskazanych
przez zamawiającego (Załącznik nr 6),
6) oświadczenie wykonawcy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę
(Załącznik nr 4),

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 08:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy na Platformie e-Zamówienia, używając przycisku „Złóż ofertę”

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 09:00

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 06:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45261000-4 (Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty) 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Okres realizacji

60 dni