Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup, dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS)
Zamawiający
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
Kraków, Małopolskie
NIP: 5250008057
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| NotBug Sp. z o. o. | Kraków | 8722431009 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | NotBug Sp. z o. o. (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 125 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najniższa cena
3 146 PLN
Średnia cena
206 940 PLN
Najwyższa cena
988 565 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| GEOMATYKA-KRAKÓW S.C. Kraków | 3 | 223 245 PLN | 669 735 PLN |
| PROGRESS Systemy Komputerowe Sp. z o.o. Kraków | 2 | 230 256 PLN | 230 256 PLN |
| Safesqr sp.zo.o. Katowice | 2 | 240 465 PLN | 240 465 PLN |
| INTEGRIZ Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 300 366 PLN | 300 366 PLN |
| Michał Kopeć 3nodes Stalowa Wola | 2 | 50 922 PLN | - |
| Integrale IT Sp. z o.o. Poznań | 2 | 443 233 PLN | 443 233 PLN |
| ADVANCED BUSINESS SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kraków | 2 | 274 130 PLN | 274 130 PLN |
| MESCO Sp. z o.o. Bytom | 2 | 316 435 PLN | 316 435 PLN |
| CBI24 Sp. z o.o., Lublin | 2 | 40 450 PLN | 80 900 PLN |
| Szewczyk IT Kraków | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa licencji, wdrożenie z migracją danych i szkoleniem oraz pierwsze uruchomienie zintegrowanego systemu informatycznego do obsługi kadrowo-płacowej, finansowo-księgowej oraz ewidencji majątku
2026-09-02 10:58:23Z
Zakup licencji oprogramowania kreatywnego, niezbędnego do prowadzenia procesu digitalizacji archiwaliów i muzealiów w ramach projektu „PARADNIE!...”
2026-08-20 13:20:29Z
Dostawa systemu do ewidencjonowania zbiorów i zasobów Muzeum Krakowa oraz portalu udostępniającego je on-line
2026-08-20 12:19:01Z
Dostawa i Wdrożenie Systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Automatyzacji Procesów Biznesowych wraz z integracją z systemem INFOMEDICA
2026-08-19 07:58:29Z
Zakup, dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS)
2026-08-17 13:05:06Z
Dostawa oprogramowania do Jednostek oświatowych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
2026-08-12 09:34:23Z
Zakup licencji oprogramowania kreatywnego, niezbędnego do prowadzenia procesu digitalizacji archiwaliów i muzealiów w ramach projektu „PARADNIE!...”
2026-08-12 07:51:58Z
Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego związanego z realizacją projektu pn. „Cyberbezpieczny Samorząd” dla Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój (II)
2026-08-10 09:33:49Z
Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Badaniami Klinicznymi
2026-08-07 08:29:41Z
Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa na potrzeby 5 WSZK w Krakowie w ramach Krajowego Planu Odbudowy – zakup Licencji Veeam Data Platform Essentials
2026-08-07 07:06:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00394786 z dnia 2026-08-17 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup, dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288366
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Garncarska 11
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-115
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@krakow.nio.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://krakow.nio.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8569c25e-88f8-4a2a-97e4-da7c8c7aeb9f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394786
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 13428-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt objęty wsparciem nr KPOD.07.07-IW.07-0245/24 pn.: „Utworzenie innowacyjnego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w NIO-PIB Kraków (inno-CWBK NIO-PIB KRK)” w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup, dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakup, dostawa i wdrożenie systemu informatycznego do zarządzania badaniami klinicznymi (CTMS) - szczegółowo opisany w załączniku 1, 1a do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-03-134.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NotBug Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8722431009
4.3.3.) Ulica: Zamknięta 10 /1.5
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 30-554
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1623600,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 125349-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1623600,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 17.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE