Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup i dostawa obłożeń i środków ochrony indywidualnej j.u. (maski) dla potrzeb USK w Opolu.

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00398101

Zamawiający

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU

Opole, Opolskie

NIP: 7542563619

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
COMPLIMED Sp. z o.o. Wrocław -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 COMPLIMED Sp. z o.o. (Wrocław) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Opolskie — na podstawie 172 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33140000-3)

Najniższa cena

767 PLN

Średnia cena

67 263 PLN

Najwyższa cena

363 892 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
EP-P Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa Oława 9 13 715 PLN 123 431 PLN
Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Nowy Tomyśl 6 101 101 PLN 606 607 PLN
ZARYS International sp. z o.o. Zabrze 4 77 013 PLN 308 051 PLN
SUN-MED Spółka Cywilna Dominik Siekierski, Sławomir Naparty Łódź 4 7 412 PLN 29 646 PLN
ZARYS International Sp. z o.o. Zabrze 4 26 643 PLN 106 570 PLN
PAUL HARTMANN POLSKA SP. Z O.O. Pabianice 3 50 229 PLN 150 687 PLN
ANMAR Spółka z o. o. Tychy 3 134 989 PLN 404 968 PLN
HAMMERMED Medical Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowo-akcyjna Łódź 3 117 132 PLN 351 397 PLN
Duolux Medical Sp. z o.o., Poznań 2 - -
HEMAB Polska Sp. z o.o. Warszawa 2 5 950 PLN 11 899 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa sprzętu jednorazowego użytku, probówek oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi

ECLIPSE BOLUK-SOBOLEWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA 86 950 PLN

2026-08-25 07:47:34Z

Dostawa sprzętu jednorazowego użytku, probówek oraz systemu zamkniętego do pobierania krwi

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE BOR-POL MARIUSZ BORKOWSKI 30 891 PLN

2026-08-25 07:47:34Z

Zakup i dostawa obłożeń i środków ochrony indywidualnej j.u. (maski) dla potrzeb USK w Opolu.

COMPLIMED Sp. z o.o. -

2026-08-19 10:22:43Z

Dostawa artykułów medycznych – 4 zadania częściowe

ZARYS International sp. z o.o. 170 269 PLN

2026-08-18 06:49:52Z

Dostawa artykułów medycznych – 4 zadania częściowe

Camedica Paweł Harasimiuk Sp.K. -

2026-08-18 06:49:52Z

Dostawa materiałów zużywalnych do mammotomicznej biopsji piersi pod kontrolą USG kompatybilne z aparatem Mammotome Revolve i Mammotome Elite

Devicor Medical Poland Sp. z o.o. 422 950 PLN

2026-08-18 06:06:26Z

Sukcesywna dostawa artykułów medycznych dla potrzeb Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o. o.

Aesculap Chifa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 136 435 PLN

2026-08-05 08:31:23Z

Sukcesywna dostawa artykułów medycznych dla potrzeb Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o. o.

Zarys International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 30 841 PLN

2026-08-05 08:31:23Z

Sukcesywna dostawa artykułów medycznych dla potrzeb Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o. o.

PAUL HARTMANN POLSKA SP. Z O.O. 55 711 PLN

2026-08-05 08:31:23Z

Sukcesywna dostawa artykułów medycznych dla potrzeb Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie Sp. z o. o.

PAUL HARTMANN POLSKA SP. Z O.O. 43 130 PLN

2026-08-05 08:31:23Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 583 PLN Średnia: 65 878 PLN Max: 491 456 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i dostawa obłożeń i środków ochrony indywidualnej j.u. (maski) dla potrzeb USK w Opolu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530512391

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleja Wincentego Witosa 26

1.4.2.) Miejscowość: Opole

1.4.3.) Kod pocztowy: 45-401

1.4.4.) Województwo: opolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksander.fijalkowski@usk.opole.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.opole.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcfe2f25-b46b-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398101

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/237-00746024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup i dostawa obłożeń i środków ochrony indywidualnej j.u. (maski) dla potrzeb USK w Opolu.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakup i dostawa obłożeń i środków ochrony indywidualnej j.u. (maski) dla potrzeb USK
w Opolu.

3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COMPLIMED Sp. z o.o.

4.3.3.) Ulica: ul. Jana Długosza 59-75,

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 179820,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/40-116946

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-02-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 119820,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33140000-3
33140000-3 (Materiały medyczne)