Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 03.09.2026 07:00 (Jutro)
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego
Numer referencyjny: FZP.2810.102.2026
Zamawiający
Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce, Mazowieckie
NIP: 8212577607
REGON: 141944750
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1 - Urządzenia medyczne)
Najniższa cena
265 PLN
Średnia cena
65 472 PLN
Najwyższa cena
786 216 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Zakład Techniki Medycznej "TECH-MED" Sp. z o.o. Bydgoszcz | 8 | 61 549 PLN | 15 683 PLN |
| FANTOM-FW A. Miętkiewicz Spółka Komandytowa Wolin | 3 | 7 900 PLN | 23 701 PLN |
| Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 311 144 PLN | 311 144 PLN |
| BTL Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 11 599 PLN | 11 599 PLN |
| ALTARE Sp. z o.o. Kielce | 2 | 44 347 PLN | 143 759 PLN |
| NEO PLUS SP. Z O.O. Piotrków Trybunalski | 2 | - | - |
| Viridian Polska Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 15 050 PLN | 61 549 PLN |
| Medeir Przemysław Fila Zielona Góra | 2 | - | - |
| MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o warszawa | 1 | 229 824 PLN | 229 824 PLN |
| NEOMED Barbara Stańczyk Piaseczno | 1 | 4 385 PLN | 4 385 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup, dostawa, montaż sprzętu na potrzeby Pracowni Leków Jałowych wraz z przebudową i adaptacją części pomieszczeń Apteki Szpitalnej w ramach realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa (...) "
2026-08-28 12:24:23Z
Dostawa urządzenia medycznego do obrazowania, znak sprawy: AEZ/S-119/2026
2026-08-28 06:24:23Z
„Dostawa: aparatu USG, sprzętu i wyposażenia medycznego, serwerów i sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego p.n.: Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”.
2026-08-27 14:26:43Z
Dostawa urządzeń medycznych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-118/2026
2026-08-27 08:57:56Z
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego
2026-08-26 09:37:10Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Dostawa pierwszego wyposażenia budynku SPZOZ, sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją zadania rozbudowa i przebudowa budynku SP ZOZ w Borowiu.
2026-08-26 08:53:55Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407308 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141944750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 26
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ozp@szpital.siedlce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital.siedlce.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z o.o.
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe727a04-0029-4859-8246-eee110c3f5bb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407308
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zgodnie z SWZ
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: FZP.2810.102.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający posiada monitory hemodynamiczne HemoSphere będące na wyposażeniu oddziałów szpitalnych. Z uwagi na konieczność zapewnienia pełnej kompatybilności technicznej, bezpieczeństwa pacjentów oraz ciągłości wykonywanych pomiarów, przedmiot zamówienia obejmuje materiały eksploatacyjne i czujniki kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemem monitorowania hemodynamicznego HemoSphere lub rozwiązania równoważne zapewniające pełną współpracę z posiadanymi monitorami bez konieczności zakupu dodatkowych urządzeń, modułów, adapterów lub licencji.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Dostawę do siedziby Zamawiającego;
2. Dostarczenie dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi oraz dokumentów wymaganych dla wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
Szczegółowy opis parametrów techniczno-eksploatacyjnych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy
4.2.6.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 100,00
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych:1. Deklaracji zgodności UE (Declaration of Conformity) wystawionej przez producenta dla oferowanego wyrobu medycznego.
2. Dokumentów potwierdzających, że oferowany wyrób medyczny został wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 (MDR), w szczególności potwierdzenia oznakowania CE, a w przypadku wyrobów wymagających udziału jednostki notyfikowanej – odpowiedniego certyfikatu CE.
3. Aktualnych kart katalogowych, katalogów producenta, instrukcji używania lub innych materiałów producenta potwierdzających spełnianie wszystkich parametrów technicznych i funkcjonalnych określonych w opisie przedmiotu zamówienia.
4. Oświadczenia Wykonawcy, że oferowany przedmiot zamówienia jest fabrycznie nowy, kompletny, wolny od wad, nie był wcześniej używany oraz posiada wszelkie wymagane prawem dokumenty dopuszczające go do obrotu i używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Jeżeli dokumenty zostały sporządzone w języku obcym, Wykonawca składa je wraz z tłumaczeniem na język polski.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Tak
5.10.) Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty:
W przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie z wyłączeniem przypadku, gdy przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z projektem umowy7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-03 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://szpitalsiedlce.ezamawiajacy.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-03 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- 03.09.2026 07:00
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
6 miesiące