Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 498 500 PLN
Zakup ciągnika rolniczego wraz z cysterną przeznaczoną do transportu wody pitnej
Numer referencyjny: OC.271.5.2026
Zamawiający
GMINA RAWA MAZOWIECKA
Aleja Konstytucji 3 Maja 32
96-200 Rawa Mazowiecka, Łódzkie
NIP: 8351543055
REGON: 750148420
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Załącznik nr 6 - Wykaz dostaw
Załącznik nr 6 - Wykaz dostaw.doc
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy
Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docx
Załącznik nr 3 - Wzór óswiadczenia o braku podstaw do wykluczenia
Załącznik nr 3 - Wzór óswiadczenia o braku podstaw do wykluczenia.docx
Załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy
Załącznik nr 2 - Projektowane postanowienia umowy.pdf
Załącznik nr 7 - Identyfikator postępowania
Załącznik nr 7 - Identyfikator postępowania.doc
Załącznik nr 8 - Opis przedmiotu zamówienia
Załącznik nr 8 - Opis przedmiotu zamówienia.docx
Załącznik nr 9 - Spełnienie parametrów technicznych
Załącznik nr 9 - Spełnienie parametrów technicznych.docx
Załącznik nr 4 - Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału
Załącznik nr 4 - Wzór oświadczenia o spełnianiu warunków udziału.docx
Załącznik nr 5 - Wzór oświadczenia wykonawców
Załącznik nr 5 - Wzór oświadczenia wykonawców.docx
Specyfikacja Warunków Zamówienia
SWZ.pdf
Wyjaśnienia treści SWZ
Odpowiedzi_03.08.2026.pdf
Wyjaśnienia treści SWZ
Odpowiedzi_04.08.2026.pdf
Zmiana treści ogłoszenia
08def203-ddd8-d368-68d1-700001d64cf2.pdf
Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia
Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.pdf
Informacja z otwarcia ofert
Informacja z otwarcia ofert.pdf
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Marcinkowscy Group Sp. z o.o. | Podtrzcianna 11a | 750521681 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Marcinkowscy Group Sp. z o.o. (Podtrzcianna 11a) | Umowa podpisana | 498 500 PLN | 498 500 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 42 rozstrzygniętych przetargów (CPV 16700000-2 - Ciągniki)
Najniższa cena
18 176 PLN
Średnia cena
377 345 PLN
Najwyższa cena
960 264 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Farmasz Sp. z o.o. Brzeziny | 4 | - | - |
| PT WANICKI Sp. z o.o. Mogilany | 3 | 833 757 PLN | 1 667 514 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Agros-Wrońscy" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Strzelce Wielkie | 2 | 369 102 PLN | 369 102 PLN |
| HYDRO-MASZ Sp. z o.o. Sp. k. Zapole | 2 | 476 379 PLN | 476 379 PLN |
| AGROSKŁAD Sp. z o.o. Józefin | 2 | 574 164 PLN | 574 164 PLN |
| Hydro-Masz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Zapole | 2 | 367 217 PLN | 734 433 PLN |
| FARMASZ Sp. z o.o. Bogdanka | 2 | 573 180 PLN | 573 180 PLN |
| Marcinkowscy Group Sp. z o.o. Podtrzcianna | 2 | 121 032 PLN | 242 064 PLN |
| ZIMEX AGRO Spółka z o.o. Leszcze 29 | 2 | 418 692 PLN | 418 692 PLN |
| AGROSKŁAD sp. z o.o. Ujazd | 2 | 225 462 PLN | 450 923 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup i dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem
2026-09-02 12:23:31Z
„Zakup ciągnika do utrzymania terenów zielonych w pasach drogowych dróg powiatowych"
2026-09-01 11:01:10Z
Zakup wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Centrum Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na 6 w ZS CKU w Wolborzu”.
2026-08-27 19:01:51Z
Zakup wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Centrum Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na 6 w ZS CKU w Wolborzu”.
2026-08-27 19:01:51Z
Zakup wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Centrum Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na 6 w ZS CKU w Wolborzu”.
2026-08-27 19:01:51Z
Zakup ciągnika wraz z osprzętem
2026-08-27 11:54:03Z
Zakup ciągnika rolniczego
2026-08-27 08:19:56Z
Zakup ciągnika rolniczego wraz z cysterną przeznaczoną do transportu wody pitnej
2026-08-25 11:29:11Z
„Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z pługiem w ramach OL i OC na lata 2025-2026 na terenie Powiatu Łęczyckiego w zakresie zadań własnych – obszar II”.
2026-08-25 10:09:56Z
„Zakup z dostawą używanego ciągnika rolniczego”
2026-08-24 07:30:41Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361304 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup ciągnika rolniczego wraz z cysterną przeznaczoną do transportu wody pitnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RAWA MAZOWIECKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148420
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Konstytucji 3 Maja 32
1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: /46/8144241
1.5.8.) Numer faksu: /46/8144241
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rawam.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rawam.ug.gov.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup ciągnika rolniczego wraz z cysterną przeznaczoną do transportu wody pitnej
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8523cd0e-0c0c-48d6-bab4-00159fbee69d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361304
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00000699/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup ciągnika rolniczego wraz z cysterną do transportu wody pitnej
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8523cd0e-0c0c-48d6-bab4-00159fbee69d3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl/pl/regulamin/#regulamin-serwisu oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
Komunikacja w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze”. Adres strony internetowej https://ezamowienia.gov.pl.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Sposób złożenia oferty w tym zaszyfrowania oferty opisany został w Regulaminie Platformy e-Zamówienia dostępnym na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz w informacjach zamieszczonych w zakładce „Centrum Pomocy”. Wykonawca, aby wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego i złożyć ofertę do postępowania musi posiadać konto na Platformie e-Zamówienia.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje zawarte w rozdziale 22 SWZ - OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: OC.271.5.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup ciągnika rolniczego wraz z cysterną przeznaczoną do transportu wody pitnej.
Zakres zamówienia obejmuje: dostawę ciągnika rolniczego wraz z cysterną przeznaczoną do transportu wody pitnej oraz oprzyrządowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8 do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
34144212-7 - Cysterny do transportu wody
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi zgodnie z ustawą, na podstawie poniższych kryteriów, którym odpowiada określona liczba punktów. Zamawiający zastosuje zaokrąglenie wyników do dwóch miejsc po przecinku (jeśli 3 cyfra po przecinku będzie mniejsza od 5 zaokrąglenie nastąpi w dół, zaś jeśli trzecia cyfra po przecinku będzie większa bądź równa od 5 zaokrąglenie nastąpi w górę).
Za ofertę najkorzystniejszą uważa się ofertę, która przedstawi najkorzystniejszy bilans (największa ilość punktów przyznanych w oparciu o ustalone kryteria). Pozostałe oferty zostaną sklasyfikowane zgodnie z ilością uzyskanych punktów.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji i rękojmi
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące:1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
3. uprawnień sytuacji ekonomicznej lub finansowej;
Zamawiający nie określa warunku w ww. zakresie.
4. zdolności technicznej lub zawodowej;
Wykonawca spełni powyższy warunek jeśli:
4.1 Udokumentuje wykonanie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonanie co najmniej dwóch dostaw o podobnym charakterze, tj. co najmniej dwóch dostaw polegających na dostawie nowego ciągnika rolniczego, ciągnika z cysterną lub innego zestawu o podobnym przeznaczeniu, o wartości minimum 150.0000,00 zł każda. Zasobu wiedzy i doświadczenia nie można łączyć. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie przynajmniej jeden ze wspólnie ubiegających się wykonawców musi spełnić w całości ten warunek.
W przypadku korzystania z zasobów podwykonawców lub podmiotów trzecich warunek ten spełnić musi w całości wykonawca lub podwykonawca lub podmiot trzeci.
5. Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych, sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych.
6. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów, musi udowodnić Zamawiającemu, że realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów, w szczególności przedstawiając zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą oświadczenia stanowiące wstępne potwierdzenie, że Wykonawca na dzień składania ofert:
a) nie podlega wykluczeniu,
b) spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Oświadczenia należy złożyć wg wymogów załącznika nr 3 i 4 do SWZ.
Zamawiający nie żąda złożenia przez Wykonawcę dokumentów na potwierdzenie braku podstaw do wykluczenia z udziału w postępowaniu.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą oświadczenia stanowiące wstępne potwierdzenie, że Wykonawca na dzień składania ofert:
a) nie podlega wykluczeniu,
b) spełnia warunki udziału w postępowaniu.
Oświadczenia należy złożyć wg wymogów załącznika nr 3 i 4 do SWZ.
Jeżeli wykonawca nie złożył oświadczeń, o którym mowa w pkt 8.1 SWZ lub są one niekompletne lub zawierają błędy, zamawiający wezwie wykonawcę odpowiednio do ich złożenia, poprawienia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie, chyba że oferta wykonawcy podlega odrzuceniu bez względu na ich złożenie, uzupełnienie lub poprawienie lub zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Zamawiający wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie (nie krótszym niż 5 dni od dnia wezwania) następujących podmiotowych środków dowodowych (aktualnych na dzień złożenia):
a) wykazu robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty, miejsca wykonania i podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane (sporządzonego zgodnie z Załącznikiem Nr 6 do SWZ), z załączeniem dowodów określających czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty– w odniesieniu do warunku określonego w pkt. 6.1.4.1) SWZ
b) wykazu osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami, sporządzonego zgodnie z Załącznikiem Nr 7 do SWZ– w odniesieniu do warunku określonego w pkt. 6.1.4.2. SWZ.
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku, wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
a) oświadczenia o których mowa w pkt. 8.1 SWZ składa z ofertą każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteria selekcji.
b) w przypadku, o którym mowa w rozdziale 6.3 SWZ wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy. W przypadku gdy ofertę składa spółka cywilna, a pełen zakres prac wykonają wspólnicy wspólnie w ramach umowy spółki oświadczenie powinno potwierdzać ten fakt. Oświadczenie należy złożyć wg wymogów załącznika nr 5 do SWZ. Oświadczenie to jest podmiotowym środkiem dowodowym.
c) zobowiązani są oni na wezwanie Zamawiającego, złożyć podmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt. 8.3 SWZ, przy czym podmiotowe środki dowodowe, o których mowa:
- w pkt. 8.3.1 SWZ składa odpowiednio Wykonawca/Wykonawcy, który/którzy wykazuje/-ą spełnienie warunku
Jeżeli została wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zamawiający przewiduje możliwości wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 454-455 ustawy oraz postanowień Projektu Umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-06 10:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Portalu e-Zamówienia.
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-06 11:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.07.2026
- Termin składania ofert
- 07.08.2026 08:00
- Wartość umowy
- 498 500 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
30 dni