Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 552 270 PLN

„Zakup z dostawą używanego ciągnika rolniczego”

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00311451

Numer referencyjny: ZP.271.04.2026

Zamawiający

GMINA STRZELCE

ul. Leśna 1

99-307 Strzelce, Łódzkie

NIP: 7752406139

REGON: 611016063

Opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zadania pod nazwą: „Zakup z dostawą używanego ciągnika rolniczego”. Zamówienie obejmuje dostawę używanego ciągnika rolniczego wyprodukowanego nie wcześniej jak w 2023 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (kod CPV): 16700000-2: Ciągniki 5.2. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia do: Urzędu Gminy Strzelce w Strzelcach, ul. Leśna 1, 99-307 Strzelce. Dostawa odbywać się będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy zamówienia. 5.3. Rękojmia za wady: Wykonawca udzieli Zamawiającemu minimum 3 miesięcznej rękojmi za wady lub 1100 mth w zależności co nastąpi pierwsze, na dostarczony przedmiot zamówienia. Okres rękojmi za wady liczony jest od daty końcowego odbioru przedmiotu zamówienia stosownym protokołem odbioru.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Termin płatności faktury za dostawę przez Zamawiającego 15%
Przebieg pojazdu w mth (motogodzinach) 25%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. Chełmno 8751555240

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. (Chełmno) Umowa podpisana 552 270 PLN 552 270 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 42 rozstrzygniętych przetargów (CPV 16700000-2 - Ciągniki)

Najniższa cena

18 176 PLN

Średnia cena

377 345 PLN

Najwyższa cena

960 264 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Farmasz Sp. z o.o. Brzeziny 4 - -
PT WANICKI Sp. z o.o. Mogilany 3 833 757 PLN 1 667 514 PLN
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Agros-Wrońscy" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Strzelce Wielkie 2 369 102 PLN 369 102 PLN
HYDRO-MASZ Sp. z o.o. Sp. k. Zapole 2 476 379 PLN 476 379 PLN
AGROSKŁAD Sp. z o.o. Józefin 2 574 164 PLN 574 164 PLN
Hydro-Masz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Zapole 2 367 217 PLN 734 433 PLN
FARMASZ Sp. z o.o. Bogdanka 2 573 180 PLN 573 180 PLN
Marcinkowscy Group Sp. z o.o. Podtrzcianna 2 121 032 PLN 242 064 PLN
ZIMEX AGRO Spółka z o.o. Leszcze 29 2 418 692 PLN 418 692 PLN
AGROSKŁAD sp. z o.o. Ujazd 2 225 462 PLN 450 923 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup i dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem

HYDRO-MASZ Sp. z o.o. Sp. k. -

2026-09-02 12:23:31Z

„Zakup ciągnika do utrzymania terenów zielonych w pasach drogowych dróg powiatowych"

Agroskład Sp zo.o. 465 000 PLN

2026-09-01 11:01:10Z

Zakup wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Centrum Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na 6 w ZS CKU w Wolborzu”.

AGROSKŁAD sp. z o.o. 392 370 PLN

2026-08-27 19:01:51Z

Zakup wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Centrum Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na 6 w ZS CKU w Wolborzu”.

AGROSKŁAD sp. z o.o. 58 553 PLN

2026-08-27 19:01:51Z

Zakup wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Centrum Ustawicznego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Wolborzu w ramach projektu „Kształcenie zawodowe na 6 w ZS CKU w Wolborzu”.

NIP: 5270205140 18 176 PLN

2026-08-27 19:01:51Z

Zakup ciągnika wraz z osprzętem

Farmasz Sp. z o.o. -

2026-08-27 11:54:03Z

Zakup ciągnika rolniczego

Agromarket Sp. z o.o. Sp. k. 269 370 PLN

2026-08-27 08:19:56Z

Zakup ciągnika rolniczego wraz z cysterną przeznaczoną do transportu wody pitnej

Marcinkowscy Group Sp. z o.o. 498 500 PLN

2026-08-25 11:29:11Z

„Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika wraz z pługiem w ramach OL i OC na lata 2025-2026 na terenie Powiatu Łęczyckiego w zakresie zadań własnych – obszar II”.

PT WANICKI Sp. z o.o. 707 250 PLN

2026-08-25 10:09:56Z

„Zakup z dostawą używanego ciągnika rolniczego”

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 552 270 PLN

2026-08-24 07:30:41Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 6 089 PLN Średnia: 371 716 PLN Max: 1 056 130 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
„Zakup z dostawą używanego ciągnika rolniczego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRZELCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016063

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 1

1.5.2.) Miejscowość: Strzelce

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-307

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 24 356 66 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminastrzelce.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ugstrzelce.bip.org.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup z dostawą używanego ciągnika rolniczego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3722642c-c332-4176-8d4e-6e593bc16a65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006192/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 „Zakup z dostawą używanego ciągnika rolniczego”

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3722642c-c332-4176-8d4e-6e593bc16a65

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1) W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2) Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3) Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Wioleta Maćczak; Email: wioleta.macczak@gminastrzelce.eu
4) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.ploraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
5) Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
6) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
7) W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy eZamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu +48 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
8) W uzasadnionych sytuacjach (przypadkach) uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres E-mail: zamowienia@gminastrzelce.eu z zastrzeżeniem, iż powyższa sytuacja nie dotyczy składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Określony w SWZ - Zgodnie z informacją zawartą w pkt 23 SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Określony w SWZ - Zgodnie z informacją zawartą w pkt 23 SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.271.04.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie zadania pod nazwą: „Zakup z dostawą używanego ciągnika rolniczego”. Zamówienie obejmuje dostawę używanego ciągnika rolniczego wyprodukowanego nie wcześniej jak w 2023 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1 do SWZ.
Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (kod CPV):
16700000-2: Ciągniki
5.2. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia do: Urzędu Gminy Strzelce w Strzelcach, ul. Leśna 1, 99-307 Strzelce. Dostawa odbywać się będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy zamówienia.
5.3. Rękojmia za wady: Wykonawca udzieli Zamawiającemu minimum 3 miesięcznej rękojmi za wady lub 1100 mth w zależności co nastąpi pierwsze, na dostarczony przedmiot zamówienia. Okres rękojmi za wady liczony jest od daty końcowego odbioru przedmiotu zamówienia stosownym protokołem odbioru.

4.2.6.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: 18.2. Opis sposobu oceny ofert:
1) Cena (cena całkowita brutto oferty) – 60 pkt
Oferta niepodlegająca odrzuceniu z najniższą ceną całkowitą brutto otrzyma maksymalną ilość punktów (60 pkt), a pozostałe oferty niepodlegające odrzuceniu otrzymają punkty obliczone według wzoru:

P1= (Cmin / C ) x 60 pkt
gdzie:
P1 - liczba punktów obliczona dla oferty badanej,
Cmin - najniższa cena całkowita brutto spośród wszystkich ofert niepodlegających odrzuceniu,
C – cena całkowita brutto w ofercie badanej,
60 – maksymalna ilość punktów w kryterium cena.
Tak wyliczona punktacja będzie stanowiła komponent P1.

2) Termin płatności faktury za dostawę przez Zamawiającego – 15 pkt
Zamawiający przyzna punkty w niniejszym kryterium na podstawie zaoferowanego przez Wykonawcę terminu płatności faktury przez Zamawiającego za wykonaną dostawę. Punkty zostaną przyznane w taki sposób, że wykonawca oferujący termin płatności faktury od daty jej złożenia do Zamawiającego – otrzymuje:
 10 dni – 0 pkt
 21 dni – 8 pkt
 30 dni – 15 pkt.
W ofercie wymaga się podania jednej z powyższych opcji. Niezaznaczenie żadnej z opcji spowoduje odrzucenie oferty.
Tak wyliczona punktacja będzie stanowiła komponent P2.

3) Przebieg pojazdu w mth (motogodzinach) – 25 pkt
Zamawiający przyzna punkty w niniejszym kryterium na podstawie zaoferowanego przez Wykonawcę przebiegu pojazdu w mth (motogodzinach) mniejszego do obligatoryjnego wymaganego przez Zamawiającego przebiegu pojazdu, który wynosi 1100 - mth - wg. poniższej zasady:
Przebieg pojazdu 910 mth i mniej - 25 pkt
Przebieg pojazdu w przedziale 911 mth – 950 mth - 20 pkt
Przebieg pojazdu w przedziale 951 mth – 1000 mth - 15 pkt
Przebieg pojazdu w przedziale 1001 mth – 1050 mth - 10 pkt
Przebieg pojazdu w przedziale 1051 mth – 1090 mth - 5 pkt
Przebieg pojazdu w przedziale 1091 mth – 1100 mth - 0 pkt

Tak wyliczona punktacja będzie stanowiła komponent P3.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60,00

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin płatności faktury za dostawę przez Zamawiającego

4.3.6.) Waga: 15,00

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Przebieg pojazdu w mth (motogodzinach)

4.3.6.) Waga: 25,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: a) oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 roku, o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2025 roku, poz. 1714), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (sporządzonego zgodnie z Załącznikiem Nr 4A do SWZ),
b) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4) ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1) W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2) Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
3) Zamawiający wyznacza następujące osoby do kontaktu z Wykonawcami: Wioleta Maćczak; Email: wioleta.macczak@gminastrzelce.eu
4) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin korzystania z Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.ploraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
5) Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta na Platformie e-Zamówienia ani logowania.
6) Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
7) W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy eZamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu +48 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”.
8) W uzasadnionych sytuacjach (przypadkach) uniemożliwiających komunikację wykonawcy i Zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia, Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres E-mail: zamowienia@gminastrzelce.eu z zastrzeżeniem, iż powyższa sytuacja nie dotyczy składania ofert/wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

1. Zmiany postanowień niniejszej Umowy mogą nastąpić wyłącznie w okolicznościach, o których mowa w art. 455 ust. 1 i 2 ustawy Pzp i pod rygorem nieważności wymagają formy pisemnego aneksu skutecznego po podpisaniu przez obie Strony.
2. Zamawiający, działając zgodnie z dyspozycją przepisu art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp może wyrazić zgodę na dokonanie zmian postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy:
1) w przypadku konieczności przesunięcia terminu realizacji Umowy lub innych terminów umownych, jeżeli ich przesunięcie jest wynikiem okoliczności, za które odpowiedzialny jest Zamawiający,
2) braku możliwości przyjęcia dostawy Przedmiotu umowy z uwagi na przeszkody techniczne lub logistyczne, zmiany w strukturze lub organizacji Zamawiającego,
3) konieczności dokonania zmiany w obszarze finansowania zamówienia, zmiany Umowy o dofinansowanie itp., w zakresie, w jakim ww. okoliczności mają lub będą mogły mieć wpływ na dotrzymanie terminów umownych;
4) w sytuacji przesunięcia terminu realizacji Umowy lub innych terminów umownych, jeżeli ich modyfikacja jest wynikiem udzielenia zamówień dodatkowych,
5) w przypadku przesunięcia terminu realizacji Umowy lub innych terminów umownych, która jest wynikiem wystąpienia siły wyższej, o której mowa w §10,
6) konieczności przesunięcia terminów umownych, jeśli owa konieczność powstała na skutek okoliczności, których przy dołożeniu należytej staranności nie można było przewidzieć w chwili zawarcia Umowy,
7) zmiany lub rezygnacji z podwykonawców,
8) zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację Umowy;
3. W razie wątpliwości, przyjmuje się, że nie wymagają aneksowania Umowy następujące zmiany:
1) zmiany danych do kontaktu, zmiany danych teleadresowych, zmiany danych związanych z obsługą administracyjno – organizacyjną Umowy,
2) zmiany danych rejestrowych,
3) zmiany będące następstwem sukcesji uniwersalnej po jednej ze stron Umowy,
4. W przypadkach, o których mowa w ust. 3, Strona inicjująca zmiany, przedstawia ich treść drugiej Stronie w formie pisemnej notyfikacji.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-07 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-07 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-05

2026-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
27.06.2026
Termin składania ofert
07.07.2026 08:00
Wartość umowy
552 270 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 16700000-2 - Ciągniki
16700000-2 (Ciągniki)

Okres realizacji

30 dni