Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Zakup izolowanego serca Langendorffa oraz zestawu do badania aort, obejmujący sprzęt i oprogramowanie na potrzeby Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie
Zamawiający
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP: 7393033097
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| UrsaScience Stefan Miśkiewicz | Gałków Mały | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UrsaScience Stefan Miśkiewicz (Gałków Mały) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 23 rozstrzygniętych przetargów (CPV 38000000-5)
Najniższa cena
2 351 PLN
Średnia cena
25 860 PLN
Najwyższa cena
56 079 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Laerdal Medical Poland Sp. z o. o. Katowice | 2 | 39 990 PLN | - |
| Waters Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | 56 079 PLN | 56 079 PLN |
| LTIUM INTERNATIONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | 2 351 PLN | 2 351 PLN |
| Sławomir Mięsowicz, wykonujący działalność gospodarczą pod firmą Candela Lab Sławomir Mięsowicz Warszawa | 1 | 23 804 PLN | 23 804 PLN |
| VWR Gdańsk | 1 | 8 278 PLN | 8 278 PLN |
| VWR 80-175 Gdańsk | 1 | 35 793 PLN | - |
| AGA Analytical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Warszawa | 1 | 8 743 PLN | 8 743 PLN |
| Laerdal Medical Poland Sp. z o. o. Katowice | 1 | 33 702 PLN | - |
| ABChem Agnieszka Busler 10-686 Olsztyn, | 1 | - | - |
| Eppendorf Poland Sp.z.o.o. Warszawa | 1 | 23 996 PLN | 23 996 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Dostawa pipet automatycznych na potrzeby ZBFŻ w InLife
2026-08-07 11:32:54Z
Postepowanie na dostawy części zużywalnych do urządzeń laboratoryjnych
2026-08-04 09:55:26Z
Postepowanie na dostawy części zużywalnych do urządzeń laboratoryjnych
2026-08-04 09:55:26Z
Postepowanie na dostawy części zużywalnych do urządzeń laboratoryjnych
2026-08-04 09:55:26Z
Postepowanie na dostawy części zużywalnych do urządzeń laboratoryjnych
2026-08-04 09:55:26Z
Zakup izolowanego serca Langendorffa oraz zestawu do badania aort, obejmujący sprzęt i oprogramowanie na potrzeby Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie
2026-07-31 12:01:34Z
Dostawa aparatury badawczej i laboratoryjnej na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
2026-07-29 08:45:06Z
Dostawa drobnego asortymentu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
2026-06-15 12:46:26Z
Dostawa drobnego asortymentu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
2026-06-15 12:46:26Z
Dostawa drobnego asortymentu laboratoryjnego na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
2026-06-15 12:46:26Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00373201 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup izolowanego serca Langendorffa oraz zestawu do badania aort, obejmujący sprzęt i oprogramowanie na potrzeby Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510884205
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Oczapowskiego 2
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-719
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wioleta.pszenna@uwm.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.uwm.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-100c90cc-5aea-459a-968d-64ba6ac7c5af
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373201
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 194185-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup izolowanego serca Langendorffa oraz zestawu do badania aort, obejmujący sprzęt i oprogramowanie na potrzeby Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup izolowanego serce Langendorffa oraz zestawu do badania aort, obejmujący sprzęt i oprogramowanie na potrzeby Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie w ramach przedsięwzięcia pn. “ Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie”, finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D2.1.1 pn. “Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, zgodnie z Umową nr KPOD.07.05-IP.10-0006/25/KPO/1896/2025/229.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany został w Załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
42 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): UrsaScience Stefan Miśkiewicz
4.3.4.) Miejscowość: Gałków Mały
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1125487,36 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 425433-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1125487,36 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE