Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup i dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkach samochodowych dwuosiowych.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00315582

Numer referencyjny: IM.272.28.2026.JM

Zamawiający

Powiat Piotrkowski

Dąbrowskiego 7

97-300 Piotrków Trybunalski, Łódzkie

NIP: 7712305343

REGON: 590648416

Opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkach samochodowych dwuosiowych. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawę mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkach samochodowych dwuosiowych w ramach w ramach realizacji projektu pn. „Realizacja Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Powiatu Piotrkowskiego w zakresie zadań własnych”, zgodnie z umową Nr 1010.1.2.2026.OLIOC.2025. W.II.z dnia 3 czerwca 2026 roku. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego, fabrycznie nowego, nie powystawowego sprzętu/urządzeń. Dostarczony sprzęt musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (o ile są wymagane), być objęty co najmniej okresem gwarancji – określonym dla danego sprzętu w Załączniku nr 1a do SWZ – Formularz cenowy. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY- załącznik nr 1a do SWZ „Formularz cenowy” uzupełniony dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, opis oferowanych produktów potwierdzający spełnianie wszystkich parametrów i wymogów określonych przez Zamawiającego - opisy parametrów, opisy funkcjonalne, oświadczenia itp., w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie modelu / numeru katalogowego producenta dla oferowanych urządzeń. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia załącznika nr 1a jak również złożenie nieuzupełnionego, stanowi brak możliwości oceny oferty, a tym samym podstawę odrzucenia oferty w postępowaniu.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
P.U.H. KING - STEN - TRANS. Piotr Stępień Zwoleń 811 169 62 56

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 P.U.H. KING - STEN - TRANS. Piotr Stępień (Zwoleń) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Łódzkie — na podstawie 29 rozstrzygniętych przetargów (CPV 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze)

Najniższa cena

144 PLN

Średnia cena

90 388 PLN

Najwyższa cena

418 200 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
FORTIQ Spółka ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa 5 5 246 PLN 26 230 PLN
AVEXA Damian Pałaszewski Warszawa 4 18 155 PLN 54 320 PLN
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARKAMA Henryk Sołyga Łęka Opatowska 2 21 800 PLN 21 800 PLN
TYTAN Przedsiębiorstwo Handlowe Balcerzak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gostynin 2 7 935 PLN 15 870 PLN
GREENERGY PIOTR SZULC Łódź 2 249 014 PLN 498 027 PLN
Riello Delta Power Sp. z o.o. Warszawa 1 - -
LCG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Cieszyn 1 2 232 PLN 2 232 PLN
LCG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Cieszyn 1 - -
SUMERA MOTOR Sp. z o.o. Sp.k. Andrychów 1 - -
AVEXA DAMIAN PAŁASZEWSKI Warszawa 1 6 585 PLN 6 585 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup i dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkach samochodowych dwuosiowych.

P.U.H. KING - STEN - TRANS. Piotr Stępień -

2026-09-03 11:51:44Z

Zakup agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kWA na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach im. Stanisława Rybickiego

SUMERA MOTOR Sp. z o.o. Sp.k. -

2026-09-01 12:05:24Z

Dostawa sprzętu i oprogramowania teleinformatycznego w ramach projektu Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w gminie Brąszewice w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” część II

F.H.U.Pilmet Aneta Kwapisz 61 254 PLN

2026-08-12 09:32:19Z

Dostawa agregatów prądotwórczych

Bisol Sp. z o.o. 354 372 PLN

2026-08-11 11:32:50Z

Zakup mobilnych agregatów prądotwórczych wraz z zainstalowaniem przyłączy do budynku

IN-EL Strzelecki Spółka Komandytowa 418 200 PLN

2026-07-30 07:21:00Z

Zakup sprzętu w ramach zadania pn. „ Realizacja Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Powiatu Tomaszowskiego w zakresie zadań własnych

AMP POWER Sp. z o.o. 271 830 PLN

2026-07-22 10:25:48Z

Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”

GREENERGY PIOTR SZULC 246 984 PLN

2026-05-27 11:35:58Z

Dostawa i montaż agregatów prądotwórczych w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”

GREENERGY PIOTR SZULC 251 043 PLN

2026-05-27 11:35:58Z

Zakup sprzętu i wyposażenia w ramach programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2025 rok (część nr 1)

Riello Delta Power Sp. z o.o. -

2026-05-15 09:10:25Z

Dostawa wraz z rozmieszczeniem i uruchomieniem agregatów prądotwórczych oraz infrastruktury towarzyszącej na potrzeby wydarzenia „Juwenalia 2026”.

AGAR AGNIESZKA PARADECKA-STAŃCZAK 291 355 PLN

2026-05-12 07:44:05Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 7 011 PLN Średnia: 182 818 PLN Max: 1 067 640 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup i dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkach samochodowych dwuosiowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Piotrkowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648416

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48447328832

1.5.8.) Numer faksu: +48447328803

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.matyjaszczyk@powiat-piotrkowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-piotrkowski.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkach samochodowych dwuosiowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-110ab031-9af8-4f45-9022-0e5660aa7008

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315582

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032039/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Zakup i dostawa mobilnych agregatów prądotworczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkaach samochodowych dwuosiowych

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-piotrkowski/demand/302221/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-piotrkowski/demand/302221/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiat-piotrkowski/demand/302221/notice/public/details

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o danych) (Dz. U. UE L119 z dnia 4 maja 2016 r., str. 1; zwanym dalej „RODO”) informujemy, że:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powiat Piotrkowski, Starosta Powiatu Piotrkowskiego z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 7, w Piotrkowie Trybunalskim (kod pocztowy: 97-300), tel.: 44 732 88 00, adres e-mail: starosta@powiat-piotrkowski.pl
2) Inspektorem Ochrony Danych jest Pani Sylwia Tokarska, tel. (44) 732-88-09, kom. 781-555-147, adres e-mail: s.tokarska@powiat-piotrkowski.pl.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 74 Pzp.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 Pzp. przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
6) Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisanych ustawy Pzp., związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego.
7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO.
8) posiada Pani/Pan:
a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących (w przypadku, gdy skorzystanie z tego prawa wymagałoby po stronie administratora niewspółmiernie dużego wysiłku może zostać Pani/Pan zobowiązana do wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu albo sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia);
b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych (skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem okresu trwania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu oraz przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 9) nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO;
10) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
11) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
12) Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: IM.272.28.2026.JM

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkach samochodowych dwuosiowych.
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawę mobilnych agregatów prądotwórczych o mocy znamionowej 100 kVa na przyczepkach samochodowych dwuosiowych w ramach w ramach realizacji projektu pn. „Realizacja Programu OLiOC w 2026 roku na terenie Powiatu Piotrkowskiego w zakresie zadań własnych”, zgodnie z umową Nr 1010.1.2.2026.OLIOC.2025. W.II.z dnia 3 czerwca 2026 roku.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego, fabrycznie nowego, nie powystawowego sprzętu/urządzeń. Dostarczony sprzęt musi posiadać instrukcje obsługi w języku polskim (o ile są wymagane), być objęty co najmniej okresem gwarancji – określonym dla danego sprzętu w Załączniku nr 1a do SWZ – Formularz cenowy.
Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY- załącznik nr 1a do SWZ „Formularz cenowy” uzupełniony dla wszystkich oferowanych urządzeń, sprzętu, opis oferowanych produktów potwierdzający spełnianie wszystkich parametrów i wymogów określonych przez Zamawiającego - opisy parametrów, opisy funkcjonalne, oświadczenia itp., w tym w szczególności - informacje o nazwie producenta, nazwie modelu / numeru katalogowego producenta dla oferowanych urządzeń. Załączone opisy, dokumenty muszą umożliwić Zamawiającemu weryfikację oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań pod względem wymaganych parametrów technicznych i funkcjonalnych. Brak złożenia załącznika nr 1a jak również złożenie nieuzupełnionego, stanowi brak możliwości oceny oferty, a tym samym podstawę odrzucenia oferty w postępowaniu.

4.2.6.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-10

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenia o aktualności informacji w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp – załącznik nr 4 do SWZ,

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 – oświadczenie niebędące podmiotowym środkiem dowodowym, w zakresie wskazanym przez zamawiającego, którego wzór stanowi załącznik nr 2 oraz załącznik 2a do SWZ

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
3. Żaden z wykonawców wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia nie może podlegać wykluczeniu z postępowania.
4. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia w zakresie przesłanek wykluczenia, o których mowa:
1) w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp,
2) w art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz w zakresie spełniania warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu – załącznik nr 2a do SWZ
5. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty, w celu wykazania spełniania warunków udziału, oświadczenie o podziale zadań pomiędzy współwykonawców, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp - załącznik nr 3 do SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zamawiający przewiduje dokonać zmian umowy bez przeprowadzania nowego postępowania o udzielenie zamówienia, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp, określonych w § 10 projektowanych postanowieniach umowy.

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-08 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://powiat-piotrkowski.ezamawiajacy.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-08 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-06

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.06.2026
Termin składania ofert
08.07.2026 07:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
31122000-7 (Jednostki prądotwórcze) 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

Okres realizacji

do 2026-11-10