Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup ambulansu drogowego typu B

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00316171

Zamawiający

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

NIP: 5540312510

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

05-506 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Ratownik - Ambulanse Sp. z o.o. Sp. k Lesznowola -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Ratownik - Ambulanse Sp. z o.o. Sp. k (Lesznowola) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Kujawsko-pomorskie — na podstawie 1 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34114110-3)

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Ratownik - Ambulanse Sp. z o.o. Sp. k Lesznowola 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 4 przetargów

Min: 308 900 PLN Średnia: 374 450 PLN Max: 440 000 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup ambulansu drogowego typu B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.2.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090538318

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Powstańców Warszawy 5

1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.4.3.) Kod pocztowy: 85-681

1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: baranowska1486@10wsk.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.10wsk.mil.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d97fb0e9-6ec6-4cb0-bfde-17488961d8d4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316171

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 122916-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0383/25/KPO/10/2025/566 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia „Podniesienie jakości i dostępności do świadczeń kardiologicznych w Klinice Kardiologii i Kardiochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy poprzez zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace budowlane związane z modernizacją infrastruktury kardiologicznej

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup ambulansu drogowego typu B

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakup ambulansu drogowego typu B
zgodnie z wymaganiami postawionymi w specyfikacji technicznej oraz z zapisami SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 34114110-3 - Pojazdy ratownicze

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-06-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Ratownik - Ambulanse Sp. z o.o. Sp. k

4.3.3.) Ulica: Wilcza

4.3.4.) Miejscowość: Lesznowola

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-506

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 799692,39 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 317428-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 799692,39 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 34114110-3
34114110-3 (Pojazdy ratownicze)