Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
"Zakup kruszywa na potrzeby bieżącego utrzymania dróg leśnych"
Zamawiający
NADLEŚNICTWO LEGNICA
Legnica, Dolnośląskie
NIP: 6910205469
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SEBASTIAN STADNIK SPG POLSKA TRUCK | Kostomłoty | 9131450010 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SEBASTIAN STADNIK SPG POLSKA TRUCK (Kostomłoty) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 8 rozstrzygniętych przetargów (CPV 14212200-2)
Najniższa cena
35 055 PLN
Średnia cena
279 067 PLN
Najwyższa cena
707 594 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PHU WESOŁY SPÓŁKA KOMANDYTOWA Jaczkowice | 2 | 231 486 PLN | 210 822 PLN |
| Firma Transportowa Iwona Czochara Wołów | 2 | 707 594 PLN | 707 594 PLN |
| "FIODOR" sp. z o.o. Wrocław | 1 | 35 055 PLN | 35 055 PLN |
| "TRANSDRÓG" HANDEL I USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ CENDLEWSKI Kolczyn | 1 | 249 198 PLN | 249 198 PLN |
| SEBASTIAN STADNIK SPG POLSKA TRUCK Kostomłoty | 1 | - | - |
| PPHU MARGO MAŁGORZATA WYPART Zawonia | 1 | - | 196 800 PLN |
| "TRANSDRÓG" HANDEL I USŁUGI TRANSPORTOWE ANDRZEJ CENDLEWSKI Gozdowo | 1 | 172 000 PLN | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Sukcesywna dostawa kruszywa drogowego wraz z rozładunkiem do leśnictw Nadleśnictwa Wołów w roku 2026.
2026-08-21 09:51:13Z
Sukcesywne dostawy kruszywa granitowego na potrzeby napraw i konserwacji dróg na terenie gminy Oława
2026-05-13 13:31:56Z
Sukcesywne dostawy kruszywa granitowego na potrzeby napraw i konserwacji dróg na terenie gminy Oława
2026-05-13 13:13:39Z
"Zakup kruszywa na potrzeby bieżącego utrzymania dróg leśnych"
2026-04-28 09:52:27Z
Sukcesywne dostawy kruszywa na potrzeby napraw i konserwacji dróg (2 części)
2026-04-17 09:43:21Z
Sukcesywne dostawy kruszywa na potrzeby napraw i konserwacji dróg (2 części)
2026-04-17 09:43:21Z
Sukcesywna dostawa kruszywa drogowego wraz z rozładunkiem do leśnictw Nadleśnictwa Wołów w roku 2026.
2026-04-09 09:43:24Z
Dostawa kruszywa granitowego o ciągłym uziarnieniu 0-31,5 zgodnego z normą europejską PN-EN 13242, z przeznaczeniem wbudowania w gminne drogi gruntowe.
2026-03-11 12:15:40Z
Zakup kruszyw drogowych do remontów dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie w roku 2026
2026-03-03 14:27:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00219285 z dnia 2026-04-28 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
"Zakup kruszywa na potrzeby bieżącego utrzymania dróg leśnych"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO LEGNICA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931023977
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Pawicka 4
1.4.2.) Miejscowość: Legnica
1.4.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: legnica@wroclaw.lasy.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://legnica.wroclaw.lasy.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Nadleśnictwo Legnica
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edb49b06-0521-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219285
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-04-28
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00253203
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
"Zakup kruszywa na potrzeby bieżącego utrzymania dróg leśnych"
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4.000 ton kruszywa granitowego różnych frakcji potrzebnego do bieżącego utrzymania dróg leśnych nadleśnictwa.
2. Założenia:
a). Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4.000 ton kruszywa granitowego 0-63 mm do bieżącego utrzymania dróg leśnych znajdujących się na terenie Nadleśnictwa Legnica.
Frakcje:
0-31,5 mm – 3600 t. - 90 % zamówienia
0-63 mm– 400 t. - 10 % zamówienia
b). Oferowane kruszywo musi spełniać następujące wymagania
• Zawartość pyłów <0,063 mm określona wg normy PN EN 933-1:
Maksymalna – UF15, minimalna- LF8
• Zawartość nadziarna określona wg normy PN EN 933-1: kategoria OC90
• Wrażliwość na mróz: wskaźnik piaskowy SE co najmniej 35
• Istotne cechy środowiskowe: przedmiotem zamówienia są kruszywa naturalne, w których nie występują substancje niebezpieczne, określone w dyrektywie Rady 76/769/EWG.
3. Miejsce dostawy:
Kruszywo granitowe stanowiące przedmiot dostawy Wykonawca dostarczy na własny koszt i własnym transportem /pojazdy samowyładowcze/ w miejsca wskazane przez Zamawiającego. Dostawa zrealizowana będzie na terenie Nadleśnictwa Legnica do wymienionych leśnictw:
1). 1000 t. (frakcja 0-31,5mm) oraz 100 t. (frakcja 0-63mm) – na teren leśnictwa Raszówka;
2). 800 t. (frakcja 0-31,5mm) oraz 100 t. (frakcja 0-63mm) – na teren leśnictwa Karczewiska;
3). 1300 t. (frakcja 0-31,5mm) oraz 150 t. (frakcja 0-63mm) – na teren leśnictwa Szczytniki.
4). 500 t. (frakcja 0-31,5mm) oraz 50 t. (frakcja 0-63mm) – na teren leśnictwa Zimna Woda;
4. Dostawca gwarantuje Zamawiającemu należytą jakość i parametry techniczne dostarczonego kruszywa potwierdzone stosownym atestem/certyfikatem.
5. Pozostałe warunki zostały przedstawione we wzorze Umowy, stanowiącej załącznik Nr 4 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-07-17 do 2023-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SEBASTIAN STADNIK SPG POLSKA TRUCK
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9131450010
4.3.3.) Ulica: Mieczków nr 24A
4.3.4.) Miejscowość: Kostomłoty
4.3.5.) Kod pocztowy: 55-311
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 216480,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00320603/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-08-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność pełnej realizacji przedmiotu zamówienia i wykorzystania zakontraktowanego asortymentu. Wydłużenie terminu wynikało z niewyczerpania maksymalnej wartości nominalnej umowy w pierwotnie założonym czasie
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana polegała na: 1) Przedłużeniu terminu realizacji o 10 dni na podstawie klauzuli adaptacyjnej z § 10 ust. 1 pkt 3 lit. a umowy (podstawa: art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy PZP). 2) Rozliczeniu nadwyżki dostarczonego kruszywa wynikającej z tonażu transportowego w kwocie 1382,22 zł jako zmiany o niskiej wartości (podstawa: art. 455 ust. 2 ustawy PZP). Łączny charakter zmian nie wpłynął na ogólny charakter umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 1382,22
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 217862,22 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.04.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE