Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup i dostawa 1 szt. fabr. nowego wypr. w 2026r. samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu dwuosiowym o poj. skrzyni ładunkowej min. 7,5 m3.”
Zamawiający
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Rzeszów Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
NIP: 8130009854
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Man Truck & Bus Polska sp. z o.o. | Wolica | 5342169325 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Man Truck & Bus Polska sp. z o.o. (Wolica) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34144511-3)
Najniższa cena
954 352 PLN
Średnia cena
969 053 PLN
Najwyższa cena
983 754 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| EKOCEL Sp. z o.o. Rekowo Górne | 2 | 983 754 PLN | 983 754 PLN |
| EKOCEL Sp. z o.o. Rekowo Górne | 1 | 954 352 PLN | 954 352 PLN |
| Man Truck & Bus Polska sp. z o.o. Wolica | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup i dostawa 1 szt. fabr. nowego wypr. w 2026r. samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu dwuosiowym o poj. skrzyni ładunkowej min. 7,5 m3.”
2026-08-24 07:32:08Z
Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego zasilanego ON z zabudową do odbioru odpadów komunalnych o DMC 26 ton
2026-04-30 07:15:23Z
Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych dla EkoGłog Sp. z o.o
2026-04-14 10:26:59Z
Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych dla EkoGłog Sp. z o.o
2026-03-27 11:45:23Z
Cała Polska — 73 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00403443 z dnia 2026-08-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa 1 szt. fabr. nowego wypr. w 2026r. samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu dwuosiowym o poj. skrzyni ładunkowej min. 7,5 m3.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej - Rzeszów Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690260991
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Al. gen. Władysława Sikorskiego 428
1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.4.3.) Kod pocztowy: 35-304
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.7.) Numer telefonu: 17 86 13 000
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: www.mpgk@pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mpgk.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b95b7d6-568c-4d33-8b9d-3f53e77831da
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403443
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 330316-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup i dostawa 1 szt. fabr. nowego wypr. w 2026r. samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu dwuosiowym o poj. skrzyni ładunkowej min. 7,5 m3.”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fabrycznie nowego wyprodukowanego w 2026r. samochodu przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów na podwoziu dwuosiowym o pojemność skrzyni ładunkowej min. 7,5 m3.
3.9.) Główny kod CPV: 34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
50 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Man Truck & Bus Polska sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342169325
4.3.3.) Ulica: Al. Katowica 9
4.3.4.) Miejscowość: Wolica
4.3.5.) Kod pocztowy: 05-830
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 845379,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 496757-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 845379,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE