Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 107 133 PLN
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.
Numer referencyjny: INW.271.1.28.2026
Zamawiający
Gmina Juchnowiec Kościelny
Jaśminowa 19
16-061 Juchnowiec Kościelny, Podlaskie
NIP: 9661813207
REGON: 050659355
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Część 1
Część 2
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 5
Załącznik_nr_5_do_SWZ Ośw. Wykonawcy wskazanie robót.docx
Załącznik nr 4
Załącznik_nr_4_do_SWZ Zobow. podmiotu trzeciego.docx
Załącznik nr 1b
Załącznik_nr_1b_do_SWZ Formul. ofertowy część II.docx
Załącznik nr 3a
Załącznik_nr_3a_do_SWZ oświadczenie podmiotu udostępni.docx
Załącznik nr 6a
Załącznik nr 6a do SWZ Projektowane post. umow.pdf
Załącznik nr 3
Załącznik_nr_3_do_SWZ oświadczenie dot przesl. wykl.docx
Załącznik nr 6b
Załącznik nr 6b do SWZ Projektowane post. umowy.pdf
Załącznik nr 7
Załącznik nr 7 do SWZ PFU.pdf
Załącznik nr 2
Załącznik_nr_2_do_SWZ Ośw. dot spełniania warunków ud.docx
SWZ
07.07.2026 SWZ.pdf
Załącznik nr 1
Załącznik_nr_1a_do_SWZ Formul. ofertowy część I.docx
Odpowiedź na pytanie
Odpowiedź Zamawiającego na pytanie.pdf
Ogłoszeniue o zmianie ogłoszenia
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia KŁ.pdf
informacja o kwocie
2026.07.24 informacja o kwocie.pdf
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert.pdf
informacja z otwarcia ofert - korekta
Informacja z otwarcia ofert - korekta.doc
info o wyborze najkorzystniejszej oferty CZ II
2026.08.03 Zaw. o wyborze najk. oferty Cz. II platforma.docx
info o wyborze najkorzystniejszej oferty CZ I
2026.08.03 Zaw. o wyborze najk. oferty Cz. I platforma.docx
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Civil Construction SP. z o.o. | Pabianice | 7312035348 |
| Civil Construction Sp. z o.o. | Pabianice | 7312035348 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Civil Construction SP. z o.o. (Pabianice) | Umowa podpisana | 59 409 PLN | 59 409 PLN |
| 2 | Civil Construction Sp. z o.o. (Pabianice) | Umowa podpisana | 47 724 PLN | 47 724 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 12 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu)
Najniższa cena
47 724 PLN
Średnia cena
152 255 PLN
Najwyższa cena
353 660 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMPRI B-K Rafał Pycz Firma brukarsko-kamieniarska Jaświły | 2 | 189 915 PLN | 189 942 PLN |
| CIVIL CONSTRUCTION Sp. z o.o. Pabianice | 2 | 127 797 PLN | 164 328 PLN |
| Civil Construction Sp. z o.o. Pabianice | 2 | 200 692 PLN | 401 384 PLN |
| Hurtownia Kamienia Naturalnego Norbert Kalinowski Dąbrowa Białostocka | 1 | - | - |
| USŁUGI PORZĄDKOWE 4 PORY ROKU ŁUKASZ KUCEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Suwałki | 1 | - | - |
| Usługi Porządkowe 4 Pory Roku Łukasz Kucewicz spółka komandytowa Suwałki | 1 | - | - |
| CIVIL CONSTRUCTION SP. z o.o. Pabianice | 1 | 92 619 PLN | 92 619 PLN |
| Civil Construction SP. z o.o. Pabianice | 1 | 59 409 PLN | 59 409 PLN |
| Weran Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 71 709 PLN | 127 797 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe KRYSTEX Żukowski Krzysztof Czarna Białostocka | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.
2026-08-17 08:59:39Z
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.
2026-08-17 08:59:39Z
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w miejscowości Lewickie
2026-07-24 11:55:19Z
Zwiększenie powierzchni zielonej na Placu M.Konopnickiej
2026-07-20 12:50:04Z
Opracowanie dokumentacji projektowej i budowa Psiego Parku na osiedlu Leśna Dolina w Białymstoku.
2026-07-08 07:13:50Z
Zagospodarowanie działki gminnej w Juchnowcu Kościelnym
2026-07-03 06:12:16Z
Przywrócenie i ochrona bioróżnorodności nad rzeką Kumiałką wraz z zagospodarowaniem terenów nadbrzeżnych
2026-06-16 07:22:51Z
Zagospodarowanie terenu wokół zabytkowego budynku po byłej szkole podstawowej w Srebrnym Borku
2026-06-10 08:36:14Z
Rewitalizacja centrum miasta w Dąbrowie Białostockiej
2026-05-25 10:58:40Z
Rewitalizacja obszaru miejskiego: budowa tężni solankowej oraz fontanny w Bielsku Podlaskim
2026-05-11 06:27:40Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328395 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny
w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenów rekreacyjnych w Gminie Juchnowiec Kościelny
w formule zaprojektuj i wybuduj - Koplany, Solniczki.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92766279-de14-4092-96de-c3cbbfb1e040
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328395
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027094/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Kreatywna Wieś - boisko przy świetlicy w Koplanach, teren przy świetlicy w Lewickich, teren rekreacyjny w Solniczkach
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.15.) Nazwa projektu lub programu
Program odnowy wsi województwa podlaskiego – kreatywna wieś.
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-92766279-de14-4092-96de-c3cbbfb1e0403.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-92766279-de14-4092-96de-c3cbbfb1e040
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 12. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w instrukcjach interaktywnych zlokalizowanych w Centrum pomocy Platformy e-Zamówienia.
13. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”.
14. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem „Formularz do komunikacji” wynosi 150 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki do jednego formularza).
15. Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa § 12 Regulaminu Platformy e-Zamówienia, a mianowicie:
W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest:
a) Komputer PC:
- parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD,
- zainstalowany jeden z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04,
- zainstalowana jedna z poniżej wymienionych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowsza, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 lub nowsza,
lub
b) Tablet/Telefon:
- parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2 GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3,
- przeglądarka Chrome 61 lub nowa,
c) Dla korzystania z z pełnej funkcjonalności może być konieczne włączenie w przeglądarce obsługi protokołu bezpiecznej transmisji danych SSL, obsługi Java Script oraz cookies,
d) Specyfikacja połączenia, formatu przesyłanych danych oraz kodowania i oznaczania czasu odbioru danych:
- specyfikacja połączenia – formularze udostępnione są za pomocą protokołu TLS 1.2,
- format danych oraz kodowanie: formularze dostępne są w formacie HTML z kodowaniem UTF-8,
- oznaczenia czasu odbioru danych: wszelkie operacje opierają się o czas serwera i dane zapisywane są z dokładnością co do sekundy.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: INW.271.1.28.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I Budowa piłkochwytów w miejscowości Koplany w formule zaprojektuj i wybuduj.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać projekt zagospodarowania terenu działki gminnej, położonej przy adresie Koplany 45/1 w Koplanach, o nr ewid. 29 obręb Koplany, gm. Juchnowiec Kościelny, oraz wybudować piłkochwyty na tej działce zgodnie z Programem Funkcjonalno - Użytkowym stanowiącym załącznik nr 7 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
W projekcie zagospodarowania terenu należy przewidzieć:
● 51 mb piłkochwytów o wysokości 6m
A. Dokumentacja techniczna obejmuje:
1. koncepcję programowo – przestrzenną - 2 egz.
2. projekt zagospodarowania terenu – 4 egz.
3. projekt budowlano – wykonawczy (techniczny jeśli konieczny) - po 4 egz.
4. mapa do celów projektowych w skali 1: 500 – 1 egz.
5. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót ( jeśli konieczne) -2 egz.
6. przedmiary robót - 2 egz.
7. kosztorysy inwestorskie -2 egz.
8. wersja elektroniczna kompletnej dokumentacji na płycie CD -1 egz.
9. wersja elektroniczna kompletnej dokumentacji w chmurze pod konkretnym linkiem udostępnionym Zamawiającemu
w tym:
1) Wykonanie wszelkich prac przygotowawczych niezbędnych do sporządzenia projektu,
2) Wykonanie aktualnej mapy do celów projektowych z wykonaniem następujących czynności:
a) porównanie istniejącej mapy z terenem i naniesienie na nią istniejących elementów infrastruktury technicznej,
b) wykonanie pomiarów aktualizacyjnych (sytuacyjno–wysokościowych),
c) opracowanie mapy sytuacyjno-wysokościowej w skali 1 : 500,
d) rejestracja opracowania w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjno–Kartograficznej w Białymstoku,
e) wykonanie mapy w wersji elektronicznej,
3) Opracowanie koncepcji programowo – przestrzennej oraz przedstawienie jej do akceptacji Zamawiającemu,
4) Wykonanie projektu zagospodarowania terenu przez projektanta posiadającego wymagane uprawnienia budowlane wraz z projektem technicznym montażu urządzeń,
5) Uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień i wymaganych opinii,
6) Uzyskanie skutecznego zgłoszenia wykonania robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Białymstoku.
B. Dostawa i montaż urządzeń oraz roboty budowlane związane budową piłkochwytów
Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym – montaż piłkochwytów
4.2.6.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-14
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji i rękojmi
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II Budowa mini boiska do koszykówki w miejscowości Solniczki w formule zaprojektuj i wybuduj.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać projekt zagospodarowania terenu działki gminnej, położonej przy ul. Leśnej w Solniczkach, o nr ewid. 155 obręb Solniczki,
gm. Juchnowiec Kościelny oraz wybudować mini boisko do koszykówki na tej działce zgodnie z Programem Funkcjonalno - Użytkowym stanowiącym załącznik nr 7 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia.
W projekcie zagospodarowania terenu należy przewidzieć:
● Mini boisko do koszykówki o wielkości ok. 50m2 z kostki brukowej bezfazowej o grubości 6cm wraz z obrzeżami
● kosz do koszykówki – 1 szt.
● Stół betonowy zewnętrzny do tenisa stołowego do wkopania – 1 szt.
● Urządzenie siłowni zewnętrznej street workout – 1 szt.
● Urządzenie placu zabaw - 3 szt. (kuchnia błotna, mostek do ćwiczenia równowagi, huśtawka wagowa)
A. Dokumentacja techniczna obejmuje:
1. koncepcję programowo – przestrzenną - 2 egz.
2. projekt zagospodarowania terenu – 4 egz.
3. projekt budowlano – wykonawczy (techniczny jeśli konieczny) - po 4 egz.
4. mapa do celów projektowych w skali 1: 500 – 1 egz.
5. specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót ( jeśli konieczne) -2 egz.
6. przedmiary robót - 2 egz.
7. kosztorysy inwestorskie -2 egz.
8. wersja elektroniczna kompletnej dokumentacji na płycie CD -1 egz.
9. wersja elektroniczna kompletnej dokumentacji w chmurze pod konkretnym linkiem udostępnionym Zamawiającemu
w tym:
1) Wykonanie wszelkich prac przygotowawczych niezbędnych do sporządzenia projektu,
2) Wykonanie aktualnej mapy do celów projektowych z wykonaniem następujących czynności:
a) porównanie istniejącej mapy z terenem i naniesienie na nią istniejących elementów infrastruktury technicznej,
b) wykonanie pomiarów aktualizacyjnych (sytuacyjno–wysokościowych),
c) opracowanie mapy sytuacyjno-wysokościowej w skali 1 : 500,
d) rejestracja opracowania w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjno–Kartograficznej w Białymstoku,
e) wykonanie mapy w wersji elektronicznej,
3) Opracowanie koncepcji programowo – przestrzennej oraz przedstawienie jej do akceptacji Zamawiającemu,
4) Wykonanie projektu zagospodarowania terenu przez projektanta posiadającego wymagane uprawnienia budowlane wraz z projektem technicznym montażu urządzeń,
5) Uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień i wymaganych opinii,
6) Uzyskanie skutecznego zgłoszenia wykonania robót budowlanych w Starostwie Powiatowym w Białymstoku.
B. Dostawa i montaż urządzeń oraz roboty budowlane związane z budową mini boiska do koszykówki:
Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym – budowa mini boiska do koszykówki wraz z koszem
4.2.6.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-09-14
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.
4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji i rękojmi
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 1
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy zgodnie z art. 57 ust. 1 ustawy Pzp oraz zapisami rozdziału VI SWZ nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone przez Zamawiającego.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunków w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie stawia warunków w powyższym zakresie.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający nie stawia warunków w powyższym zakresie.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
2. W projekcie umowy Zamawiający określił istotne warunki umowy, a w szczególności terminy, warunki płatności, odsetki i kary umowne oraz inne postanowienia, w tym warunki zmiany treści umowy, w zakresie uregulowanym w art. 454-455 ustawy pzp oraz wskazanym w Załączniku Nr 6 a-b do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.1. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić wyłącznie za zgodą obu stron wyrażoną w formie pisemnego aneksu pod rygorem nieważności i będą dopuszczalne
w granicach unormowania art. 454 i 455 ustawy pzp.
2. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany treści umowy, w zakresie wynagrodzenia Wykonawcy, w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z następujących okoliczności:
1) jeżeli konieczność zmiany umowy spowodowana jest okolicznościami, których Zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć, o ile zmiana nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy, a wzrost ceny każdą kolejną zmianą nie przekracza 10 % wartości pierwotnej umowy,
2) na skutek ustawowej zmiany stawki podatku od towarów i usług (VAT), mającej zastosowanie do przedmiotu zamówienia:
- zmiana ustawowej wysokości podatku VAT powoduje odpowiednią zmianę wynagrodzenia Wykonawcy od dary wprowadzenia zmiany,
- naliczenie podatku VAT w nowej wysokości dopuszcza się tylko od wynagrodzenia za te cześć umowy realizowana po dniu wejścia w życie przepisów ustalających zmiany stawki VAT,
- w przypadku zmiany stawki podatku VAT, wynagrodzenie brutto pozostałe
do końca realizacji umowy może ulec zmianie o różnicę w wysokości tego podatku,
3) na skutek zmiany wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej, ustalonych na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę,
4) na skutek zmiany zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne,
5) na skutek zmiany zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych, o których mowa w ustawie z dnia 4 października 2018 r.
o pracowniczych planach kapitałowych – jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez Wykonawcę, każda ze stron umowy,
w terminie od dnia opublikowania przepisów dokonujących tych zmian do trzydziestu dni od dnia ich wejścia w życie, może zwrócić się do drugiej strony
o przeprowadzenie negocjacji w sprawie odpowiedniej zmiany wynagrodzenia. Zmiana umowy na podstawie ustaleń negocjacyjnych może nastąpić po wejściu
w życie przepisów będących przyczyna waloryzacji.
11. Zamawiający przewiduje również możliwość dokonywania nieistotnych zmian postanowień umowy, które nie dotyczą treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-22 11:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-92766279-de14-4092-96de-c3cbbfb1e040
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-22 12:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.07.2026
- Termin składania ofert
- 24.07.2026 09:00
- Wartość umowy
- 107 133 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-09-14