Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup, dostawa i uruchomienie wieży endoskopowej 4K dla potrzeb Pracowni Litotrypsji oraz przeszkolenie z zakresu obsługi
Zamawiający
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
Opole, Opolskie
NIP: 7542563619
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Meden – Inmed Sp. z o.o. | Koszalin | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Meden – Inmed Sp. z o.o. (Koszalin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Opolskie — na podstawie 14 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33168000-5)
Najniższa cena
16 258 PLN
Średnia cena
161 828 PLN
Najwyższa cena
453 744 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sonologistic Zamość | 2 | 25 868 PLN | 51 736 PLN |
| OLYMPUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | 369 241 PLN | 369 241 PLN |
| BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z O.O. Warszawa | 1 | 58 406 PLN | 58 406 PLN |
| Camedica Paweł Harasimiuk Sp.K. Lublin | 1 | 37 842 PLN | 37 842 PLN |
| Karl Storz Polska S p . z o.o. Warszawa | 1 | 453 744 PLN | 453 744 PLN |
| Karl Storz Polska S. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| Medicus Sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| Meden – Inmed Sp. z o.o. Koszalin | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup, dostawa i uruchomienie wieży endoskopowej 4K dla potrzeb Pracowni Litotrypsji oraz przeszkolenie z zakresu obsługi
2026-08-19 10:39:29Z
Dostawa narzędzi do zabiegów endoskopowych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu wraz z zabezpieczeniem depozytu
2026-06-11 10:14:24Z
Dostawa narzędzi do zabiegów endoskopowych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu wraz z zabezpieczeniem depozytu
2026-06-11 10:14:24Z
Dostawa narzędzi do zabiegów endoskopowych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu wraz z zabezpieczeniem depozytu
2026-06-11 10:14:24Z
Dostawa narzędzi do zabiegów endoskopowych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu wraz z zabezpieczeniem depozytu
2026-06-11 10:14:24Z
Dostawa narzędzi do zabiegów endoskopowych dla SP ZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu wraz z zabezpieczeniem depozytu
2026-06-11 10:14:24Z
Dostawa akcesoriów oraz instrumentarium do zabiegów laparoskopowych na potrzeby SPZOZ Opol-skie Centrum Onkologii w Opolu
2026-05-11 11:39:20Z
Dostawa akcesoriów oraz instrumentarium do zabiegów laparoskopowych na potrzeby SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu.
2026-05-07 07:00:48Z
Zakup i dostawa zestawu stroboskopowo-endoskopowego z wyposażeniem do endoskopii sztywnej i videoendoskopii giętkiej dla potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.
2026-04-24 07:29:01Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00398189 z dnia 2026-08-19 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup, dostawa i uruchomienie wieży endoskopowej 4K dla potrzeb Pracowni Litotrypsji oraz przeszkolenie z zakresu obsługi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530512391
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Wincentego Witosa 26
1.4.2.) Miejscowość: Opole
1.4.3.) Kod pocztowy: 45-401
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.podmostka@usk.opole.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.opole.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db9931f9-4d78-4b73-a14c-5b7ad2266882
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398189
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/51-175677
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup, dostawa i uruchomienie wieży endoskopowej 4K dla potrzeb Pracowni Litotrypsji oraz przeszkolenie z zakresu obsługi
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakup, dostawa i uruchomienie wieży endoskopowej 4K dla potrzeb Pracowni Litotrypsji oraz przeszkolenie z zakresu obsługi
3.9.) Główny kod CPV: 33168000-5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-124.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Meden – Inmed Sp. z o.o.
4.3.3.) Ulica: Wenedów 2
4.3.4.) Miejscowość: Koszalin
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 279401,09 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/102-367565
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-09
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 279401,09 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 19.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE