Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 182 391 PLN

Zagospodarowanie terenów przyszkolnych

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00289650

Numer referencyjny: SP3.ZP/252-03/2026

Zamawiający

Szkoła Podstawowa nr 3

os. Piastowskie 27

61-149 Poznań, Wielkopolskie

NIP: 7821468245

REGON: 000227873

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont terenów przyszkolnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego na osiedlu Piastowskim 27 w Poznaniu, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się: 1) Projekt zagospodarowanie terenu – w zakresie określonym przedmiarem robót, 2) Inwentaryzacja, 3) Przedmiar robót, 4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – w zakresie określonym przedmiarem robót.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Ogrodowa Aranżacja Iwart Marcin Nowak Granowo REGON 302782836

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Ogrodowa Aranżacja Iwart Marcin Nowak (Granowo) Umowa podpisana 182 391 PLN 182 391 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Wielkopolskie — na podstawie 27 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych)

Najniższa cena

37 527 PLN

Średnia cena

753 097 PLN

Najwyższa cena

2 681 277 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Corfence Sp. z o.o. Drezdenko 2 89 571 PLN 90 581 PLN
MM2021 Sp. z o.o. Koźmin Wlkp. 1 - -
Archi-Ogrody Ostzreszów Agnieszka Grzesiak Ostrzeszów 1 - -
Symmetria Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
Gardenia Sport Sp. z o.o. Warszawa 1 1 819 150 PLN 1 819 150 PLN
Arkadiusz Perin AREK BIKE CAMP USTROŃ 1 578 000 PLN 578 000 PLN
DOMBUD ANNA ZADOROŻNA, RYSZARD ZADOROŻNY SP. J. Gliwice 1 - -
Zakład Robót Ogrodniczych SPIRAEA Renata Przybylska Leszno 1 - -
LANGRAS sp. z o.o. Kórnik 1 2 681 277 PLN 2 681 277 PLN
MAGARD Sp. z o.o. Poznań 1 305 520 PLN 305 520 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Wykonanie robót budowlanych w obiektach gminnych w miejscowościach Szadykierz, Przedzeń, Ceków- Kolonia i Kamień

FHU Dargo Dariusz Kuś 573 180 PLN

2026-09-03 13:04:55Z

Zagospodarowanie terenów przyszkolnych

Ogrodowa Aranżacja Iwart Marcin Nowak 182 391 PLN

2026-09-01 08:34:38Z

Budowa wybiegu dla psów wraz z obiektami małej architektury na terenie zieleni przy ul. Arciszewskiego i Palacza oraz doposażenie psiego wybiegu w urządzenia agility przy ul. Milczańskiej

P.H.U. Abies Sp. z o.o. 126 965 PLN

2026-08-25 07:55:30Z

Budowa wybiegu dla psów wraz z obiektami małej architektury na terenie zieleni przy ul. Arciszewskiego i Palacza oraz doposażenie psiego wybiegu w urządzenia agility przy ul. Milczańskiej

P.R.B. BRUKMET Mariusz Glinkowski 37 527 PLN

2026-08-25 07:55:30Z

Remont istniejącego boiska oraz zagospodarowania miejsca do grillowania przy ul Morasko w Poznaniu

CT SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-25 06:58:36Z

Modernizacja boisk sportowych i nawierzchni placu zabaw na terenie miasta Poznania

RAFAŁ MISZCZAK "CONCEPT TRADE" BIURO HANDLOWO-USŁUGOWE -

2026-08-25 06:53:54Z

Przebudowa boiska sportowo-rekreacyjnego przy ul. Głuszyna 234 w Poznaniu – Etap I.

Kopmax Mariusz Nowacki 183 689 PLN

2026-08-17 11:47:02Z

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej dz. 376/2 w Daszewicach – etap I i II

MAGARD Sp. z o.o. 305 520 PLN

2026-08-07 09:51:02Z

modernizacja infrastruktury na placu zabaw przy ul. Włodkowica/Grunwaldzka w Poznaniu

EDUCARIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-06-24 08:58:38Z

Rozbudowa placu zabaw w Żłobku Łabądek w Kępnie

Archi-Ogrody Ostzreszów Agnieszka Grzesiak -

2026-06-23 09:22:25Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 37 527 PLN Średnia: 933 529 PLN Max: 10 844 049 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenów przyszkolnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 3

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000227873

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: os. Piastowskie 27

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-149

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp3krzywousty@gmail.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp3poznan.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenów przyszkolnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e6f2710-fd00-4afa-9c2e-11476f02ec76

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00289616/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zagospodarowanie terenów przyszkolnych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e6f2710-fd00-4afa-9c2e-11476f02ec76

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e6f2710-fd00-4afa-9c2e-11476f02ec76

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”).
4. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać dostęp do konta na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
5. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Centrum pomocy platformy e-Zamówienia pod adresem https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/.
6. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
7. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych.
8. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych i przekazuje się jako załączniki.
W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1) Administratorem Państwa danych osobowych oraz danych osobowych Państwa dzieci jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego z siedzibą w Poznaniu os. Piastowskie 27, 61-149 Poznań;
2) Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez e-mail: iod_mjo@um.poznan.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym trybie podstawowym bez możliwości przeprowadzenia negocjacji pn. Remont terenów przyszkolnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego na osiedlu Piastowskim 27 w Poznaniu – etap I;
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 ust. 1oraz art. 74 ust. 1 Ustawy;
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych;
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: SP3.ZP/252-03/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont terenów przyszkolnych Szkoły Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego na osiedlu Piastowskim 27 w Poznaniu, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się:
1) Projekt zagospodarowanie terenu – w zakresie określonym przedmiarem robót,
2) Inwentaryzacja,
3) Przedmiar robót,
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – w zakresie określonym przedmiarem robót.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-15

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

jakość, w tym do parametry techniczne, właściwości estetyczne i funkcjonalne takie jak dostępność dla osób niepełnosprawnych lub uwzględnianie potrzeb użytkowników

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki udziału dotyczące:
1) sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że:
a) posiada środki finansowe lub zdolność kredytową na kwotę równą co najmniej: 100 000,00 PLN.
b) jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na łączną kwotę równą co najmniej: 100 000,00 PLN.
2) zdolności technicznej lub zawodowej.
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 roboty budowlane, z których każda polegała na zagospodarowaniu terenów zieleni ogólnodostępnej, takich jak: parki, skwery, zieleńce, bulwary, publiczne ogrody lub tereny sportowo-rekreacyjne.
Każda z robót musiała obejmować swoim zakresem wykonanie małej architektury, nawierzchni mineralnych oraz nasadzeń, o wartości nie mniejszej niż 100 000,00 zł brutto każda.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zamawiający nie wymaga złożenia podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1) W celu potwierdzenia przez wykonawcę spełnienia warunków udziału w postępowaniu dotyczącym sytuacji ekonomicznej lub finansowej, Zamawiający wezwie Wykonawcę do dostarczenia następujących dokumentów:
a) informacji banku lub spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej potwierdzającej wysokość posiadanych środków finansowych lub zdolność kredytową wykonawcy, w okresie nie wcześniejszym niż 3 miesiące przed jej złożeniem;
b) dokumentów potwierdzających, że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia.
2) W celu potwierdzenia przez wykonawcę spełnienia warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej Zamawiający wezwie Wykonawcę do dostarczenia następujących dokumentów:
a) wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane - według wzoru załącznika nr 4 do SWZ,
b) dowody określające, czy roboty budowlane wskazane w wykazie robót zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

1. Wykaz dokumentów składających się na ofertę.
1) Formularz ofertowy – według wzoru interaktywnego „Formularza ofertowego” udostępnionego przez Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia i zamieszczonego w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe” załącznik nr 1 do SWZ.
2) Kosztorys ofertowy – według układu i pozycji przedmiaru robót stanowiącego załącznik załącznika nr 2 do SWZ.
Brak kosztorysu ofertowego, brak wyceny pozycji z przedmiar robót, spowoduje, że oferta zostanie odrzucona.
3) oświadczenie Wykonawcy, składane na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych – według wzoru załącznik nr 5 do SWZ.
2. Dodatkowo do oferty należy dołączyć – jeśli dotyczy:
1) Zobowiązanie Podmiotu udostępniającego zasoby - według wzoru załącznik nr 6 do SWZ.
2) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – według wzoru załącznik nr 7 do SWZ.
3) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik.
4) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

3. Dysponowanie zasobami innego podmiotu.
1) Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w pkt. XIV.1 SWZ, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych, na zasadach określonych w art. 118 ustawy.
2) Zamawiający ocenia, czy udostępniane wykonawcy przez podmioty udostępniające zasoby zdolności techniczne lub zawodowe lub ich sytuacja finansowa lub ekonomiczna, pozwalają na wykazanie przez wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa o których mowa w pkt. XIV SWZ, oraz, jeżeli to dotyczy, zbada, czy nie zachodzą wobec tego podmiotu podstawy wykluczenia, które zostały przewidziane względem wykonawcy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia został zawarty w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 12:30

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 13:00

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-07

2026-06-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
15.06.2026
Termin składania ofert
10.07.2026 10:30
Wartość umowy
182 391 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45112720-8 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45233250-6 (Roboty w zakresie nawierzchni z wyjątkiem dróg) 45223300-9 (Roboty budowlane w zakresie parkingów) 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

Okres realizacji

do 2026-10-15