Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup i montaż angiografu wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Pracowni Elektrofizjologii WCSKJ

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00394077

Zamawiający

Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej

Jelenia Góra, Dolnośląskie

NIP: 6111213469

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Partner4Medicine Prosta Spółka Akcyjna Leszno 1132826097

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Partner4Medicine Prosta Spółka Akcyjna (Leszno) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 33100000-1)

Najniższa cena

744 PLN

Średnia cena

113 950 PLN

Najwyższa cena

615 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Ronomed Sp. z o. o. Sp. k. Wrocław 6 16 815 PLN 106 590 PLN
ANMAR Spółka z o. o. Tychy 3 25 649 PLN 79 946 PLN
Ronomed Sp. z o. o. Sp. k. wrocław 2 3 430 PLN 17 042 PLN
Ronomed Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 2 276 185 PLN 276 185 PLN
PHU Technomex Sp.z o.o. Gliwice 2 57 828 PLN 115 656 PLN
Netmed Joanna Kraińska Wrocław 2 18 038 PLN 36 075 PLN
Egzotech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Gliwice 2 90 630 PLN 181 260 PLN
SMT Polonia Sp. z o.o. Gdańsk 2 - -
Ronomed SP. z o. o. Sp. k. Wrocław 2 168 147 PLN 168 147 PLN
Beryl Med Poland Sp.z o.o. Warszawa 2 5 346 PLN 10 692 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Zakup, dostawa i montaż sterylizatora plazmowego dla Centralnej Sterylizatorni Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej

Consultronix Sp. z o.o. 518 400 PLN

2026-08-26 08:52:35Z

Zakup i montaż angiografu wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Pracowni Elektrofizjologii WCSKJ

Partner4Medicine Prosta Spółka Akcyjna -

2026-08-17 09:51:23Z

Przetarg w trybie podstawowym na dostawę sprzętu medycznego i mebli dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej' w Kłodzku.

Has-Medsp. z o.o. 249 987 PLN

2026-08-13 10:17:51Z

Przetarg w trybie podstawowym na dostawę sprzętu medycznego i mebli dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej' w Kłodzku.

Has-Med sp. z o.o. 189 670 PLN

2026-08-13 10:17:51Z

Dostawa sprzętu medycznego – systemu chłodzenia skóry głowy pacjenta podczas chemioterapii dla WS-SPZOZ w Zgorzelcu

COMPLIMED Sp. z o.o. -

2026-08-07 10:21:30Z

Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.

MEDSEVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 30 335 PLN

2026-08-06 08:49:53Z

Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.

ANMAR Spółka z o. o. 744 PLN

2026-08-06 08:49:53Z

Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.

ENDOELEKTRONIK.PL HABER SPÓŁKA KOMANDYTOWA 3 542 PLN

2026-08-06 08:49:53Z

Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.

UNITECH SURGICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 35 316 PLN

2026-08-06 08:49:53Z

Dostawa jednorazowego sprzętu medycyny ogólnej dla podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w ramach trzeciej dogrywki postępowania.

EMTIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 88 530 PLN

2026-08-06 08:49:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 464 PLN Średnia: 123 747 PLN Max: 786 216 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i montaż angiografu wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Pracowni Elektrofizjologii WCSKJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000293640

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Ogińskiego 6

1.4.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.4.3.) Kod pocztowy: 58-506

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz.jgora.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.jgora.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4cbf69bf-e2cb-43d5-bf0f-a712dd274ebf

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394077

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 1264-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), w projekcie pn.: „Rozwój i modernizacja infrastruktury Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w obszarze kardiologii. Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup i montaż angiografu wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Pracowni Elektrofizjologii WCSKJ

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zakup i montaż angiografu wraz z dostosowaniem pomieszczeń na potrzeby Pracowni Elektrofizjologii WCSKJ na podstawie PFU.

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33111720-4 - Urządzenia do angiografii

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-03

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-03-03 do 2026-05-30

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Partner4Medicine Prosta Spółka Akcyjna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132826097

4.3.3.) Ulica: Aleje Zygmunta Krasińskiego nr 20A,

4.3.4.) Miejscowość: Leszno

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 10498710,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 157618-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana wynikała z konieczności uporządkowania pozycji w formularzach cenowych oraz wprowadzenia rozwiązania równoważnego w zakresie myjni chirurgicznej. Zmiany dokonano zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt 3 i ust. 2 Pzp

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przeniesiono pozycję „Skrzynka poboru gazów medycznych” do formularza robót budowlanych oraz dopuszczono równoważną myjnię chirurgiczną. Łączne wynagrodzenie Wykonawcy nie uległo zmianie.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana terminu realizacji na wniosek Wykonawcy, zgodnie z pismem z dnia 27.03.2026 r. Zmiany dokonano na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 3 Pzp

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin realizacji przedmiotu umowy został ustalony na 30.06.2026 r. Pozostałe postanowienia umowy pozostają bez zmian.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 10498710,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 33100000-1
33100000-1 (Urządzenia medyczne) 33111720-4 (Urządzenia do angiografii) 45453000-7 (Roboty remontowe i renowacyjne) 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania)