Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup, dostawa, montaż sprzętu na potrzeby Pracowni Leków Jałowych wraz z przebudową i adaptacją części pomieszczeń Apteki Szpitalnej w ramach realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa (...) "
Zamawiający
MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE
Ostrołęka, Mazowieckie
NIP: 7582010430
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Intelimedical Poland Sp. z o.o. | Olsztyn | Nr NIP: 7393859182 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Intelimedical Poland Sp. z o.o. (Olsztyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)
Najniższa cena
265 PLN
Średnia cena
65 472 PLN
Najwyższa cena
786 216 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Techniki Medycznej "TECH-MED" Sp. z o.o. Bydgoszcz | 8 | 61 549 PLN | 15 683 PLN |
| FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa Wolin | 3 | 7 900 PLN | 23 701 PLN |
| Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 311 144 PLN | 311 144 PLN |
| BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 11 599 PLN | 11 599 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Kielce | 2 | 44 347 PLN | 143 759 PLN |
| NEO PLUS SP. Z O.O. Piotrków Trybunalski | 2 | - | - |
| Viridian Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 15 050 PLN | 61 549 PLN |
| Medeir Przemysław Fila Zielona Góra | 2 | - | - |
| MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o warszawa | 1 | 229 824 PLN | 229 824 PLN |
| NEOMED Barbara Stańczyk Piaseczno | 1 | 4 385 PLN | 4 385 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup, dostawa, montaż sprzętu na potrzeby Pracowni Leków Jałowych wraz z przebudową i adaptacją części pomieszczeń Apteki Szpitalnej w ramach realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa (...) "
2026-08-28 12:24:23Z
Dostawa urządzenia medycznego do obrazowania, znak sprawy: AEZ/S-119/2026
2026-08-28 06:24:23Z
„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego, serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.
2026-08-27 14:26:43Z
Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-118/2026
2026-08-27 08:57:56Z
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego
2026-08-26 09:37:10Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00412868 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup, dostawa, montaż sprzętu na potrzeby Pracowni Leków Jałowych wraz z przebudową i adaptacją części pomieszczeń Apteki Szpitalnej w ramach realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa (...) "
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM.DR.JÓZEFA PSARSKIEGO W OSTROŁĘCE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304616
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 120A
1.4.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.4.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@szpital.ostroleka.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.ostroleka.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5614b8e-20fc-4ccb-a29a-f1e7a68e8fe0
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00412868
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 45/2025 05/03/2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup, dostawa, montaż sprzętu na potrzeby Pracowni Leków Jałowych wraz z przebudową i adaptacją części pomieszczeń Apteki Szpitalnej w ramach realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa (...) "
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz
cenowy, Załącznik Nr 2 do SWZ Zestawienie warunków parametrów granicznych, Załącznik
Nr 12 do SWZ Dokumentacja projektowa w skład, której wchodzą: - dokumentacja techniczna
(projekty budowlane), - przedmiary robót (kosztorysy ofertowe), - specyfikacje techniczne
wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) UWAGA: Załączone przedmiary robót
(kosztorysy ofertowe) stanowią zakresy prac objętych niniejszym postępowaniem i służą
wykonawcom jako pomoc w oszacowaniu kosztów inwestycji.
3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
45000000-7 - Roboty budowlane
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262520-2 - Roboty murowe
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-06-09 do 2026-01-084.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Intelimedical Poland Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Nr NIP: 7393859182
4.3.3.) Ulica: ul. Jana Kasprowicza 4/11
4.3.4.) Miejscowość: Olsztyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 10-220
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 24902580,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 127/2025 07/07/2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 5
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana kier. budowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1) §4ust.19. Wykonawca ustanawia kierownika budowy/kierownika robót w osobie Daniela Szczepanka – Uprawnienia budowlane nr ewidencyjny MAZ/BO/0338/23 (wskazać osobę) posiadającego uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (wskazać specjalność).
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§1
Zmianie uległ § 8, który otrzymuje następujące brzmienie:
„Strony ustaliły, że realizacja całości zamówienia nastąpi od dnia 09.06.2025 r. do dnia 28.02.2026 r.”
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§1
Zmianie uległ § 8, który otrzymuje następujące brzmienie:
„Strony ustaliły, że realizacja całości zamówienia nastąpi od dnia 09.06.2025 r do dnia 30.05.2026 r.”
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wzrost wartości umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega § 7 ust. 2, który otrzymuje następujące brzmienie:
„2. Całkowita wartość umowy wynosi:
Netto: 20 564 360,75 zł, (słownie: dwadzieścia milionów pięćset sześćdziesiąt cztery tysiące trzysta sześćdziesiąt złotych 75/100),
Vat: 4 729 802,97 zł, (słownie: cztery miliony siedemset dwadzieścia dziewięć tysięcy osiemset dwa złote 97/100),
Brutto: 25 294 163,72 zł (słownie: dwadzieścia pięć milionów dwieście dziewięćdziesiąt cztery tysiące sto sześćdziesiąt trzy złote 72/100),
i obejmuje wszelkie koszty niezbędne do osiągnięcia rezultatu umowy,
5.4.6.) Wartość zmiany: 391583,72
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
wydłużenie terminu realizacji oraz zmianie urządzeń na równoważne
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
§1
1. Zmianie ulega § 8 Umowy Nr 280/2025, który otrzymuje następujące brzmienie:
„Strony ustaliły, że realizacja całości zamówienia nastąpi od dnia 09.06.2025 r. do dnia 23.06.2026 r.”
§2
1. Strony wyrażają zgodę na zmianę urządzeń określonych pierwotnie w Załączniku nr 2 do SWZ oraz Umowy Nr 280/2025 - „Zestawienie warunków, parametrów granicznych” poprzez zastąpienie urządzeń pierwotnie zaoferowanych urządzeniami równoważnymi, spełniającymi wymagania określone w dokumentacji postępowania. Zmianie ulegają następujące urządzenia: w poz. 16; 18, 23
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 25294163,72 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE