Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 4 200 PLN

„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00313452

Numer referencyjny: US/10/2026

Zamawiający

Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.

ul. Gabrieli Zapolskiej 3

41-218 Sosnowiec, Śląskie

NIP: 6443508924

REGON: 276240724

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży. Pozostałe informacje zawarte są w SWZ oraz projekcie umowy.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Kamil Kozera Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dąbrowa Górnicza 6443435645

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Kamil Kozera Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska (Dąbrowa Górnicza) Umowa podpisana 350 PLN 4 200 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Najniższa cena

110 PLN

Średnia cena

31 980 PLN

Najwyższa cena

161 700 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Akademia Daria Jóźwiak Bobolice 11 46 805 PLN 514 860 PLN
Eduschool Sp. z o.o. Warszawa 6 10 140 PLN 27 219 PLN
Centrum Szkoleniowe OMEGA Łukasz Dybała Kraków 6 25 000 PLN 25 000 PLN
ConsTech Dariusz Pieter Łącza 5 11 500 PLN 23 000 PLN
EDUSCHOOL Sp. z o.o. Warszawa 4 10 590 PLN 21 180 PLN
Szkoła męskiego stylu Agnieszka Świst-Kamińska Bojano 3 1 000 PLN 3 000 PLN
IT Media S. C. Jacek Chojnowski Andrzej Perzanowski Warszawa 3 - -
Xenstats Sp. z o.o. Poznań 3 8 167 PLN 24 500 PLN
BUSINESS TRAINING CENTER Sp. z o.o. Warszawa 3 20 000 PLN 9 950 PLN
Akademia Edukacji Klaudia Beker Tychy 3 26 010 PLN 52 020 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przeprowadzenie szkolenia dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej niezawodowej w ramach projektu "Wsparcie pieczy zastępczej w Bielsku-Białej"

Fundacja Rodzina Plus 19 600 PLN

2026-08-31 11:44:39Z

„Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Żarnowcu” – kursy gastronomiczne

Centrum Szkoleniowe Omega Łukasz Dybała -

2026-08-25 09:00:14Z

Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników (3 bloki tematyczne)

IBITN SP. Z O.O.. 11 289 PLN

2026-08-21 10:20:07Z

Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników (3 bloki tematyczne)

IBITN SP. Z O.O., 48 240 PLN

2026-08-21 10:20:07Z

Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników (3 bloki tematyczne)

SEKA SA -

2026-08-21 10:20:07Z

Zorganizow. i przeprowadz. kurs. zawod: AutoCAD i drukarki 3D dla uczni/uczenn ZST w Mikołowie; Laboratorium druku 3D – szkolenie zaawansowane dla nauczycieli/ek prak. nauki zawodu ZST w Mikołowie”

Strefa Rozwoju Danuta Rynkiewicz -

2026-08-19 11:39:40Z

„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

Kamil Kozera Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska 350 PLN

2026-08-17 09:58:44Z

Kurs „Konfigurowanie sieci w urządzeniach CISCO lub równoważnych” w ramach projektu pn.: „Jestem zawodowcem 3.0” w ZSTiO nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach

Gizmak Artur Mrzygłód -

2026-08-07 08:22:41Z

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników kadry administracyjnej i zarządczej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Darania Sp. z o.o. 16 055 PLN

2026-08-05 12:05:03Z

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników kadry administracyjnej i zarządczej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNA 10 800 PLN

2026-08-05 12:05:03Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 350 PLN Średnia: 82 197 PLN Max: 1 674 800 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276240724

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabrieli Zapolskiej 3

1.5.2.) Miejscowość: Sosnowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-218

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dair@czdir.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.czdir.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d2820f7-4c8b-4522-8108-b4952ec09fba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00313452

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00033847/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.18 Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Zamówienie finansowane jest ze środków Projektu: „MindCare: Kompleksowy program wzmacniania kadr psychiatrii dzieci i młodzieży” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Priorytet FERS.01 Umiejętności, Działanie 01.13 Umiejętności w sektorze zdrowia.

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1335169

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie oświadczeń, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem: https://www.platformazakupowa.pl i formularza „wyślij wiadomość
do zamawiającego ” dostępnego na stronie internetowej obsługującej przedmiotowe postępowanie.
2. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania.
3. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące
odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania
i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy.
4. Wykonawca ma obowiązek sprawdzania „Komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może
trafić do folderu SPAM.
5. Wszelkie niezbędne informacje/instrukcje związane ze złożeniem oferty za pośrednictwem platformy zakupowej znajdują się na stronie pod adresem: https://platformazakupowa.pl zakładka: instrukcja użytkowania.
6. Korespondencję uważa się za przekazaną w terminie, jeżeli dotrze do Zamawiającego przed upływem wymaganego terminu.
Każda ze stron na żądanie drugiej niezwłocznie potwierdzi fakt otrzymania wiadomości elektronicznej.
7. Zamawiający nie będzie reagował na inne formy kontaktowania się z nim, w szczególności na kontakt telefoniczny lub /i osobisty w swojej siedzibie.
8. Minimalne wymagania techniczne umożliwiające korzystanie ze Strony platformazakupowa.pl to przeglądarka internetowa EDGE,
Chrome lub FireFox w najnowszej dostępnej wersji, z włączoną obsługą języka Javascript, akceptująca pliki typu „cookies” oraz
łącze internetowe o przepustowości co najmniej 256 kbit/s. platformazakupowa.pl jest zoptymalizowana dla minimalnej rozdzielczości ekranu 1024x768 pikseli.
Pozostałe informacje zawarte są w pkt. XIV SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Wykonawca, z którym zostanie zawarta umowa zobowiązany jest w trakcie jej realizacji do wypełnienia warunków wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016
r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz innych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.
2. Zgodnie z art. 13 ust. 1 - 3 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie
ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016,str. 1 oraz Dz. Urz. UE L 127 z 23.05.2018, str. 2), dalej „RODO”, informuję, że:
2.1. administratorem uzyskanych w niniejszym postępowaniu danych osobowych jest Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana
Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o., ul. G. Zapolskiej 3, 41-218 Sosnowiec;
2.2. Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych w Centrum Zdrowia Dziecka i Rodziny im. Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o. - adres e-mail, iod@czdir.pl;
2.3. uzyskane w niniejszym postępowaniu dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, tj. wypełnienia
obowiązku prawnego wynikającego z ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, dalej „ustawa Pzp”;
2.4. uzyskane dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego;
2.5. odbiorcami uzyskanych w niniejszym postępowaniu danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie
dokumentacja postępowania w oparciu o art.18 oraz art. 74 ustawy Pzp, przy uwzględnieniu ograniczeń jej jawności. Ponadto odbiorcą danych zawartych w dokumentach związanych z postępowaniem o zamówienie publiczne mogą być podmioty, z którymi Administrator zawarł umowy lub porozumienia na korzystanie z udostępnianych przez nie systemów informatycznych w zakresie przekazywania lub archiwizacji danych, a także podmioty
uprawnione do kontroli, audytów i nadzoru;
2.6. uzyskane w niniejszym postepowaniu dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp, przez okres 4 lat od
dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia,
a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
2.7. obowiązek podania danych osobowych bezpośrednio dotyczących danej osoby jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
Pozostałe informacje zawarte są w pkt. V SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: US/10/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia dla lekarzy z zakresu psychiatrii dzieci i młodzieży.
Pozostałe informacje zawarte są w SWZ oraz projekcie umowy.

4.2.6.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2029-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Szczegóły sposób oceny ofert zawarte są w pkt. XXIISWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy:
1.1. nie podlegają wykluczeniu;
1.2. spełniają warunki udziału w postępowaniu o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy tj.:
1.2.1.zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
Zamawiający odstępuje od opisu warunku w tym zakresie;
1.2.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający odstępuje od opisu warunku w tym zakresie;
1.2.3.sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający odstępuje od opisu warunku w tym zakresie;
1.2.4.zdolności technicznej lub zawodowej
Za minimalny poziom zdolności uznane zostanie, wykazanie przez Wykonawcę, że skieruje do realizacji zamówienia osobę posiadającą łącznie:
- tytuł specjalisty psychiatrii dzieci i młodzieży,
-posiada co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w stacjonarnym oddziale psychiatrii dzieci i młodzieży”
- posiada dorobek naukowy o wartości co najmniej 100 punktów MNiSW,
- minimum 5-letnie doświadczenie dydaktyczne.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie Wykonawcę, którego oferta została
najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 5 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych:
1. Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania
zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, wzór wykazu stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
2. oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w
rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę,
ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - wzór
stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
3. oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - wzór
stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

Inne dokumenty wymagane przez Zamawiającego, niezbędne do przeprowadzenia postępowania, które należy złożyć wraz
z ofertą tj. wypełnionym Formularzem ofertowym (Załącznik nr 1 do SWZ):
Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik; pełnomocnictwo dla pełnomocnika do
reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert
składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające
umocowanie do reprezentowania sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia;
2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego;
3. Jeżeli oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostanie wybrana, zamawiający będzie żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego umowy regulującej współpracę tych wykonawców;
4. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, spełnienie wymogu dotyczącego braku podstaw do wykluczenia, powinno zostać wykazane przez każdego z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie;
5. Zamawiający na podstawie dokumentów i oświadczeń wymaganych w przedmiotowym postępowaniu oceni, czy brak jest podstaw do wykluczenia Wykonawcy z postępowania. Zamawiający dokona oceny spełniania powyższych wymagań
zgodnie z formułą: spełnia/nie spełnia.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zakazuje się istotnych zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy z wyjątkiem opisanych w niniejszym paragrafie przypadków oraz przesłanek wynikających z przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.
2. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą obu Stron umowy, gdy zajdą przesłanki opisane w art. 455 ustawy Pzp.
3. Zamawiający dopuszcza zmiany wynagrodzenia w przypadku:
3.1. zmiany stawki podatku od towarów i usług (VAT) na usługi będące przedmiotem umowy - wynagrodzenie ulegnie zmianie stosownie do zmienionej stawki VAT, od dnia wejścia w życie nowej stawki VAT, kwota netto wynagrodzenia pozostaje bez zmian;
3.2. zmiany minimalnego wynagrodzenia za pracę lub minimalnej stawki godzinowej ustalonych na podstawie art. 2 ust. 3-5
ustawy z dnia 10 października 2002 r.
o minimalnym wynagrodzeniu za pracę;
3.3. zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne;
3.4. zmiany zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych;
3.5. zmiany ceny materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia. Wpływ zmiany cen materiałów lub kosztów na koszt wykonania zamówienia nastąpi na podstawie wniosku strony wnioskującej o zmianę i dokumentów dołączonych do tego wniosku oraz będzie każdorazowo określany przez strony w drodze negocjacji. Zmiana wynagrodzenia nastąpi z
uwzględnieniem łącznie następujących zasad:
3.5.1. każda ze stron uprawniona jest do wystąpienia o zmianę wynagrodzenia w razie zmiany ceny materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia o więcej niż 20% w stosunku do okresu, w którym podpisano umowę lub dokonano ostatniej zmiany wynagrodzenia;
3.5.2. zmiana wynagrodzenia dokonana może zostać w okresach półrocznych, od zawarcia umowy lub ostatniej zmiany
wynagrodzenia, w oparciu o ostatnio opublikowany kwartalny wskaźnik cen towarów i usług ogłoszony przez Prezesa GUS;
3.5.3. maksymalna dopuszczalna zmiana wynagrodzenia Wykonawcy określonego w § ust. 1 w niniejszym trybie wynosi do 20%.
Pozostałe zapisy zawarte są w § 10 projektu umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-07 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: www.platformazakupowa.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-07 09:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

2026-06-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
29.06.2026
Termin składania ofert
07.07.2026 07:00
Wartość umowy
4 200 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe)

Okres realizacji

do 2029-12-31