Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 412 965 PLN
Zakup i dostawa JEDNORAZOWYCH PRZEWODÓW DO ISUFLATORA WRAZ Z FILTRAMI DO ROBOTA DA VINCI 5
Zamawiający
WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII
GARBARY 15
61-866 Poznań, Wielkopolskie
NIP: 7781342057
REGON: 000291204
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Synektik SA | WARSZAWA | 5213197880 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Synektik SA (WARSZAWA) | Umowa podpisana | - | 412 965 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Wielkopolskie — na podstawie 6 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33169000-2)
Najniższa cena
125 690 PLN
Średnia cena
157 859 PLN
Najwyższa cena
190 028 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| LINVATEC POLSKA SP. Z O.O. UL. JUTRZENKI 118; 02-230 WARSZAWA | 2 | 125 690 PLN | 125 690 PLN |
| Synektik SA WARSZAWA | 1 | - | 412 965 PLN |
| ENDOSURG Sp. z o. o. Poznań | 1 | 190 028 PLN | 190 028 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup i dostawa JEDNORAZOWYCH PRZEWODÓW DO ISUFLATORA WRAZ Z FILTRAMI DO ROBOTA DA VINCI 5
2026-06-16 08:35:06Z
ZESTAW NAPĘDÓW OPERACYJNYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM
2026-05-11 11:11:39Z
ZESTAW NAPĘDÓW OPERACYJNYCH WRAZ Z OSPRZĘTEM
2026-04-08 11:00:33Z
„Sukcesywne dostawy elementów trokarów do laparoskopu”
2026-03-06 08:10:09Z
Cała Polska — 172 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00291820 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa JEDNORAZOWYCH PRZEWODÓW DO ISUFLATORA WRAZ Z FILTRAMI DO ROBOTA DA VINCI 5
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII
1.3.) Oddział zamawiającego: DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH I ZAOPATRZENIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: GARBARY 15
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-866
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZAOPATRZENIE@WCO.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wco.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa JEDNORAZOWYCH PRZEWODÓW DO ISUFLATORA WRAZ Z FILTRAMI DO ROBOTA DA VINCI 52.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60f2446a-5b40-4f12-9fff-c594342da01b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005469/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.42 Zestaw jednorazowych przewodów do insulfatora wraz z filtrami do robota da wraz z filtrami do robota da Vinci 5
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne: art.305 w zw z art. art. 214 ust. 1 pkt 1a (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.)
Art. 214. 1. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
1) dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn: a) technicznych o obiektywnym charakterze,
Uzasadnienie merytoryczne;
Zamawiający udziela zamówienia z wolnej ręki, na dostawy JEDNORAZOWYCH PRZEWODÓW DO ISUFLATORA WRAZ Z FILTRAMI DO ROBOTA DA VINCI 5 jedynemu Wykonawcy Synektik S.A. ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 3, 00-728 Warszawa
Firma ta złożyła oświadczenie o wyłączności wykonania zamówienia - dokument do wglądu w dokumentach postepowania.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR-44/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa JEDNORAZOWYCH PRZEWODÓW DO ISUFLATORA WRAZ Z FILTRAMI DO ROBOTA DA VINCI 5
4.5.3.) Główny kod CPV: 33169000-2 - Przyrządy chirurgiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Synektik SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213197880
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 412965,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 412 965 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Poniżej progów UE