Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Zakup i wdrożenie infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z oprogramowaniem do wirtualizacji i backupu w postaci dwóch (...)

Rozstrzygnięty Dostawy 2026/BZP 00315345

Zamawiający

SZPITAL UNIWERSYTECKI IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zielona Góra, Lubuskie

NIP: 9731025315

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

30-443 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ASCOMP S.A. Kraków -

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ASCOMP S.A. (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubuskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48820000-2)

Najniższa cena

10 676 PLN

Średnia cena

386 421 PLN

Najwyższa cena

662 970 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
R SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdańsk 2 436 650 PLN 873 300 PLN
- - 1 - -
Perc Tech Sp. Z o.o. Zielona Góra 1 499 995 PLN 499 995 PLN
Ośrodek Komputerowy Infostil Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 1 - -
ADVISOR Prosta spółka akcyjna Poznań 1 - 670 000 PLN
OPTeam S.A. Jasionka 1 10 676 PLN 10 676 PLN
Perc Tech Sp. z o. o. Zielona Góra 1 322 752 PLN -
ASCOMP S.A. Kraków 1 - -
PROCOM SYSTEM S.A. Wrocław 1 611 802 PLN 611 802 PLN
Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Dostawa i wdrożenie systemów cyberbezpieczeństwa IT/OT dla Żagańskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. wraz z infrastrukturą serwerową, sieciową i backupową.

R SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 662 970 PLN

2026-08-04 14:05:32Z

Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie oraz jednostek podległych

ADVISOR Prosta spółka akcyjna 670 000 PLN

2026-08-04 13:20:53Z

Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla PGK w Strzelcach Krajeńskich realizowanego w ramach „Cyberbezpieczne Wodociągi”

Perc Tech Sp. Z o.o. 499 995 PLN

2026-07-29 13:09:11Z

Dostawa, konfiguracja i wdrożenie systemów cyberbezpieczeństwa IT i OT dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kargowej

PROCOM SYSTEM S.A. 611 802 PLN

2026-07-21 12:30:42Z

Dostawa infrastruktury serwerowej, sieciowej i oprogramowania wraz z usługami wdrożeniowymi dla Urzędu Gminy w Siedlisku oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Siedlisku.

R SOLUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 210 330 PLN

2026-07-15 08:43:25Z

Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie oraz jednostek podległych

- -

2026-07-08 13:32:42Z

Dostawa wraz z wdrożeniem i uruchomieniem oprogramowania oraz infrastruktury sprzętowej dla Gminy Małomice realizowanego w ramach „Cyberbezpieczny Samorząd”

Perc Tech Sp. z o. o. 322 752 PLN

2026-07-07 13:35:19Z

Zakup i wdrożenie infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z oprogramowaniem do wirtualizacji i backupu w postaci dwóch (...)

ASCOMP S.A. -

2026-06-30 12:22:00Z

Dostawa i wdrożenie infrastruktury serwerowej oraz systemów bezpieczeństwa w ramach projektu grantowego pn. „Cyberbezpieczny Samorząd”

Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. -

2026-06-27 12:00:53Z

Dostawa urządzeń i usług w ramach projektu "Cyberbezpieczny samorząd" - część III

OPTeam S.A. 10 676 PLN

2026-05-25 07:04:39Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 3 875 PLN Średnia: 302 117 PLN Max: 1 041 687 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup i wdrożenie infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z oprogramowaniem do wirtualizacji i backupu w postaci dwóch (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL UNIWERSYTECKI IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W ZIELONEJ GÓRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970773231

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Zyty 26

1.4.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.4.3.) Kod pocztowy: 65-046

1.4.4.) Województwo: lubuskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@szpital.zgora.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zgora.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1130a82-7592-43ab-8829-28834a236cb8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315345

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-30

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 858928-2025

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Uniwersyteckim im. K. Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o. o.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup i wdrożenie infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z oprogramowaniem do wirtualizacji i backupu w postaci dwóch (...)

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest Zakup i wdrożenie infrastruktury serwerowo-sieciowej wraz z opro-gramowaniem do wirtualizacji i backupu w postaci dwóch redundantnych klastrów (2×3 serwery) w dwóch lokalizacjach, z pełną replikacją i systemem backupu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularz cenowo-techniczny.

3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-05-15

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ASCOMP S.A.

4.3.3.) Ulica: ul. Józefa Marcika 14A

4.3.4.) Miejscowość: Kraków

4.3.5.) Kod pocztowy: 30-443

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5195925,42 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 175643-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-18

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 5195925,42 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

2026-06-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy

Informacje kluczowe

Data publikacji
30.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.4
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 48820000-2
48820000-2 (Serwery) 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy) 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne) 80500000-9 (Usługi szkoleniowe) 32420000-3 (Urządzenia sieciowe)