Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 311 144 PLN

Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00307397

Numer referencyjny: FZP.2810.86.2026

Zamawiający

Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

Poniatowskiego 26

08-110 Siedlce, Mazowieckie

NIP: 8212577607

REGON: 141944750

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. Dostawę do siedziby Zamawiającego; 2. Dostarczenie dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi oraz dokumentów wymaganych dla wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; Szczegółowy opis parametrów techniczno-eksploatacyjnych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 1070015148

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. (Warszawa) Umowa podpisana 311 144 PLN 311 144 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne)

Najniższa cena

265 PLN

Średnia cena

65 472 PLN

Najwyższa cena

786 216 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Zakład Techniki Medycznej "TECH-MED" Sp. z o.o. Bydgoszcz 8 61 549 PLN 15 683 PLN
FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa Wolin 3 7 900 PLN 23 701 PLN
Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 2 311 144 PLN 311 144 PLN
BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 11 599 PLN 11 599 PLN
ALTARE Sp. z o.o. Kielce 2 44 347 PLN 143 759 PLN
NEO PLUS SP. Z O.O. Piotrków Trybunalski 2 - -
Viridian Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 15 050 PLN 61 549 PLN
Medeir Przemysław Fila Zielona Góra 2 - -
MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o warszawa 1 229 824 PLN 229 824 PLN
NEOMED Barbara Stańczyk Piaseczno 1 4 385 PLN 4 385 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup, dostawa, montaż sprzętu na potrzeby Pracowni Leków Jałowych wraz z przebudową i adaptacją części pomieszczeń Apteki Szpitalnej w ramach realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa (...) "

Intelimedical Poland Sp. z o.o. -

2026-08-28 12:24:23Z

Dostawa urządzenia medycznego do obrazowania, znak sprawy: AEZ/S-119/2026

Varimed Sp. z o. o. 38 340 PLN

2026-08-28 06:24:23Z

„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego, serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.

PHU Technomex Sp. z o.o. -

2026-08-27 14:26:43Z

Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-118/2026

Medicom Sp. z o.o. 8 316 PLN

2026-08-27 08:57:56Z

Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego

Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. -

2026-08-26 09:37:10Z

Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.

Ronomed Sp.z o.o. Sp.k. 43 926 PLN

2026-08-26 08:53:55Z

Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.

MEDCOMPLEX Sp.z o.o. 276 552 PLN

2026-08-26 08:53:55Z

Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.

Sklep dla lekarzy Sp. z o.o. 2 795 PLN

2026-08-26 08:53:55Z

Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.

ALTARE Sp. z o.o. 16 814 PLN

2026-08-26 08:53:55Z

Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.

ALTARE Sp. z o.o. 71 880 PLN

2026-08-26 08:53:55Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 464 PLN Średnia: 123 747 PLN Max: 786 216 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141944750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 26

1.5.2.) Miejscowość: Siedlce

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozp@szpital.siedlce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital.siedlce.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Spółka z o.o.

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd42ada7-163b-487c-8593-d58bcd5d7140

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: FZP.2810.86.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Dostawę do siedziby Zamawiającego;
2. Dostarczenie dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi oraz dokumentów wymaganych dla wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
Szczegółowy opis parametrów techniczno-eksploatacyjnych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy

4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100,00

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych:
1. Deklaracji zgodności UE (Declaration of Conformity) wystawionej przez producenta dla oferowanego wyrobu medycznego.
2. Dokumentów potwierdzających, że oferowany wyrób medyczny został wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 (MDR), w szczególności potwierdzenia oznakowania CE, a w przypadku wyrobów wymagających udziału jednostki notyfikowanej – odpowiedniego certyfikatu CE.
3. Aktualnych kart katalogowych, katalogów producenta, instrukcji używania lub innych materiałów producenta potwierdzających spełnianie wszystkich parametrów technicznych i funkcjonalnych określonych w opisie przedmiotu zamówienia.
4. Oświadczenia Wykonawcy, że oferowany przedmiot zamówienia jest fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad, nie był wcześniej używany oraz posiada wszelkie wymagane prawem dokumenty dopuszczające go do obrotu i używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Jeżeli dokumenty zostały sporządzone w języku obcym, Wykonawca składa je wraz z tłumaczeniem na język polski.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak

5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:

1. Deklaracji zgodności UE (Declaration of Conformity) wystawionej przez producenta dla oferowanego wyrobu medycznego.
2. Dokumentów potwierdzających, że oferowany wyrób medyczny został wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 (MDR), w szczególności potwierdzenia oznakowania CE, a w przypadku wyrobów wymagających udziału jednostki notyfikowanej – odpowiedniego certyfikatu CE.
3. Aktualnych kart katalogowych, katalogów producenta, instrukcji używania lub innych materiałów producenta potwierdzających spełnianie wszystkich parametrów technicznych i funkcjonalnych określonych w opisie przedmiotu zamówienia.
4. Oświadczenia Wykonawcy, że oferowany przedmiot zamówienia jest fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad, nie był wcześniej używany oraz posiada wszelkie wymagane prawem dokumenty dopuszczające go do obrotu i używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z projektem umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.06.2026
Termin składania ofert
03.07.2026 07:00
Wartość umowy
311 144 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 33100000-1 - Urządzenia medyczne
33100000-1 (Urządzenia medyczne)

Okres realizacji

30 dni